Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ona30..

Nie moge zajsc w ciaze

Polecane posty

Witam. Decyzję o dziecru podjęliśmy pół roku po ślubie czyli w grudniu 2018, licząc przerwy w staraniach spokojnie można powiedzieć że staramy się już dwa lata i niestety nie wychodzi. Nie mam już cierpliwości. We wrześniu 2020 ginekolog wykryla u mnie polipa trzonu macicy 7 mm, powiedziała żeby sobie dać czas do lutego jeżeli nie uda się mi zajsc w ciaze będzie trzeba usunąć bo często jest tak ze jak się usunie to zachodzi się w ciaze. Tak się zdarzyło że potem w lutym trafiłam do innego lekarza który specjalizuje się władnie w leczeniu nieplodnosci i ta powiedziała na wstępie że polip działa jak wkladka antykoncepcyjna. Pobrala próbki do badań które wyszły ok i skierowała mnie na zabieg histeroskopii w klinice angelius w Katowicach. Ona na usg widziała dwa polipy jeden 7mm a drugi mniejszy bodajże 3. Tylko dziwne bo jak zapytałam czy to na 100 % polip czy może być np miesniak to powiedziała że nie na 100 że to widać na histeroskopii ale ze miesniak napewno nie. Szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć, zabieg mam 25 maja jeżeli miesiaczka mi się nie przesunie i panicznie się boje. Myślicie że to może być moja przyczyną nieplodnosci? Czy rzeczywiście tak jest jak piszą dziewczyny na forum że zachodza w ciaze szybko po histeroskopii??? Byłabym wdzięczna za odpowiedź, jakieś słowa otuchy.  Może któraś z.was też miała podobny problem ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam że badania które miałam do tej pory wszystko jest ok. Jedynie co po drodze wyszła niedoczynnosc tarczycy i hashimoto ale biorę leki. U męża nasienie tez ok.  W grudniu kończę 30 lat, mąż w tym roku 35 więc już młodzi nie jesteśmy. Jestem zalamana, marzymy o tym dziecku.  Znajomi w naszym wieku mają już odchowane dzieci a my co 😞 jakas chyba klątwa. Boję się że nigdy nie będziemy mieć dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpowiada z prostego powodu. Żadna z kobiet nie potrafi doradzić. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Naprawdę chciałabym porozmawiać z kimś kto ma lub miał podobny problem. Ciężko mi z tym, tak bardzo bysmy chcieli chociaż jedno dziecko 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenies moze do innej kategori- Ciaza Porod Macierzynstwo.

Na ogolnym raczej Nie odpowie Nikt. Mozesz wejsc takze na : abczdrowie.pl

Miej nadzieje i glowa do gory! Pozdrawian! ☺🙋🌷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×