Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AgiBer

Co myślicie o takim wypytywaniu faceta?

Polecane posty

Nie, on niby nie jest zazdrosny, luz, dużo swobody bo dopiero zaczynamy się spotykać, nieraz wypytywal mnie i dawal oznaki zazdrości, ale zapytany zawsze się sprzeciwia i niby śmieje, że taaaak, on taaaaki zazdrosny...ale zawsze reaguje na moje relacje jeśli wrzucę o późniejszej porze, w jakimś miejscu dalszym niż miejsce zamieszkania itp. 

W tym tygodniu odmówiłam grzecznie spotkania w sobotę, bez tłumaczeń, przyjął do wiadomości. Gdy wczoraj (sobotę) wracalam z parapetówy wrzuciłam sobie relacje, od razu napisał gdzie się wiozę w nocy, w żartach dodał, że jemu odmówiłam, że gdzieś sobie jadę a spotkania nie było... 

Uważam, że jest zazdrosny i chyba coś czuje do mnie, gdy nam na kimś nie zależy to nie reagujemy w ten sposób... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

A po co te relacje? Czemu to służy, bo nie kumam?

No wlasnie w sprawdzeniu czy facet zareaguje. I ona jego ciekawosc odbiera jako zazdrosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś korzysta z insta to wie po co te relacje. Nie są dla oceny zazdrości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AgiBer napisał:

Jak ktoś korzysta z insta to wie po co te relacje. Nie są dla oceny zazdrości...

Żeby się pochwalić i pożalić przed innymi? Bo innego sensu nie widzę. Przecież to zrozumiałe, że facet może się poczuć dotknięty w jakiś sposób, skoro nawet nie otrzymał powodu. Zależy też ile się spotykacie, ale nie zagrywaj głupa, że nie wiedziałaś, że nie zobaczy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Żeby się pochwalić i pożalić przed innymi? Bo innego sensu nie widzę. Przecież to zrozumiałe, że facet może się poczuć dotknięty w jakiś sposób, skoro nawet nie otrzymał powodu. Zależy też ile się spotykacie, ale nie zagrywaj głupa, że nie wiedziałaś, że nie zobaczy. 

Proszę zapytać kogokolwiek ze swoich znajomych po co są te relacje, wracam koło pałacu nad oświetloną fosą nocą i wygląda to co najmniej za,ebiscie, nie mogę sobie zrobić zdjęcia i wrzucić? A kto zgrywa głupa, że niby on miał tego nie widzieć? BoniBlu Ty zawsze tak pier.olisz od rzeczy w tematach na których nie masz pojęcia i myślisz, że wredną zgryźliwoscia wygrasz jakąkolwiek sympatię, atencję innych. Takich ludzi na świecie nam nie trzeba, zacznij używać mózgu, albo idź do psychiatry bo jedyne co potrafisz to innych źle oceniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AgiBer napisał:

Proszę zapytać kogokolwiek ze swoich znajomych po co są te relacje, wracam koło pałacu nad oświetloną fosą nocą i wygląda to co najmniej za,ebiscie, nie mogę sobie zrobić zdjęcia i wrzucić? A kto zgrywa głupa, że niby on miał tego nie widzieć? BoniBlu Ty zawsze tak pier.olisz od rzeczy w tematach na których nie masz pojęcia i myślisz, że wredną zgryźliwoscia wygrasz jakąkolwiek sympatię, atencję innych. Takich ludzi na świecie nam nie trzeba, zacznij używać mózgu, albo idź do psychiatry bo jedyne co potrafisz to innych źle oceniać. 

Pytałam. Żadna z odpowiedzi nie była satysfakcjonująca. Jeśli Ci nie pasują moje, to trudno. Piszę, jak to widzę. Baj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Żeby się pochwalić i pożalić przed innymi? Bo innego sensu nie widzę. Przecież to zrozumiałe, że facet może się poczuć dotknięty w jakiś sposób, skoro nawet nie otrzymał powodu. Zależy też ile się spotykacie, ale nie zagrywaj głupa, że nie wiedziałaś, że nie zobaczy. 

A pytał o powód? Co to za chore spekulacje, pytam o konkretną rzecz a tu spekulacji milion a odpowiedzi zero. Typowy człowiek co unika tematu i lawiruje by wyjść na mądrego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, AgiBer napisał:

A pytał o powód? Co to za chore spekulacje, pytam o konkretną rzecz a tu spekulacji milion a odpowiedzi zero. Typowy człowiek co unika tematu i lawiruje by wyjść na mądrego. 

