Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
monikaes

Ghosting i dziwna sprawa? Pomóżcie?

Polecane posty

No więc tak. Moja kuzynka i jej mąż się rozwodzą. Cała rodzina wzięła stronę męża i trzyma z nim, bo zdecydowanie winna jest moja kuzynka. Ja też, bo nie zostawia się samego faceta z trójką dzieci . Tymczasem kilka dni temu zaproszenie do znajomych na fb wysłał mi bardzo przystojny facet, przyjęłam. Zaczęliśmy rozmawiać, fajnie się gadało, on po rozwodzie, wykształcony itp. Zauważył, że na moim wallu wypowiada się ten mąż kuzynki i zapytał o niego. Ja po kilku lampkach wina zaczęłam mu opowiadać tę historię. On uważnie słuchał, zadawał pytania, ja pisałam. Po czym pożegnał się, zyczył dobrej nocy i zniknął. Przestał do mnie pisywać, nie odpowiada na moje pytania- nic zero. Teraz się zastanawiam, kto to był i czy przypadkiem kuzynka go nie nasłała albo nie stworzyła fake konta, a potem wykorzysta to w sądzie. I dlaczego zniknął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleś naiwna. Gość wyciągnął info podałaś mu je na dłoni to o czym ma z tobą gadać 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Cyganka napisał:

Aleś naiwna. Gość wyciągnął info podałaś mu je na dłoni to o czym ma z tobą gadać 

No, ale po co i kto to był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto miał w tym jakiś interes. Znajomy kuzynki może męża kuzynki? Zdobyte info może wykorzystać w jakimś swoim celu

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, monikaes napisał:

[...] Teraz się zastanawiam, kto to był i czy przypadkiem kuzynka go nie nasłała albo nie stworzyła fake konta, a potem wykorzysta to w sądzie. I dlaczego zniknął? [...]

Może tak, a może to po prostu był jeden z wielu znudzonych wściubiających nosa w nie swoje sprawy facetów, który po wszystkim stwierdził, że niezła telenowela się u Ciebie kręci, i sobie poszedł, by nie wchodzić głębiej w takie klimaty. Kolejnym razem lepiej ugryźć się w język i nie wykładać prywatnych spraw nieznajomym osobom w sieci, można się na tym nieźle przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, monikaes napisał:

No więc tak. Moja kuzynka i jej mąż się rozwodzą. Cała rodzina wzięła stronę męża i trzyma z nim, bo zdecydowanie winna jest moja kuzynka. Ja też, bo nie zostawia się samego faceta z trójką dzieci . Tymczasem kilka dni temu zaproszenie do znajomych na fb wysłał mi bardzo przystojny facet, przyjęłam. Zaczęliśmy rozmawiać, fajnie się gadało, on po rozwodzie, wykształcony itp. Zauważył, że na moim wallu wypowiada się ten mąż kuzynki i zapytał o niego. Ja po kilku lampkach wina zaczęłam mu opowiadać tę historię. On uważnie słuchał, zadawał pytania, ja pisałam. Po czym pożegnał się, zyczył dobrej nocy i zniknął. Przestał do mnie pisywać, nie odpowiada na moje pytania- nic zero. Teraz się zastanawiam, kto to był i czy przypadkiem kuzynka go nie nasłała albo nie stworzyła fake konta, a potem wykorzysta to w sądzie. I dlaczego zniknął?

Trzeba było mu jeszcze podać swój numer konta i hasło 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę bo sytuacja się rozwinęła. Pan się odezwał, gadaliśmy o rożnych rzeczach a potem on przyhaczył znienacka o jakąś znajomą męża kuzynki, czy znam, bo to jego znajoma jest. Ja akurat nie znam jej w ogóle, ale sobie nazmyślałam, że tak mąż mi opowiadał o niej- to stara puszczalska, wyłudzaczka i tak sobie pisalam, no ale on porobił screeny i jej to nawysyłał. Ona oczywiście przesłała te screeny męzowi kuzynki, a on w szok i teraz ma pretensje do mnie? No i teraz ona pokrzywdzona a ja zła. Więc nic z tego nie rozumiem. Potem ponownie napisałam do tego pana i mój syn też pisał, ale pan nas wyśmiał i zablokował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż dalej nie wyniosłaś nauczki po pierwszym kontakcie z tym Panem. Nie rozumiem ludzi którzy nie potrafią myśleć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Cyganka napisał:

No cóż dalej nie wyniosłaś nauczki po pierwszym kontakcie z tym Panem. Nie rozumiem ludzi którzy nie potrafią myśleć 

Co ja mam teraz zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nic..mleko się rozlało..rozejdzie się po kościach 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Cyganka napisał:

Chyba już nic..mleko się rozlało..rozejdzie się po kościach 

 

Nie rozejdzie, on się zdystansował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Cyganka napisał:

On się zdystansował?? On ma to daleko gdzieś. 

A skąd Ty o tym wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty naiwna jesteś...nią dało Ci to do myślenia ze obcy facet od razu pyta o takie intymne rzeczy z życia Twojej kuzynki? Ze nie zadaje Ci pytan, nie interesuje sie Toba i poznaniem Ciebie tylko od razu wywleka sprawy Twojej rodziny? Od razu by mi to pachniało jaka podpuchą i wydawałoby sie dziwne ...a Ty jak juz zobaczylas przystojnego faceta to juz wywalony  jęzor 🤤, zero rozsadku i spowiadanie mu sie ze wszystkiego 🤦‍♀️. Pewnie gdyby był brzydszy to albo w ogóle byś nie odpisala albo byś go zjechała ze ,,kim on jest i jak śmie o takie rzeczy pytać skoro sie nie znacie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, monikaes napisał:

Nie rozejdzie, on się zdystansował.

Znajoma męża kuzynki powinna przyjść do ciebie i poczęstować cię z liścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cyganka napisał:

Dziewczyno jemu chodziło tylko o wyciągnięcie info 

Tak, tak ale ja mam na myśli męża kuzynki a nie tego z netu. To mąż kuzynki się zdystansował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×