Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anieloi9

Brak uczuć czy dziecinność?

Polecane posty

Mam 25 lat, nie mam problemu z dziewczynami. Od stycznia tego roku spotykam się z dziewczyną 5 lat młodszą. Jestem jej pierwszym chłopakiem. Niby spotykamy się od 4 miesięcy lecz jest pewien problem, gdy się spotykamy dziewczyna nie okazuje żadnych ,,uczuć,, to znaczy ona sama nie chce się przytulić, sama mnie nie pocałuje a nie mówię o jakimś zbliżeniu.. dopiero gdy ja wykaże się zainteresowaniem i się przytulę dam całusa jest ok, brakuje mi jakieś inicjatywy z jej strony. Próbowałem bliższe zbliżenie gdy była ku temu okazja, włożyć rękę pod koszulkę żeby tylki pogilać po plecach to spotkałem się z wielkim sprzeciwem, marudzeniem.. normalnie rozmawiamy i piszemy. Czy to jest z mną coś? Od 2 miesięcy czuję że się oddalamy Od siebie. Chciałbym z nią porozmawiać i by się poukładało lecz u niej na samym początku jest szkoła, pasja, mama i kot xd dopiero gdzieś tam dalej ja.. xd przynajmniej mam takie odczucie

Edytowano przez Anieloi9
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ma jakieś blokady, jest lesbijką, chorobliwie nieśmiała lub jej nie pociągasz fizycznie. W każdym razie to nie jest normalne, że nie okazuje żadnych czułości ani nie szuka Twojego dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz inicjatywy do sensu i w seksie to spotykaj się z doświadczonymi i chętnymi do tego dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że ma 20 lat nie musi oznaczać, że dorosła do związku, intymności i fizyczności. My Ci nie powiemy co jest przyczyną. Pogadaj z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Anieloi9 napisał:

[...] dziewczyna nie okazuje żadnych ,,uczuć,, to znaczy ona sama nie chce się przytulić, sama mnie nie pocałuje a nie mówię o jakimś zbliżeniu.. dopiero gdy ja wykaże się zainteresowaniem i się przytulę dam całusa jest ok, brakuje mi jakieś inicjatywy z jej strony. [...]

Niepewność, niska samoocena i kompleksy, bądź jakiś niewypowiedziany uraz wobec Ciebie, coś w relacji jest nie tak i to ją dystansuje.

11 godzin temu, Anieloi9 napisał:

[...] Próbowałem bliższe zbliżenie gdy była ku temu okazja, włożyć rękę pod koszulkę żeby tylki pogilać po plecach to spotkałem się z wielkim sprzeciwem, marudzeniem [...]

Nie przechodź do kolejnych etapów, kiedy w początkowych jest źle.

11 godzin temu, Anieloi9 napisał:

[...] Czy to jest z mną coś? [...]

Z Waszą relacją, najwyraźniej. 

11 godzin temu, Anieloi9 napisał:

[...] Chciałbym z nią porozmawiać i by się poukładało lecz u niej na samym początku jest szkoła, pasja, mama i kot xd dopiero gdzieś tam dalej ja [...]

Jakkolwiek, to nie przeszkoda, by porozmawiać i najlepiej tak właśnie zrób. 

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×