Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karolina2233

Czy to ciąża?

Polecane posty

Witam wszystkich 

Dziś 33 dzień cyklu a ja nadal nie mam okresu, 18 dni temu odbyłam stosunek z prezerwatywa wytrysk  był poza pochwa, po wszystkim prezerwatywa została przez nas sprawdzona nie przepuszczała wody ani powietrza więc raczej była cała. Mój kalendarzyk w telefonie pokazal że był to czas owulacji(wiem że te aplikację nie zawsze mają rację). Bardzo się stresuje ta sytuacja, może sobie to wmawiam ale zauważam i siebie jakieś objawy no i jeszcze nie ma okresu. Proszę o pomoc w tej sprawie, pozdrawiam was. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem trochę teraz pohejtuje jednak kochane kobietki: poczekajcie do dnia spodziewanego dnia miesiączki, gdy miesiączka się nie pojawi to zróbcie test. 

Nikt wam nie wyczyta z magicznej kuli czy jesteście w ciąży czy nie.

Kochana. Jeśli prezerwatywa, że tak powiem była "cała" to jest minimalna szansa że jesteś w ciąży. Po prostu zrób test i się dowiesz, jak chcesz to idź do lekarza na badania jeśli sam test cię nie uspokoi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezerwatywe sprawdzaliscie przed czy po? 😄 Dmuchaliscie w zuzyta gumke?🤦‍♀️

Po dokladnej analizie Twojego tekstu,slow jakich uzylas i co wazniejsza cyfr ...Moja zlota kula mowi ze to trojaczki. Dwie dziewczynki i chlopczyk. Gratuluje!

Edytowano przez .Gość
Blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie jestes w ciazy a te aplikacje potrafia nawet o tydzien przeklamac. na przyszlosc zainwestuj w diafragma caya, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×