Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Witaminka

Potrzeba wyżalenia się

Polecane posty

Moja mama ostatnio mnie strasznie irytuje i oraz jej zachowanie jest bardzo nieodpowiedzialne. Od pewnego czasu wraca do domu bardzo późno po 3 czy po 2 nic by mnie to nie obchodzilo gdyby dała mi jaki kolwiek znak ze wroci pozniej wystarczy glupi sms ale nie ona nie pomysli o tym. Nawet nie odbiera ode mnie telefonow dzwonie 7 razy a ona wgl nie ma zamiaru odzwonic a ja siedze po nocach zaniepokojona czy z nia wszystko ok. Ona doskonale wie ze nie umiem zasnac bez wiadomosi ze wroci pozniej , ( moi rodzice sa rozwiedzeni od kilku lat od tamtej pory nie umiem zasypiac bo mam wrazenie ze moglo jej sie cos stac i ze muszd pilnowac brata)  nawet nie przeprosi nie moge miec focha na nia lub byc zla bo odrazu na mnie krzyczy ze jest dorosla. 2 dni temu powiedziala nam ze ma faceta o 20 lat mlodszego od siebie jest odemnje 2 lata starszy . Bardzo sie cieszylam ze nam to powiedziala odbylismy rozmowe i z bratem nie mamy nic przeciwko  bo tym ile sie wycierpiala z ojcem i jesli sie kochaja  to co nam do tego , ale tylko zeby dala nam czas do przyzwyczajenia. Dzis go poznalismy nie jest zly i sadze ze bylo w miare ale niestety nic dobrego nie trwa wiecznie . Zbliżała sie północ wiec poszlam sie wykapac i myslalam ze od w tym czasie wyjdzie i pojedzie do siebie . Okazalo sie ze on bedzie spal w naszym domu . Czuje sie bardzo niekofortowo plakac mi sie chce . Powiedzialam zeby dala nam sie przyzwyczaic a ona odrazu po poznaniu go z nami spi z nim na dole na kanapie . Nawet powiedzialam jej ze to przegiecie i ze powinien isc a ona ze w glowie mi sie popuerdolilo i kazala mi spac. Jak bardzo chce i probuje usnac to nie moge z swiadomosciaze jakis obcy dla mnie facet jest w naszym domu , nie miala bym serio nic przeciwko nocowaniu w naszym domu ale no ku... poznajmy go moze po paru wizytach  a nie odrazu tego samego dnia gdy kolesia widze pierwszy raz. Czuje sie obco w domu nie moge wejsc do kuchni na dole bo sie wstydze bo jestem w pizamie to przegiecie zebym bala sie ruszac w wlasnym domu , a teraz przez to wszystko placze ze tyle mowila ze my i nasze zdanie jest najważniejsze i ze da sie przyzwyczaic a takie gowno zrobila masakra a jeszcze nie moge sie wygadac mojej przyjaciolce ktora jest moja kuzynka bo jest opcjia se rozniesie sie po rodzinie juz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Witaminka napisał:

Moze ja przesadzam albo nie wiem  co o tym sądzicie?

Nie przesadzasz.  Przeczytałam i nie dziwię się Tobie że jest Ci niezręcznie w tej sytuacji.  Sama bym się nie czuła komfortowo .  Musisz próbować zasnąć i jutro z swoją mamą na poważnie porozmawiać jak pójdzie do domu   Powiedz Jej jak się czujesz.   Dziś już nie płacz.   Mam nadzieję że potraktuje Cię poważnie.  Z kuzynka jak jest Twoja przyjaciółka faktycznie to bym także o tym porozmawiała.  Będzie Ci lżej na sercu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie przesadzasz. Twojej matce rzeczywiście coś się poprzestawiało. Związek z tym "facetem" zapewne nie potrwa długo i będzie potrzebowała wsparcia. Jednak przekonywać do swoich racji najbliższych trzeba spokojnie, wytrwale i po dobroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To strasznie nieodpowiedzialne dlaczego ona nie bierze pod uwagę waszego dobra tylko swoje zachcianki miłosne 😞 Masz może jakaś babcie,dziadka,ciocie? Jeżeli masz i im ufasz że Ci pomogą a nie będą tego pod dywan zamiatać to pogadaj z nimi szczerze co czujesz i się do nich z bratem na jakiś czas przeprowadź.Jezeli nikogo takiego nie masz w pobliżu to możesz zadzwonić na różne infolinię które rozmawiają z młodzieżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Witaminka napisał:

powiedziala nam ze ma faceta o 20 lat mlodszego od siebie jest odemnje 2 lata starszy

To nie potrwa długo, tylko nie daj się wciągać jakieś gierki z tym kolesiem...
Chłopak, który sypia z kobietami starszymi o 20 lat, jest desperatem i seksoholikiem, więc bardzo na niego uważaj.
Rozumiem, że kobieta może czasem chcieć się zabawić, z takim małolatem, ale żeby przyprowadzać do domu, to tego nie rozumiem.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×