Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Madzix124

Naturalne już jest brzydkie ? Teraz liczy się tylko sztucznie ?

Polecane posty

2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ja mój nos lubię, a jak komuś się nie podoba to niech spjerdala daleko. Jem ciastka z lidla. Chyba są dla ludzi o zębach ze stali.

Ja swój też lubię ale kiedyś nie lubiłem. Może dlatego, że mi się morda zmieniła trochę i się dopasował. XD A jakie, że takie twarde są?

3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Do 60tki jeszcze może wrócę do formy

Ohyda

1 minutę temu, Benniee napisał:

Ja swój też lubię ale kiedyś nie lubiłem. Może dlatego, że mi się morda zmieniła trochę i się dopasował. XD A jakie, że takie twarde są?

Chłop z małym nosem to jak z małym kūtosem. Twarde jak orzech.

2 minuty temu, Benniee napisał:

Ohyda

Srebro na brodzie złoto w kieszeni 😄

1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Chłop z małym nosem to jak z małym kūtosem. Twarde jak orzech.

Zgadzam się. Trzeba mieć czym oddychać. To chuiowe, zero przyjemności z jedzenia. 

7 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ale musi pasować do twarzy.

Musi, z tym się zgodzę i nie paskudny krzywy jak u boksera. To jest oblesne. Mój całe szczęście pasuje, dziękuje za to stwórcy. 👐

6 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

O fu. Jak latając wędzone kurczaki z różna. I te żałosne pozy z napięta żyłą.

Hulk

Napisano (edytowany)

Leżak przestań wrzucać tych oblechów, bo fjut opada.

Edytowano przez Benniee

Przed chwilą, Benniee napisał:

Musi, z tym się zgodzę i nie paskudny krzywy jak u boksera. To jest oblesne. Mój całe szczęście pasuje, dziękuje za to stwórcy. 👐

Albo mały i zadarty. Fuj. podziękuj starym raczej. Mój jest pół na pół, co jest dziwne na maksa xD

2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Albo mały i zadarty. Fuj. podziękuj starym raczej. Mój jest pół na pół, co jest dziwne na maksa xD

Dziękuje im za wyglad, nie dziękuje im za łeb zyebany. Pół na pół, że średni i zadarty czy zwisa jak kran? XD 

Przed chwilą, Benniee napisał:

Dziękuje im za wyglad, nie dziękuje im za łeb zyebany. Pół na pół, że średni i zadarty czy zwisa jak kran? XD 

Pół po o i pół po m.

4 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Lańcuchy u chłopa są obleśne dla mnie. Masakra . 

Zależy jakie, takie cygańskie to patola.

1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Pół po o i pół po m.

Aaa, ja chyba też, w ogóle wymieszany jestem. Z kapusty.

5 godzin temu, Madzix124 napisał:

Jestem ciekawa waszej opinii na temat naturalności . Teraz te najładniejsze dziewczyny za którymi oglądają się mężczyźni to zazwyczaj zrobione usta , sztuczne rzęsy , doczepiane włosy i mocny makijaż , a nawet jeśli nie to wszytko, to przynajmniej dwa z tych zabiegów . Jeszcze dochodzą jakieś modelowania twarzy i w sumie wiele więcej . I teraz pytanie . Czy naturalne kobiety jeszcze się mężczyzną podobają ? . Jeżeli będzie kobieta z lekkim makijażem i bez zabiegów to zainteresują się nia, czy raczej głowę przyciągnie ta obok sztuczna ale  z idealnie zrobiona twarzą ? . Miałam niedawno sytuację ( jestem tą naturalna żadnych zabiegów ) . Zaczęłam spotykać się z chłopakiem którego wcześniej znałam  , po 2 tygodniach spotkania napisał mi co mam z twarzą i czy mogę zmienić kolor włosów do takich jak miałam ( chodziło o to że wyskoczyło mi pare krostek na policzku i wróciłam do naturalnego koloru włosów ) , trochę się zdziwiłam ale później wszystko zrozumiałam jak zobaczyłam jakie kobiety w mediach społecznościowych "polubia" . Minimum zrobione usta i rzęsy do tego mocny makijaż , zresztą na każdej apce typu inst tik tok itp takie kobiety są promowane i najchętniej oglądane  . Więc szybko zrozumiałam że ja jako natural nie mam szans i chyba już zaliczam się do tych brzydkich . Też miałyście kiedyś taką sytuację ? Lub poprstu też widzicie że sztuczne jest bardziej rozchwytywane?   , co o tym myślicie ? Jak są tu jacyś mężczyzni też chętnie poznam wasze zdanie . 

