Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wsz91

Szantaż a miłość

Polecane posty

Szantaż a miłość wg mnie nie idzie w parze. Jeśli ktoś manipuluje i szantażuje to nie miłość. Zdarzało mi się słyszeć, że zależy jej/jemu dlatego szantażuje taka obrona bo nie miała/miał wyjścia. Co Wy o tym myślicie ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę. Szantaż nie idzie w parze z miłością. Może jednak iść w parze z pożądaniem.

Jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie to szantażują ludzie toksyczni i zaburzeni.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Hellies napisał:

Też tak myślę. Szantaż nie idzie w parze z miłością. Może jednak iść w parze z pożądaniem.

Jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie to szantażują ludzie toksyczni i zaburzeni.

Niestety zrozumiałam to za późno.. byłam manipulowana i szantażowana np jak nie przyjdziesz to koniec z nami itp Nie mogłam się odciąć, bo była ta osoba bardzo toksyczna. Na samym początku było wszystko w porządku a później było coraz gorzej ciągle wytykanie wad, sam nieangażował się, wymagał ode mnie nie wiadomo czego a od siebie niczego po prostu wiedział, że wszystko zrobię a on to wykorzystywał. Teraz mi lżej bez tej osoby 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to sie nie łączy napewno moze kogos pokochac ale tą co sie szantazuje nie umie sie pokochac bo sie go ja nie szanuje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry punkt. Jak kogoś szantażujesz to go nie szanujesz. A to z kolei wyklucza miłość.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×