Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Diabloo

Dziwny orgazm

Polecane posty

Hej, chciałabym zapytać czy któraś z was ma tak samo jak ja że podczas orgazmu łechtaczkowego czuję same skurcze pochwy zero jakiekolwiek przyjemności jak to inne dziewczyny opisują o jakichś falach ciepła przechodzących po całym ciele.. zazdroszczę bo nie mam żadnej przyjemności z kontaktu płciowego. Moje dojście wygląda tak że czuje tylko skurcze pochwy a po wszystkim czuję szybsze bicie serca, czy to jest na podłożu psychicznym czy już taka moja natura ? Ma któraś tak ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Diabloo napisał:

Hej, chciałabym zapytać czy któraś z was ma tak samo jak ja że podczas orgazmu łechtaczkowego czuję same skurcze pochwy zero jakiekolwiek przyjemności jak to inne dziewczyny opisują o jakichś falach ciepła przechodzących po całym ciele.. zazdroszczę bo nie mam żadnej przyjemności z kontaktu płciowego. Moje dojście wygląda tak że czuje tylko skurcze pochwy a po wszystkim czuję szybsze bicie serca, czy to jest na podłożu psychicznym czy już taka moja natura ? Ma któraś tak ? Pozdrawiam

Anorgazmia?

"Anorgazmia to zahamowanie lub istotne zmniejszenie częstości osiągania orgazmu mimo odczuwania znaczącego podniecenia seksualnego i stosowania stymulacji seksualnej. O zaburzeniu mówimy też, jeśli u danej osoby orgazm występuje, ale jest wyraźnie opóźniony lub nie przynosi przyjemności."

https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zdrowie/czym-jest-anorgazmia/

Oczywiście, konieczna wizyta u lekarza ( seksuolog ), by to potwierdzić i podjąc leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Diabloo napisał:

Hej, chciałabym zapytać czy któraś z was ma tak samo jak ja że podczas orgazmu łechtaczkowego czuję same skurcze pochwy zero jakiekolwiek przyjemności jak to inne dziewczyny opisują o jakichś falach ciepła przechodzących po całym ciele.. zazdroszczę bo nie mam żadnej przyjemności z kontaktu płciowego. Moje dojście wygląda tak że czuje tylko skurcze pochwy a po wszystkim czuję szybsze bicie serca, czy to jest na podłożu psychicznym czy już taka moja natura ? Ma któraś tak ? Pozdrawiam

raczej na podłożu psychicznym - jakaś blokada emocjonalna na przyjemność. Bo masz wszelkie fizjologiczne cechy orgazmu - skurcze, przyspieszenia rytmu serca ale nie ma uczucia przyjemności. Może za bardzo jesteś spięta albo za bardzo chcesz wszystko kontrolować i analizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w jakiejś pozycji dziwnej to robisz? 
Zmiana pozycji na inną pomorze tak sądzę lub spróbuj się wyluzować jakoś nie koniecznie alkoholem albo nie wiem kąpiel jakaś myślę że jesteś spięta po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko z partnerem nie czuje ale też podczas masturbacji jest to samo, przez to wszystko nie ciągnie mnie w ogóle do seksu bo po co to robić skoro nie czuje się przyjemności? Ehhh 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Diabloo napisał:

Nie tylko z partnerem nie czuje ale też podczas masturbacji jest to samo, przez to wszystko nie ciągnie mnie w ogóle do seksu bo po co to robić skoro nie czuje się przyjemności? Ehhh 

Dlatego najlepiej odwiedzić gabinet specjalsty. Szkoda czasu. Złe doświadczenia jedynie pogłębiają problem, utrwalają w psychice negatywny wzorzec.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Diabloo napisał:

Hej, chciałabym zapytać czy któraś z was ma tak samo jak ja że podczas orgazmu łechtaczkowego czuję same skurcze pochwy zero jakiekolwiek przyjemności jak to inne dziewczyny opisują o jakichś falach ciepła przechodzących po całym ciele.. zazdroszczę bo nie mam żadnej przyjemności z kontaktu płciowego. Moje dojście wygląda tak że czuje tylko skurcze pochwy a po wszystkim czuję szybsze bicie serca, czy to jest na podłożu psychicznym czy już taka moja natura ? Ma któraś tak ? Pozdrawiam

Taki orgazm to najprzyjemniejsza rzecz na świecie!!! 

Seksuolog potrzebny koniecznie! Trzeba działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2021 o 22:19, Diabloo napisał:

Dziwny orgazm

Hej, chciałabym zapytać czy któraś z was ma tak samo jak ja że podczas orgazmu łechtaczkowego czuję same skurcze pochwy zero jakiekolwiek przyjemności jak to inne dziewczyny opisują o jakichś falach ciepła przechodzących po całym ciele.. zazdroszczę bo nie mam żadnej przyjemności z kontaktu płciowego. Moje dojście wygląda tak że czuje tylko skurcze pochwy a po wszystkim czuję szybsze bicie serca, czy to jest na podłożu psychicznym czy już taka moja natura ? Ma któraś tak ? Pozdrawiam

Jaki to jest "dziwny"? Każdy jest inny... każdy jest inaczej przeżywany i ma inne objawy, Ty masz akurat taki i ciesz się, że w ogóle masz... a z czasem i zmianą partnera każdy następny będzie jeszcze inny... orgazm rodzi się w mózgu i gdy tam zajdą zmiany zmieni się odczuwanie orgazmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, jbzbsg napisał:

Jaki to jest "dziwny"? Każdy jest inny... każdy jest inaczej przeżywany i ma inne objawy, Ty masz akurat taki i ciesz się, że w ogóle masz... a z czasem i zmianą partnera każdy następny będzie jeszcze inny... orgazm rodzi się w mózgu i gdy tam zajdą zmiany zmieni się odczuwanie orgazmu...

