Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malutki21

dostałem lanie od faceta poznanego w internecie przy żonie. spanking

Polecane posty

ogólnie to zawsze kręcił mnie spanking, chociaż bardziej chciałem dostać od kobiety ale żona nie była chętna, czasem da mi tylko klapsa

jako że ciężko znaleźć kobietę lubiącą to w necie to stwierdziłem że lanie od innego faceta to takie same lanie z tym że jeszcze solidniejsze

Pan Tomasz dobrze zbudowany i o głowę wyższy ode mnie, mówił że ma 33 lata, przyjechał po nas i zabrał do swojego domku pod miastem bo my mieszkamy w bloku. zagraliśmy scenkę że jestem jego synem, Kaśka moją dziewczyną a on wściekły wraca z wywiadówki. Najpierw wytargał mnie za ucho i kazał żuć kartkę z niby moimi ocenami, potem rozebrał do golasa przełożył przez kolano i dostałem ze 30 klapsów, następnie musiałem położyć się na łóżku, podłożył mi pod miednicę poduszkę i zaczęło się smaganie pasem mojego wypiętego tyłka, po ok 10 pasach zacząłem się kręcić i zasłaniać ale zgodziłem się na zakucie moich rąk w kajdanki i przywiązanie nóg żebym leżał spokojnie, za to dostałem jeszcze dziesięć pasów ekstra bo powiedział że zachowałem się jak ...a dając się zakuć i związać na pierwszym spotkaniu osobie której nie znam. Później mnie uwolnił i kazał klęczeć na drewnianym stołku w kącie w rękoma założonymi na głowę. Podczas pasów ogólnie się popłakałem i krzyczałem że proszę wystarczy. Kaśka śmiała się jak nigdy wcześniej, jeszcze Pana Tomasza dopingowała i krzyczała, mocniej, mocniej, też się wczuła w rolę i mówiła, "no a mówiłam żebyś się uczył Łukaszku"

później musiałem w samym fartuchu z odsłoniętym pupskiem, sprzątać Panu Tomaszowi w mieszkaniu, zmywanie itp, Kaśka cały czas chichotała, jak skończyłem zmywać to Pan Tomasz znowu do mnie podszedł, złapał za ucho i je wykręcił i zabrał do pokoju, znowu przełożył mnie przez kolano i dostałem serię siarczystych klapsów, prosiłem że nie już wystarczy, Kaśka mówiła że krzyczałem jak mała dziewczynka 😕 

Później odwiózł nas do domu tyłek boli mnie jak cholera, a Kaśka jak już pojechał powiedziała że w końcu prawdziwy facet dał mi lekcję 😕 mamy się znowu spotkać za tydzień, na następne spotkanie mam napisać w zeszycie 1000 razy "poprawię wszystkie oceny i będę grzecznym chłopcem, moje fatalne oceny się nie powtórzą i będę grzeczny dla mojej cudownej dziewczyny Kasi". Ogólnie to zawsze kręciło mnie BDSM, i cieszę się że w końcu tego spróbowałem, ale wręcz nie mogę siedzieć na tyłku a żona sie cały czas ze mnie śmiała aż w końcu poszła spać 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem odbierz od niego lanie, niech Cię zwiążą i niech Tomek na twoich oczach zerżnie twoją Kasię. Ty będziesz miał podwójną karę a ona będzie podwójnie zadowolona. Acha a po wszystkim wyliż jej cipeczkę będzie co wspominać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2021 o 10:44, Zwykły napisał:

Następnym razem odbierz od niego lanie, niech Cię zwiążą i niech Tomek na twoich oczach zerżnie twoją Kasię. Ty będziesz miał podwójną karę a ona będzie podwójnie zadowolona. Acha a po wszystkim wyliż jej cipeczkę będzie co wspominać !!!

Ja myśle, że on pomału przymierza sie do obciagnięcia Tomkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że trochę niskie zainteresowanie tematem ale może jednak kogoś to zainteresuje 😉

pupsko mi jeszcze nie doszło do siebie po ostatnim a dziś kolejne spotkanie z Tomkiem, Kaśka nagadała mu na mnie przez telefon więc może być źle 😕

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×