Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gosiia27

Facet ma drugi numer którego nie chce dać

Polecane posty

Moj facet jest za granica , ma dwa numery Polski i Niemiecki , nagle zmienił ten Niemiecki numer na nowy którego mi nie dał ponieważ zmienić go ze wzgledu na tańsze koszta rozmów ( tak twierdzi ) ja mieszkam w Polsce a on jest za granica , twierdzi ze tego numeru nie dał nikomu bo narazie go testuje czy są tam opłacalne pakiety , jesteśmy razem dwa lata i mamy malutkie dziecko dlatego zastanawia mnie powód dla którego nie podał mi tego nowego numeru , gdy go zapytałam dlaczego nie chce mi go ujawnić to wpadł w szał i zaczął mnie wyzywać i mówić ze po co ma mi dać skoro nie wie czy wogole go będzie miał , jak myślicie jaka może być przyczyna ze nie chce mi go ujawnić bo już wariuje snując domysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapomniałam ze mówił ze zmienia numer  i zapytałam dlaczego dzwoni z zastrzeżonego to stwierdził ze nie wiedział ze jest zastrzeżony , ale gdy zapytałam dlaczego mi go nie dał to naprawdę się wściekł , ja tego nie mogę zrozumieć ponieważ na obu tel ma whatssapa tylko tam został ze

starym numerem wiec i tak gdy bym dzwoniła na wahatasapa to tez na na oba tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Nie chce, abyś na niego dzwoniła albo go wyszukiwała. 

Ale dlaczego może nie chcieć skoro jest między nami wporzadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gosiia27 napisał:

Ale dlaczego może nie chcieć skoro jest między nami wporzadku ?

Z Twojego opisu wynika, że między Wami jest raczej patologicznie, niż w porządku.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może być to przyczyna jakiegoś oszustwa ? Przecież obecnie nie przebywam z nim wiec nie musiałby zmieniać numeru aby z kimś się tam kontaktować , dlaczego sądzisz ze patologicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Z Twojego opisu wynika, że między Wami jest raczej patologicznie, niż w porządku.

Czy może być to przyczyna jakiegoś oszustwa ? Przecież obecnie nie przebywam z nim wiec nie musiałby zmieniać numeru aby z kimś się tam kontaktować , dlaczego sądzisz ze patologicznie ?


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego reakcja na prośbę o podanie numeru budzi duży niepokój. Sama zakłamujesz rzeczywistość, sugerując, że relacja, w której jedna strona wpada w szał i wyzywa drugą z błahego powodu, jest „w porządku”. No, chyba, że lubisz być wyzywana - to przepraszam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Jego reakcja na prośbę o podanie numeru budzi duży niepokój. Sama zakłamujesz rzeczywistość, sugerując, że relacja, w której jedna strona wpada w szał i wyzywa drugą z błahego powodu, jest „w porządku”. No, chyba, że lubisz być wyzywana - to przepraszam.

Nie tyle wyzywana co powiedział ze jestem głupia ze szukam dziury w całym i był zdenerwowany , ale ciagle szukam przyczyny nie podania tego numeru mi , uwazam ze gdyby był na miejscu to taki lewy numer jest uzasadniony tym ze kogoś może mieć , ale jest tam i gdyby ktoś dzwonił do niego przecież nie widziałbym tego nawet wiec po co miałby go zmieniać ,ale sam powiedział mi ze zakłada nowy tyle ze go nie dał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Może np. założył na niego firmę, o której nie chce Ci powiedzieć albo planuje zrezygnować z polskiego numeru.

Gdyby zlikwidował Polski numer wtedy nie miałabym żadnego jego numeru , a przecież chce mieć kontakt i dzwoni do mnie wiele razy w ciągu dnia przez komunikator i wyedy jest między nami dobrze , wiec nie mam pojęcia jaki miał cel 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Drugi ma do portfela i tego się nie podaje nikomu.

