Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kardulaki

Napisałam niechcący do faceta

Polecane posty

Do którego nie miałam zamiaru się odzywać i usunęłam znajomość ale on to widzi ,że  napisałam..teraz pewnie myśli,Że chciałam się odezwać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kardulaki napisał:

Do którego nie miałam zamiaru się odzywać i usunęłam znajomość ale on to widzi ,że  napisałam..teraz pewnie myśli,Że chciałam się odezwać..

Ale to aż tak bardzo go nie lubisz?, że tak się przejęłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Domino1985 napisał:

Ale to aż tak bardzo go nie lubisz?, że tak się przejęłaś? 

Dałam mu ultimatum i myślałam,że on się  odezwie ale widocznie mu nie zależy ,a teraz będzie wiedział,że skoro byłam na jego stronie to tęsknię i coś czytam tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Wymyśl cokolwiek. 

Nic nie będę pisać w życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Nie masz wytlumaczenia ! Napisalas bo chcialas!.Aby napisac pare linijek potrzeba troche wysilku ! a wiec byl czas na zastanowienie sie.

Napisz lepiej ze poniewczasie pozalowalas napisania .To juz bedzie bliskie faktom 🙂 

Oczywiscie ze tak pomyslal !  ale jesli nie zareagowal to znaczy ze nie byl zainteresowany i masz sprawe jasna 🙂 Olal cie ! 

Nie nic nie pisałam tylko miałam go otwartego na messegerze i zamiast wyjść przycisnelam jakąś emotikone ale zaraz skasowałam 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

To ze bylas n jego stronie o niczym nie swiadczy , natomiast to ze nie zareagowal juz swiadczy ze cie olal:) 

Jeszcze nie zobaczył, nie jest dostępny. Tak jeśli nie zapyta o co mi chodziło to będzie wiadome,że olał,może  to lepiej będę wiedzieć na czym stoję hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Jesli emotikon jest w rekordzie rozmowy to znaczy ze poszedl ale jesli go nie ma to znaczyz e nie poszedl.

Że co ? Bo nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero napisał:

Jesli emotikon jest w rekordzie rozmowy to znaczy ze poszedl ale jesli go nie ma to znaczyz e nie poszedl.

Aaa, ale on ma ,Że "usunięto wiadomość "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, kardulaki napisał:

Nie nic nie pisałam tylko miałam go otwartego na messegerze i zamiast wyjść przycisnelam jakąś emotikone ale zaraz skasowałam 😂

No nic się nie stało spokojnie, wszystko da się na spokojnie wyjaśnić ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

To znaczy ze nic nie przeczytal/ zobaczyl  bo zanim ten  emotikon sobie obejrzal ty go juz usunelas wiec pelny luz .Nic sie nie stalo!

Ale on widzi ,Że "usunięto wiadomość " przeczytał to  więc wie, że coś chciałam napisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marinero napisał:

No i co?! Nie martwilbym sie tym bo moglas   pomylic adresata i skasowals !Luzik! Nic sie nie stalo! a on niech sie glowi co mu chcials napisac ze skasowals?! To tez tortura jak sie jest ciekawym 🙂 i nie zna odpowiedzi:) Masz satysfakcje ! 😉

No tak a tu się okazuje,ze ja niechcący napisałam hehehehehehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2021 o 14:51, kardulaki napisał:

Do którego nie miałam zamiaru się odzywać i usunęłam znajomość ale on to widzi ,że  napisałam..teraz pewnie myśli,Że chciałam się odezwać..

Niby forum po 30 tce ale widać zachowanie 15+/-  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, stanislav1 napisał:

Niby forum po 30 tce ale widać zachowanie 15+/-  🙂 

Tez kiedyś myślałam ,że ludzie po 30 stce już  mają wszystko  ułożone i nie mają  takich problemów;) . Forum jest po to żeby się wygadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, kardulaki napisał:

Tez kiedyś myślałam ,że ludzie po 30 stce już  mają wszystko  ułożone i nie mają  takich problemów;) . Forum jest po to żeby się wygadać..

ale ty się stresujesz głupotami jak jakaś niedojrzała nastolatka, wyluzuj, napisałaś z desperacji, okej, skasowałaś, też okej, nie ma co ubolewać i ideologii z tego robić, za bardzo się przejmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisanie do osoby nieznajomej to jak zasianie ziarna . Albo wyrośnie, albo nie ,ale nie siejąc nie wiesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Johny napisał:

Napisanie do osoby nieznajomej to jak zasianie ziarna . Albo wyrośnie, albo nie ,ale nie siejąc nie wiesz 🙂

To osoba znajoma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kardulaki napisał:

To osoba znajoma ..

Znajoma osoba  czy nie ,zadałaś bieg słowom, zaczepce . Wstyd to po pijaku pisać i potem łapać za głowę . Szkoda, że cofnęłaś ,ale ....może po czasie zaczepi ciebie o to , o ile będzie zainteresowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Johny napisał:

Znajoma osoba  czy nie ,zadałaś bieg słowom, zaczepce . Wstyd to po pijaku pisać i potem łapać za głowę . Szkoda, że cofnęłaś ,ale ....może po czasie zaczepi ciebie o to , o ile będzie zainteresowany 

Właśnie nie zapytał o co chodzi więc jak widać nie jest zainteresowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może teraz nie być, ale odczekaj jakiś czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×