Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

A lubicie romanse w pracy?

Polecane posty

Gość Druhu
4 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Oceniamy Ciebie i widzimy jak się płaszczysz przed kobietami 🙂

Zwykle problem mają ci co muszą oceniać, a nie ci oceniani. Czym Cię tak ująłem, że wjechałem na warsztat ocen i badania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Zwykle problem mają ci co muszą oceniać, a nie ci oceniani. Czym Cię tak ująłem, że wjechałem na warsztat ocen i badania? 

Mówi Ci coś ''bajka'' Pocahontaz ? 😛 

Idź spać zuchu, bo Druhu z Ciebie marny 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, NieznajomyOn napisał:

Mówi Ci coś ''bajka'' Pocahontaz ? 😛 

Nie oglądam rzeczy dla Ciebie stworzonych. Miałbym ci konkurencje robić? To nie w moim stylu żeby stać w kolejce po watę cukrową, w dodatku za Tobą 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Lubię dbać o siebie ale na pewno nie stroić. Nie lubię na siebie zwracać niepotrzebnie uwagi , fryzurą czy strojem . Uważam że piękno powinno być subtelne i nieoczywiste .

Nie mam zielonego pojęcia skąd to się bierze ale chyba takie są odwieczne prawa natury żeby ludziom za łatwo i za słodko w życiu nie było 

Wrócimy do tematu jak mi się zachcę. Ale rozmówczynią jesteś wciągającą, 8/10.

Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Nie oglądam rzeczy dla Ciebie stworzonych. Miałbym ci konkurencje robić? To nie w moim stylu żeby stać w kolejce po watę cukrową, w dodatku za Tobą 😜

Nie pisz tak, bo jutro Poka pomyśli, że ''zakochany frajer'' siedzi po nocach i marzy 😜

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Tak, bo zamiast odważyć się i spotkać z facetem, który sprawia, że szybciej bije Ci serce nic nie robisz..

Dobranoc Diama 😉

Do którego mam zadzwonic, do tego, co się chwali, ze zarabia 10 k i zastanawia czemu nie dzwonie czy do tego, który nie zaprasza mnie na randke i nie chwali zarobkami, za to chce gruntownie sie zapoznać i pewnie też zachodzi w glowe czemu nie dzwonie? A moze do tego, co chwalil sie zarobkami strugając przy tym biednego i obrażając tym moj brak inteligencji? Nie bede rzucać moneta by zdecydować komu oddać kawałek skóry, bo najwyrazniej juz tak to trzeba rozpatrywać, jeśli tak to wygląda to wstrzymam się z działaniem. Nic tu się nie zgadza. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Do którego mam zadzwonic, do tego, co się chwali, ze zarabia 10 k i zastanawia czemu nie dzwonie czy do tego, który nie zaprasza mnie na randke i nie chwali zarobkami, za to chce gruntownie sie zapoznać? Nie bede rzucać moneta by zdecydować komu oddać kawałek skóry, bo jeśli tak to wygląda to wstrzymam się z działaniem.

Masz być kobietą i olać takie zachowanie, bo zasługujesz na normalne i szczere traktowanie.

Diama serio, ale spadam..

Dobranoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Druhu napisał:

Przecież na diecie jesteś i trenujesz podobno, więc za bardzo nie ma co znikać.

Diecie bez cukru marki cukier w ciastach, ciasteczkach, słodyczach typu czekoladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Masz być kobietą i olać takie zachowanie, bo zasługujesz na normalne i szczere traktowanie.

Diama serio, ale spadam..

Dobranoc 🙂

Ja tez. Dobranoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, duży ogórek napisał:

Cześć amebko 😎

Takie postawienie tezy jest argumentem ad personam 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie poczytac fajne tzn biuro = burdel ehhh przypomniala mi sie historyjka znajomej bzykanie w biurze cos utknelo w wadzajnie, wiec do szpitala, upadek czlowieka haha

Edytowano przez kociełezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kociełezki napisał:

tak sobie poczytac fajne tzn biuro = burdel ehhh przypomniala mi sie historyjka znajomej bzykanie w biurze cos utknelo w wadzajnie, wiec do szpitala, upadek czlowieka haha

Może dziurkacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×