Ale w jakim celu drugi tajemniczy , nawet kobiecie z która ma się dziecko się nie podaje ? Po co mieć taki numer którego nikt nie ma ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Żeby go nie okradli poczytaj niebezpiecznika o bankach a wszystko zrozumiesz.

To raczej by bardziej się zgadzało , bo on ma mamie na tle pieniędzy , nawet boi się gdziekolwiek wpisać numer konta bo boi się ze go okradną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego wyedy nie podał by mi ? Przecież chyba nie obawia się ze ja go okradne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gosiia27 napisał:

To raczej by bardziej się zgadzało , bo on ma mamie na tle pieniędzy , nawet boi się gdziekolwiek wpisać numer konta bo boi się ze go okradną 

Ale dlaczego wyedy nie podał by mi ? Przecież chyba nie obawia się ze ja go okradne . Jestem tym przerażona bo nawet do głowy by mi nie przyszło ze mogłabym w jakiś sposób wykorzystać jego numer , przecież jestesmy rażeni mamy razem dziecko . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Taki numer może mieć na nokii 3310 która jest wyłączona 99% czasu. Facet zmadrzał, może mieć jeszcze trzeci na spam, czwarty na neta w tablecie no masę można mieć. Nawet do konsoli można mieć osobny. Po co podawać jak go nie będzie używał do gadania. Jeszcze komuś podasz i mu konto z grami przejmą.

No właśnie ja bym nie panikował bez innych przesłanek.

Myslisz ze nie chodzi o jakaś kobietę inna ? Taka myśl mi przyszla do głowy ale rzeczywiście gruncie przebywa aktualnie ze mna tylko jesteśmy daleko nie musiałby zmieniać numeru bo nie widzę tel , gdy już przyjeżdża tel leżą na wierzchu i nie widziałam aby dostawał wiadomości od jakiś kobiet lub aby dzwoniły nie znane mi numery 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Do czego Ci taki numer 👻 tego nie rozumiem, też bym nie podał o to wszystko to jeszcze kłótnie niepotrzebnie wyjdą i się pochapiecie o ..., że mu nie ufasz itd

Już się pokłóciliśmy 😞 bo ja doszukuje się jakiegoś oszustwa wobec mnie 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gosiia27 napisał:

Już się pokłóciliśmy 😞 bo ja doszukuje się jakiegoś oszustwa wobec mnie 😞 

Ja poprostu uważałam ze mi ufa i ze ja jako kobieta która kocha i jest matka jego dziecka powinnam mieć jego numery 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gosiia27 napisał:

Już się pokłóciliśmy 😞 bo ja doszukuje się jakiegoś oszustwa wobec mnie 😞 

 

2 minuty temu, Gosiia27 napisał:

Już się pokłóciliśmy 😞 bo ja doszukuje się jakiegoś oszustwa wobec mnie 😞 

W dodatku stwierdził ze zmienił numer bo w tej sieci ma lepsze pakiety z darmowymi minutami i ze teraz go testuje czy bardziej się opłaca , ale jak testuje skoro mówi ze  nikt nie ma tego numeru ? Ja oszlaleje snując domysły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Może ma do pracy firmowy, ja tam nie wiem. A może do banków ma i tak coś wymyślił na szybko. Pewnie ciebie przytuli za zazdrość taką oj.

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

No jedna z możliwości to że bawi się na boku i udaje singla i ten drugi numer ma do drugiej kobiety. Tylko po co wtedy by mówił że drugi kupił? Może naprawdę testuje niemiecka oferte tylko i to bzdura taka.

Ja właśnie tak pomyślałam , tylko po co by mówił mi o tej zmianie sam No i po co by zmieniał skoro nie mam fizycznie styczności z jego tel , wiec po co jedna by miała mieć osobny  numer i dlaczego ja nie mogłabym go mieć skoro i tak na tamtym tel dzwonie na whatssapie tylko ze starym numerem bo w whatsspie przecież można mieć poprzedni numer mimo ze nie ma karty włożonej ale tel jest ten sam to tak czy siak gdyby byl z jakaś  babka a ja bym zadzwonila to tel by dzwonił i tak , nie wiem już sama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Leżaczek napisał:

No jedna z możliwości to że bawi się na boku i udaje singla i ten drugi numer ma do drugiej kobiety. Tylko po co wtedy by mówił że drugi kupił? Może naprawdę testuje niemiecka oferte tylko i to bzdura taka.

