Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość AntyBazyl

Do wiecznie narzekających na brak kobiety...

Polecane posty

Gość AntyBazyl
7 godzin temu, maxii napisał:

o matko to skad ta nadrzednosc?

Alfa to nie wiejski burak i prostak. 

Alfa może być przystojnym wysokim dobrze zbudowanym lekarzem z charyzma i wysoko rozwiniętym intelektem. To po prostu facet, przed którym prawie każda naturalnie chciałaby nogi rozłożyć jak go widzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
8 godzin temu, WeteranPrzegrywu napisał:

Trafiło się ślepej kurze ziarno.

 

Kobietom  się nie trafia.  Nie widziałam podstarzalej otyłej 170 kg kobiety z młodym przystojnym facetem. Nawet ze starym dziadem który by się w niej zakochał nie widziałam. Ani młodej 170 kg do której wzdycha jakiś fajny facet. Faceci w Polsce mają raj na ziemi. Nawet menel w swoim otoczeniu może przebierać. 

Edytowano przez AntyBazyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AntyBazyl napisał:

Kobietom  się nie trafia.  Nie widziałam podstarzalej otyłej 170 kg kobiety z młodym przystojnym facetem. Nawet ze starym dziadem który by się w niej zakochał nie widziałam. Ani młodej 170 kg do której wzdycha jakiś fajny facet. Faceci w Polsce mają raj na ziemi. Nawet menel w swoim otoczeniu może przebierać. 

No co Ty ,są tacy ,którzy sami tuczą partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
9 minut temu, Sofi napisał:

No co Ty ,są tacy ,którzy sami tuczą partnerki

Nie miałam na myśli chorych psychicznie zboczencow.

Ta laska go nie tuczy. I jeszcze mają male dziecko 😲 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zerknąłem na TVP Vod z ciekawości. Chodzi o tych pod koniec? Przecież to ojciec i córka. Kilkukrotnie zwraca się do tego gościa "tata", chociaż na pasku faktycznie podpisana była jako partnerka, zapewne przez pomyłkę. Także raczej kulą w płot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AntyBazyl napisał:

Nie miałam na myśli chorych psychicznie zboczencow.

Ta laska go nie tuczy. I jeszcze mają male dziecko 😲 

Często trudno zdiagnozować🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
1 godzinę temu, Danger napisał:

Właśnie zerknąłem na TVP Vod z ciekawości. Chodzi o tych pod koniec? Przecież to ojciec i córka. Kilkukrotnie zwraca się do tego gościa "tata", chociaż na pasku faktycznie podpisana była jako partnerka, zapewne przez pomyłkę. Także raczej kulą w płot.

Nie. Córka swoją drogą. Jest też pokazana partnerka, niewiele starsza od córki. Nie wiem czy pod koniec czy w środku to było. Obejrzyj uważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AntyBazyl napisał:

Kobietom  się nie trafia.  Nie widziałam podstarzalej otyłej 170 kg kobiety z młodym przystojnym facetem. Nawet ze starym dziadem który by się w niej zakochał nie widziałam. Ani młodej 170 kg do której wzdycha jakiś fajny facet. Faceci w Polsce mają raj na ziemi. Nawet menel w swoim otoczeniu może przebierać. 

ja widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Leżaczek napisał:

Nie alfa to ten który nie musi pracować.

Tak się pocieszaj 😄

Dlatego, że jesteś alfą to Cię czołgali w gimnazjum i masz teraz fobie społeczne? Oj Leżak, nie kompromituj się 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
24 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Tak się pocieszaj 😄

Dlatego, że jesteś alfą to Cię czołgali w gimnazjum i masz teraz fobie społeczne? Oj Leżak, nie kompromituj się 🤣

Tak byłem wysoki i chcieli się ze mną bić a ja nie chciałem, czuli się niżej ja przemocą gardze, nigdy nie dałem się na haracz czy żebym coś powiedział

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na wf skończyło się tak

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Leżaczek napisał:

