Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kokos89

co myslicie o osobach które wszędzie

Polecane posty

podkreślają jakie są inteligentne albo wykształcone albo ogólnie z jakiegoś powodu uwazaja się za lepszych od innych?

Hm. No skoro tak uważają to widocznie mają powody. Nawet mogę im w to uwierzyć, tyle że nie mam ochoty spędzać czasu z takimi osobami. Męczą mnie takie egzemplarze i czuję się jak szara myszka przy nich. 

Uważają, ze maja jakiś większy przywilej do życia, a tymczasem przyszliśmy na świat tą samą drogą i tą samą stad odejdziemy

Niech tak myślą. Trzeba im pogratulować i życzyć dalszych sukcesów. 😀🙂😉

Wszystkim, wszystkiego najlepszego

40 minut temu, Srimba napisał:

Hm. No skoro tak uważają to widocznie mają powody. Nawet mogę im w to uwierzyć, tyle że nie mam ochoty spędzać czasu z takimi osobami. Męczą mnie takie egzemplarze i czuję się jak szara myszka przy nich. 

Ja ich uważam za nadętych ...i

Nic nie myślę. Za głupia jestem, żeby inteligentnych zrozumieć 🤪

Lubie sobie z nimi pogadać i sprawdzić, czy mają cos ciekawego do powiedzenia. I muszę przyznać, że często mają. 

ze są niedorozwinięte pod innym względem:) bo względów to jest kilka

44 minuty temu, Kalina303 napisał:

ze są niedorozwinięte pod innym względem:) bo względów to jest kilka

Tak się pocieszają ci co mają kompleksy na tle braku wykształcenia. Takie kompleksy muszą bardzo boleć. 

Napisano (edytowany)
5 godzin temu, kokos89 napisał:

podkreślają jakie są inteligentne albo wykształcone albo ogólnie z jakiegoś powodu uwazaja się za lepszych od innych?

Jeśli to kalambur,
to obstawiam każdego jednego Papieża 😄 😎😋

pinterest.com/pin/748793875539008363/

Każdy z nich szczyci się wykształceniem w prawie kanonicznym,
oraz się uważa za nieomylnego...

Edytowano przez PrawiczekPzn
youtube.com/watch?v=Blvwh4jz4_g

34 minuty temu, dekonspirator napisał:

Tak się pocieszają ci co mają kompleksy na tle braku wykształcenia. Takie kompleksy muszą bardzo boleć. 

Dlatego lepiej być skromnym. Nie warto drażnić tępaków swoimi osiągnięciami, jeśli oni będą nas potem próbowali  zniszczyć. Zawiść to wielka siła, zwłaszcza w Polsce. A prawda i tak w końcu wyjdzie na jaw. 

2 godziny temu, Kalina303 napisał:

Widzę że konto założone specjalnie dla wpisania się do tego wątku. 

1 godzinę temu, dekonspirator napisał:

umysł to jedno, inteligencja emocjonalna i np swiadomosc kim jestesmy to drugie, wywyzszanie sie swiadczy o kompleksie to prawda, jest jeszcze klasa, osoba z klasa nawet z kims niewykształconym i prostym rozmawia tak ze rozmówca bedzie czuc sie swietnie 🙂 

• Like 1

11 minut temu, naomi quinnn napisał:

Widzę że konto założone specjalnie dla wpisania się do tego wątku. 

najpierw sprawdziłam gdzie sie udzielasz bo cie obserwuje od lat :))) kolejnosc była inna, najpierw zalozyłam konto, a potem zwiedzałam watki, ale było blisko 🙂 roznica kilku minut

3 minuty temu, Kalina303 napisał:

umysł to jedno, inteligencja emocjonalna i np swiadomosc kim jestesmy to drugie, wywyzszanie sie swiadczy o kompleksie to prawda, jest jeszcze klasa, osoba z klasa nawet z kims niewykształconym i prostym rozmawia tak ze rozmówca bedzie czuc sie swietnie 🙂 

A kto cie tak upokorzył, Kalino 33? Chyba nie ja bo ja sie nigdy nie wywyższam. Może masz lekką paranoję i ciągle wydaje ci się że inni cię poniżają? Przewrażliwienie na własnym punkcie można leczyć. 

5 minut temu, Kalina303 napisał:

najpierw sprawdziłam gdzie sie udzielasz bo cie obserwuje od lat :))) kolejnosc była inna, najpierw zalozyłam konto, a potem zwiedzałam watki, ale było blisko 🙂 roznica kilku minut

Domyslam się że jesteś tu bywalczynią a założyłaś nowe konto żeby sie podszyć. Co jak widać nie udało się i zostałaś zdemaskowana. Znowu boli? Nie przestanie dopóki nie wyleczysz tej zawiści i kompleksów. 

1 minutę temu, naomi quinnn napisał:

A kto cie tak upokorzył, Kalino 33? Chyba nie ja bo ja sie nigdy nie wywyższam. Może masz lekką paranoję i ciągle wydaje ci się że inni cię poniżają? Przewrażliwienie na własnym punkcie można leczyć. 

mnie nikt nie upokorzył, odpowiadam na pytanie autora co mysle o osobach ktore uwazaja sie lepszych , nie myslalam o tobie, nic o tobie nie wiem 🙂

2 minuty temu, naomi quinnn napisał:

Domyslam się że jesteś tu bywalczynią a założyłaś nowe konto żeby sie podszyć. Co jak widać nie udało się i zostałaś zdemaskowana. Znowu boli? Nie przestanie dopóki nie wyleczysz tej zawiści i kompleksów. 

z tym obserwowaniem ciebie to byl zarcik 🙂 odnioslam sie w nim do twojej podejrzliwosci, moje ostatnie konto bylo pomaranczowe bo nie mialam stalego, ale wtedy nie bylo wymagane, musisz jeszcze obstawic pod kogo sie podszywam detektywie 🙂

2 minuty temu, naomi quinnn napisał:

Ech szkoda czasu. Obserwuj mnie nadal, jesli ci to coś daje 😄 

nawet nie planuje zaczynac ale raczej cie zapamietam 🙂

1 minutę temu, Kalina303 napisał:

nawet nie planuje zaczynac ale raczej cie zapamietam 🙂

Ja ciebie też 🙂 I dowiem się kim jesteś 🙂  

Mi sie wydaje ze tylko ludzie z kompleksami wywyższają się ze swoimi osiągnięciami.

• Like 1

Zwykle ludzie, którzy się czymś szczycą mają niskie poczucie wartosci i swą wartośc muszą oceniać przez porownywanie się z innymi. Np jak ktos jest biedny i sie tego wstydzil, a nagle sie choc troche wzbogaci to będzie się tym szczycił i podniecał, porownywal do innych i czul sie dobrze gdy wypada lepiej na ich tle, a źle gdy spotka kogos bogatszego.

Tak samo jest z potrzeba czucia sie inteligentnym, ładnym, lubianym itd. Kazdemu imponuje cos innego.

Czlowiek, ktory zna swoja wartosc nie potrzebuje sie porownywac z innymi ani nikogo ponizac by sie poczuc lepiej.

• Like 1
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się