Lubię zadbane i zrobione ale z umiarem, kaczki to mogę zobaczyć w stawię na terenie zielonym 😄

14 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Głąb z kapusty xD zaraz idę robić. 

Ja idę do sklepu, szoping. Papa 😚

3 godziny temu, 84Michal84 napisał:

na pewno jak facet tak gada to nie zalezy mu na Twoim szczesciu tylko traktuje Cie jak przedmiot ktory mozna modyfikowac, nowy gadzet i zabawke zyciowa - proste unikaj takich gosci, mi sie podobaja tylko naturalne kobiety, waznejsze jest zeby kobieta byla zadbana  w sensie cwiczenia, rozwoj intelektualny matematyka nauki scisle, cwiczenia, w miare dobra sylwetka niz przyklejanie durnych rzes, nigdy mnie to nie krecilo

Z rozwojem osobistym nie mam problemu jestem w trakcie studiów , robię kursy , sama się utrzymuje z pracy jako kierowca zawodowy ,do głupich nie należę . Sylwetka wysportowana,  szczerze , nie narzekam na swoją figurę . Ale jednak brakuje w moim wyglądzie tego co teraz jest pożądane , dlatego chciałam się dowiedzieć czy naturalne dziewczyny są skazane na to że będą odtrącane dla tych zrobionych , z dużą ilością makijażu. Czy to już jest taki kanon piękna 21w i poprostu trzeba pożegnać swoją naturalna buzię i wybrać się do kosmetyczki ? 🤔

2 godziny temu, Niby normalny napisał:

Chyba jesteś młoda i twój facet też. 

Trzeba być niespełna rozumu by komuś podobały się powiększone usta

Ja 24 on 31 

25 minut temu, Madzix124 napisał:

Z rozwojem osobistym nie mam problemu jestem w trakcie studiów , robię kursy , sama się utrzymuje z pracy jako kierowca zawodowy ,do głupich nie należę . Sylwetka wysportowana,  szczerze , nie narzekam na swoją figurę . Ale jednak brakuje w moim wyglądzie tego co teraz jest pożądane , dlatego chciałam się dowiedzieć czy naturalne dziewczyny są skazane na to że będą odtrącane dla tych zrobionych , z dużą ilością makijażu. Czy to już jest taki kanon piękna 21w i poprostu trzeba pożegnać swoją naturalna buzię i wybrać się do kosmetyczki ? 🤔

To zalezy w jakim towarzystwie szukasz. W pewnych kregach nie wypada byc sztucznym i zalezy czy chcesz za faceta Kanya Westa czy księcia Wiliama 😉

Napisano (edytowany)
6 godzin temu, 90%cacao napisał:

kwas hialuronowy w ustach, botoksy etc.

Ja słyszałem, że usta aktualnie można powiększyć naturalnie, a nie botoksem,

Tak samo jak z biustem - jak facet pokocha partnerkę z małym, albo może mieć seks tylko z taką, bo np, nie ma wyboiru ze względu na małe powodzenie (nie umniejszając atrakcyjności tym paniom, bo wiadomo- biust i wygląd to nie wszystko, ale mowię teraz tylko zimne fakty) , to wiadomo, ze bedzie sam sobie wkrecał, że takie lubi "najbardziej".

Ja uważam, że biust można powiększyć naturalnie.
Nawet jakby ktoś nie potrafił, mały biust też może być fajny.
(Do mnie uderzają i lubią najbardziej mnie tylko kobiety C++
a mam smaka na deseczkę,)

Ale z pewnością:

Częśc z nich ma co prawda dystans do tego co widzi, ale większośc nie potrafi odróżnić kobiety "dobrze zrobionej"- 
Takie rzeczy dostrzeże głównie kobieta, no, chyba że któras grubiej rpzesadzi- wtedy zauważy i facet.
Dlatego w ogóle nie sugerowałabym  się opinią facetów, bo oni mówią jedno , myśła drugie.

A to muszę obśmiać:

7 godzin temu, Madzix124 napisał:

doczepiane włosy

WTF?
to już naturalnie nie mogą urosnąć?
i być naturalnie długie?
Tylko kobiety nie będą później wiedzieć po co chodzić do fryzjera,
a przecież nie wydadzą tych pieniędzy zamiast na fryzjera na SPA i pielęgnację.