Ja mysle, ze spyral z czystej ciekawosci. Znamy twoje podejscie do likow i insta z poprzednich tematow i doszukujesz sie zazdrosci u facera ktory ci wczesniej powiedzial, ze z was nic nie bedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, AgiBer napisał:

A pytał o powód? Co to za chore spekulacje, pytam o konkretną rzecz a tu spekulacji milion a odpowiedzi zero. Typowy człowiek co unika tematu i lawiruje by wyjść na mądrego. 

A gdzie w temacie to pytanie, bo ja tam widzę twój wewnętrzny monolog tyle, że spisany na kafetrii.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Pytasz o naszą opinie, by zaspokoić swoją potrzebę potwierdzenia, jeśli zjawią się tu opinie zgodne z twoją. 

No wiadomo. O kant dūpy takie rady wedle widzimisię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

No wiadomo. O kant dūpy takie rady wedle widzimisię. 

No bisz dobrze powiedział, że często ludzie nie chcą rad, tylko pochlebstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie radę cymbały a nie rozwijacie tematy poboczne. Żal mi czasu na czytanie chorych wywodów o relacjach i o tym jakiej odpowiedzi oczekuje. A wiecie co to jest osobista opinia, ocena? Napisałam jak ja to odebrałam, opisałam dokładnie, pytanie macie w temacie. To takie trudne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AgiBer napisał:

Żenada.... 

Zacznijcie myśleć, czytać i myśleć. 

Zacznij zadawać konkretne pytania. Tu i tak nikt za ciebie nie rozwiąże twoich problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AgiBer napisał:

Dajcie radę cymbały a nie rozwijacie tematy poboczne. Żal mi czasu na czytanie chorych wywodów o relacjach i o tym jakiej odpowiedzi oczekuje. A wiecie co to jest osobista opinia, ocena? Napisałam jak ja to odebrałam, opisałam dokładnie, pytanie macie w temacie. To takie trudne????

No to ci napisalam co mysle, ale widac ci sie to nie podoba.

 

Ja mysle, ze spytal z czystej ciekawosci. Znamy twoje podejscie do likow i insta z poprzednich tematow i doszukujesz sie zazdrosci u faceta ktory ci wczesniej powiedzial, ze z was nic nie bedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Lolka1975 napisał:

No wlasnie w sprawdzeniu czy facet zareaguje. I ona jego ciekawosc odbiera jako zazdrosc...

Takie odbijanie pileczki z glupim, pisze o Twoim ostatnim komentarzu. Nie udzieliłas odpowiedzi, podwazasz moje zdanie. Wystarczyło napisać, że pyta z ciekawości, nie potrafisz też odpowiedzieć na żądanie pytanie tylko spekulujesz z BB, włączając się w temat relacji insta który nie był podstawą pytania. Po co tyle dyskusji i straty czasu? Nauczycie się odpowiadać na pytania wprost? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, AgiBer napisał:

Proszę zapytać kogokolwiek ze swoich znajomych po co są te relacje, wracam koło pałacu nad oświetloną fosą nocą i wygląda to co najmniej za,ebiscie, nie mogę sobie zrobić zdjęcia i wrzucić? 

zrobić możesz ale po chooooy to wrzucasz jak nie po to by mieć chwilę atencji od innych ? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kejtred napisał:

zrobić możesz ale po chooooy to wrzucasz jak nie po to by mieć chwilę atencji od innych ? 

Ja pier... Czy to jest temat dyskusji? Dwa, zapytaj wszystkich swoich znajomych którzy korzystają i wrzucają zdjęcia na portale społecznościowe po co to robią. Powodu są najróżniejsze, atencja, forma pamiętnika, dzielenia się czymś dobrym, miłym, ładnym wg nas, no i co z tego, że ktoś to robi? Przerzuć się na inną grupę i zapytaj. Nie to jest tematem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, AgiBer napisał:

Ja pier... Czy to jest temat dyskusji? Dwa, zapytaj wszystkich swoich znajomych którzy korzystają i wrzucają zdjęcia na portale społecznościowe po co to robią. Powodu są najróżniejsze, atencja, forma pamiętnika, dzielenia się czymś dobrym, miłym, ładnym wg nas, no i co z tego, że ktoś to robi? Przerzuć się na inną grupę i zapytaj. Nie to jest tematem 

A gdyby to kolezanka spytala gdzie po nocy lazisz? Tez bys uwazala ze jest zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×