Zreszta zawsze miał dwa numery ale zmienił tylko ten Niemiecki . Raz nawet zadzwonił do mnie mając już ten nowy numer  ale z zastrzeżonego  i  sprawdzał ile pobierze za minutę , po co by to robił jeśli naprawdę mie chciał by tego sprawdzić  . Ja już kompletnie zwariowałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Cześć, Dobranoc Elcia.

Mam uniwersalny mózg 73% km i pomagam loszce 😅

No to pomagaj jak potrafisz najlepiej , tylko dobra rada nie używaj tego określenia. 

Lecę cześć 🖐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Swojego czasu też skakałem między operatorami to też nic dziwnego.

Dziękuje bardzo za pocieszenie i pomoc , mysle ze jutro porozmawiam z nim na spokojnie , aczkolwiek już tak sobie wbiłam w głowę ze miał jakiś ukuty cel ze nie mam pojęcia czy mu w cokolwiek uwierze , ale tak jak mówisz on nie jest tal głupi aby przyznawać się ze ma jakiś numer , raczej jest cwany i nie mówiłby tego gdyby to było coś złego , pozatym tak jak mówię jest daleko wiec śmiało mógłby z inna kobieta kontaktować się z dawnego numeru gdyż wiedział ze i tak go nie sprawdze przecież , i nawet jakby zmienił i kontaktował się tam z inna to co by mi przeszkadzała na odległość ze i ja mam ten numer ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Leżaczek napisał:

Mogla by go ta druga sprawdzać kto wydzwania ale to by nie wydzwaniał z nowego i zastrzeżony bo to głupie...

No właśnie , zwłaszcza ze zawsze po pracy jest w domu i wszyscy sąsiedzi mnie znają ponieważ przebywałam u niego długi czas wiec na zywca nie przeprowadzałyby tam kogoś  i jesteśmy w stałym kontakcie na kamerce po jego pracy i jeździ tylko do sklepu i wraca z zakupami po niedługim czasie często tez dzwoniąc na kamerze gdy jetst w sklepie  , wiec kiedy nawet miałby tam z ,,nią „ spędzać czas i musieć ukrywać telefon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gosiia27 napisał:

No właśnie , zwłaszcza ze zawsze po pracy jest w domu i wszyscy sąsiedzi mnie znają ponieważ przebywałam u niego długi czas wiec na zywca nie przeprowadzałyby tam kogoś  i jesteśmy w stałym kontakcie na kamerce po jego pracy i jeździ tylko do sklepu i wraca z zakupami po niedługim czasie często tez dzwoniąc na kamerze gdy jetst w sklepie  , wiec kiedy nawet miałby tam z ,,nią „ spędzać czas i musieć ukrywać telefon 

Kiedy? A na przykład w nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, foscocale napisał:

Przyczyna jest dokładnie taka, jaką ci powiedział. Gdy chciał cię oszukiwać, nie dowiedziałabyś się o żadnym numerze. Proste? Proste.

I dlatego przy okazji zapytania go o to musiał ją wyzwać i wyładować na niej złość, bo nie miał sensownego wytłumaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Kiedy? A na przykład w nocy. 

To do zadzwonienia do jakiejś kobiety na noc potrzebował by nowy numer gdy fizycznie i tak nie mogę tego sprawdzić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gosiia27 napisał:

To do zadzwonienia do jakiejś kobiety na noc potrzebował by nowy numer gdy fizycznie i tak nie mogę tego sprawdzić 

Tak, może do dzuewczyn na telefon chce mieć osobny numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×