7 godzin temu, Madzix124 napisał:

Jestem ciekawa waszej opinii na temat naturalności . Teraz te najładniejsze dziewczyny za którymi oglądają się mężczyźni to zazwyczaj zrobione usta , sztuczne rzęsy , doczepiane włosy i mocny makijaż , a nawet jeśli nie to wszytko, to przynajmniej dwa z tych zabiegów
Więc szybko zrozumiałam że ja jako natural nie mam szans i chyba już zaliczam się do tych brzydkich . Też miałyście kiedyś taką sytuację ? Lub poprstu też widzicie że sztuczne jest bardziej rozchwytywane?   , co o tym myślicie ? Jak są tu jacyś mężczyzni też chętnie poznam wasze zdanie . 

Jako natural miej koniecznie: możliwe długie włosy, takie w ogóle nie ścinane i tak Ci za pas pewnie nie urosną.
To największy naturalny atut.

Poza tym makijaż może pozwolić dostać lepszą pracę,
ale najlepiej, by naturalna skóra wyglądała dobrze,
a makijaż może sprawić, że kobieta będzie coraz gorszą skórę miała i nikt o tym za bardzo nie będzie wiedział.
(Człowiek by nawet nie uwierzył jak bardzo kobiety potrafią mieć zaniedbaną skórę bez makijażu,
Trudno spotkać takiego faceta,
ale kobiet też się takich nie spotka)

Więc gusta są różne, są kobiety co lubią facetów korzystających z siłowni,
mających nieskalane brudem samochody i ręce...

Czasem kobiety stosujące makijaż i się strojące są bardziej rozchwytywane,
bo jakby ma się nadzieję, że chcą zwrócić uwagę,
w przeciwieństwie do naturalnych,
(które raczej na związek)

pinterest.com/pin/748793875539008363/

Edytowano przez PrawiczekPzn
pinterest.com/pin/223561568991809943/

Nie, dziwne... może sama pisałaś o swojej urodzie dlatego się wypowiedział 

Dnia 17.04.2021 o 12:42, Madzix124 napisał:

Jestem ciekawa waszej opinii na temat naturalności . Teraz te najładniejsze dziewczyny za którymi oglądają się mężczyźni to zazwyczaj zrobione usta , sztuczne rzęsy , doczepiane włosy i mocny makijaż , a nawet jeśli nie to wszytko, to przynajmniej dwa z tych zabiegów . Jeszcze dochodzą jakieś modelowania twarzy i w sumie wiele więcej . I teraz pytanie . Czy naturalne kobiety jeszcze się mężczyzną podobają ? . Jeżeli będzie kobieta z lekkim makijażem i bez zabiegów to zainteresują się nia, czy raczej głowę przyciągnie ta obok sztuczna ale  z idealnie zrobiona twarzą ? . Miałam niedawno sytuację ( jestem tą naturalna żadnych zabiegów ) . Zaczęłam spotykać się z chłopakiem którego wcześniej znałam  , po 2 tygodniach spotkania napisał mi co mam z twarzą i czy mogę zmienić kolor włosów do takich jak miałam ( chodziło o to że wyskoczyło mi pare krostek na policzku i wróciłam do naturalnego koloru włosów ) , trochę się zdziwiłam ale później wszystko zrozumiałam jak zobaczyłam jakie kobiety w mediach społecznościowych "polubia" . Minimum zrobione usta i rzęsy do tego mocny makijaż , zresztą na każdej apce typu inst tik tok itp takie kobiety są promowane i najchętniej oglądane  . Więc szybko zrozumiałam że ja jako natural nie mam szans i chyba już zaliczam się do tych brzydkich . Też miałyście kiedyś taką sytuację ? Lub poprstu też widzicie że sztuczne jest bardziej rozchwytywane?   , co o tym myślicie ? Jak są tu jacyś mężczyzni też chętnie poznam wasze zdanie . 

Mnie naturalne się podobają, ale ja nie podobam się im (sztucznym też nie, choć tu z wzajemnością), więc moje zdanie się nie liczy.

A ja uważam że naturalna uroda u kobiet jest lepsza od sztucznej. Bardzo nie lubię farbowanych włosów, wydłużanych paznokci, sztucznych brwi (zgolonych naturalnych, a dorysowanych sztucznych). Nie lubię też tatuaży.

Dnia 17.04.2021 o 18:22, Madzix124 napisał:

pytanie czy chcesz podazac za moda ktora nie podoba ci sie zeby tylko zaspokoic swoja potrzeba podobania sie masom (glupcow ) czy wolisz  zyc bardziej kameralnie bedac atrakcyjna dla jednego osobnika majacego spojrzenie na swiat jak Ty?

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się