Jeśli ma fizyczne objawy ( skurcze ), bez względu jak ten orgazm wywołuje, a nie ma ODCZUWANIA ( ja to zawsze przyrównuje do swoistego mixu łaskotania i bólu, o różnej skali natężenia ), to jest coś niehalo i raczej fachowiec powinien to zbadać, nie doktor internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Sidh`e Santee napisał:

Jeśli ma fizyczne objawy ( skurcze ), bez względu jak ten orgazm wywołuje, a nie ma ODCZUWANIA ( ja to zawsze przyrównuje do swoistego mixu łaskotania i bólu, o różnej skali natężenia ), to jest coś niehalo i raczej fachowiec powinien to zbadać, nie doktor internet.

Może u Niej tak właśnie objawia się orgazm  i nie jest objaw chorobowy... poza tym nie pisze czy ten orgazm jest wynikiem masturbacji czy pieszczot partnera czy wynikiem pozycji na jeźdźca i czy te inne różnią się od siebie... i jeszcze o kilku innych rzeczach nie pisze, które by świadczyły o tym żeby kategorycznie wysyłać Ją od razu do fachowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, jbzbsg napisał:

Może u Niej tak właśnie objawia się orgazm  i nie jest objaw chorobowy... poza tym nie pisze czy ten orgazm jest wynikiem masturbacji czy pieszczot partnera czy wynikiem pozycji na jeźdźca i czy te inne różnią się od siebie... i jeszcze o kilku innych rzeczach nie pisze, które by świadczyły o tym żeby kategorycznie wysyłać Ją od razu do fachowca...

Pisze wyraźnie, że i z partnerem, i sama. Doczytaj posty. Stąd tak wnioskuję.

Takie objawy nie są normą.

Dlatego seksuolog powinien to ocenić.

Edytowano przez Sidh`e Santee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maz-Stanu-POLSKA napisał:

Moze masz rozwolnienie?

Błysnąłeś, niczym gwiazda w szam/bie.

Możesz wstać, zes/rale/ś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Sidh`e Santee napisał:

Pisze wyraźnie, że i z partnerem, i sama. Doczytaj posty. Stąd tak wnioskuję.

Takie objawy nie są normą.

Dlatego seksuolog powinien to ocenić.

Nie czytam uzupełnień bo one w dziwny sposób eskalują problem... odniosłem się do pierwszego postu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jbzbsg napisał:

Nie czytam uzupełnień bo one w dziwny sposób eskalują problem... odniosłem się do pierwszego postu...

Bo uzupełnienia niosą dodatkowe informacje?

Normalne raczej, że w nich takowe się pojawiają, bo inni dopytują.

Czasem warto zwrócić uwagę.

Tu fachowiec potrzebny, by zdiagnozować. Żeby problem się nie utrwalił, nie pogłębiał, bez względu na przyczynę. Bo tak zwykle się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Sidh`e Santee napisał:

Błysnąłeś, niczym gwiazda w szam/bie.

Możesz wstać, zes/rale/ś się

Patrzac na Twoja odpowiedz, masz racje, jestes jeszcze wieksza gwiazda w szambie ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2021 o 22:19, Diabloo napisał:

Hej, chciałabym zapytać czy któraś z was ma tak samo jak ja że podczas orgazmu łechtaczkowego czuję same skurcze pochwy zero jakiekolwiek przyjemności jak to inne dziewczyny opisują o jakichś falach ciepła przechodzących po całym ciele.. zazdroszczę bo nie mam żadnej przyjemności z kontaktu płciowego. Moje dojście wygląda tak że czuje tylko skurcze pochwy a po wszystkim czuję szybsze bicie serca, czy to jest na podłożu psychicznym czy już taka moja natura ? Ma któraś tak ? Pozdrawiam

Zdarzają mi się takie orgazmy (jestem facetem) gdzie mam skurcze i wytrysk, a przyjemności brak. Zauważyłem, że dzieje się tak, gdy masturbacja jest czysto mechaniczna, intensywna i krótka (orgazm w minutę). Nie zauważyłem tego problemu gdy trwa to dĺużej. Trochę to tak wygląda, jakby umysł nie nadążał z przyjemnością za bodźcami.

Cóż, u kobiet może być inaczej, ale spróbuj odwlekać orgazm z 10 minut (nie przerywając masturbacji). Pobalansuj trochę na granicy orgazmu, ale nie pozwalając sobie na niego. 

Przyszło mi też do głowy, że zbyt mocne bodźce (za mocne wibracje wibratora, za duży ucisk palców) mogą przewrażliwić lechtaczkę i to również może być powodem tej sytuacji.

Najlepiej napisz jak i czym to robisz, da nam to większe rozeznanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×