Oni tylko udawali alfy jak poca pisze

 

Co Ty za kity wciskasz 😄

Po pierwsze, dzieciaki na tym etapie rozwoju bezbłędnie rozpoznają w grupie aspołecznego dziwoląga, co duzi już o Tobie mówi. Po drugie nie wciskaj kitu "byłem wysoki, oni chcieli się bić a ja nie" i wstawiasz filmy z YouTube (jak zwykle) ze spidermanem 😄 Jak chcieli się bić, a Ty byłeś, co prawda wysoką, ale pipą, to po prostu dostałeś bęcki. Co Ty myślisz, że nikt tutaj do szkoły nie chodził? Żeby wygrać w bójce nie trzeba być wysokim, tylko umieć się bić 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Alfa wie że jest alfą nic nie musi nikomu udowadniac, nie potrzebuje stroju na wf żeby za każdym razem trafic do kosza na 6, to mnie nauczyciele wybierali, ze mną palili papierosy, mnie zapraszali do domu, mnie na przywódcę chcieli czy to koszykówki, to ja wymieniałem zamek w sali od wfu i ja robiłem pompki na pięściach to ja podnioslem rękę że pale i to ja potrafiłem przyjść na ostatnią godzinę lekcji wyspany, to ja nie przyszedłem na test polskiego bo była premiera konsoli i nigdy nie miałem problemu mówić prawdy.

Ja prdlę, drugi Przemek - mitoman 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Alfa nie musi się znizac do poziomu bójki bo oni czują że są niżej i budzi się agresja żeby udowodnić że są lepsi.

Co Ty chrzanisz? Ktoś chce Ci dać w ryja, a Ty mu zaczniesz bredzić że się nie zniżasz do takiego poziomu i on odpuści? Chyba w świecie YouTube, bo w realnym wyłapiesz plombę w baniak 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ja nie zmyslam, nawet tutaj na forum doktor za mną lata wchodzi na profil użytkownika czuje że jest niżej ode mnie i próbuje i próbuje a się tylko osmiesza.

Nie, ja po prostu mam sadystyczną rozrywkę bić w pręty Twojej mentalnej klatki i patrzeć jak się szamoczesz. A ośmieszasz się Ty nie ja swoim historiami z krainy baśni, w których tak odjechałeś, że nikt Ci tutaj nie wierzy 😄

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż samo życie. Bajka prysła przy pierwszych problemach. Myślałaś że on ci obrączkę założy na palec?? Nie ty pierwsza i nie ostatnia 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Do alfy całe otoczenie się dostosowuje szacunek wygląda zawsze tak 📈.

Człowieku, kto się do Ciebie dostosowuje? No kto? Jak ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości co do tego, że mitomanisz, to po powyższych Twoich bredniach na bank je stracił 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po co wklejasz te filmy z YouTube dziwaku? Nie jesteś Spider-Manem mitomanie. To film 😉 Jak to mózg się musi nagimnastykować, żeby taką urojoną wizję rzeczywistości sobie stworzyć 😄

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leżak, niczym się nie różnisz od Przemka. Tyle, że on wymyśla jeżdżenie ciężarówką, a Ty portfele z kilkucyfrowymi sumami. Obaj jesteście prawiczkami - mitomanami, którzy gnieżdżą się z matkami w mieszkaniach klitkach i boją się prawdziwego życia 😄

Tak wiem że zaraz to zgłosisz, bo prawda w oczy boli najbardziej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Argen napisał:

Ja tam nie narzekam, że nie mam kobiety. Ot, po prostu tak wyszło - nie każdy musi mieć.

A chłopaka masz? 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, AntyBazyl napisał:

Nie. Córka swoją drogą. Jest też pokazana partnerka, niewiele starsza od córki. Nie wiem czy pod koniec czy w środku to było. Obejrzyj uważnie. 

No faktycznie, to dwie różne dziewczyny. Nie wiem jak to wytłumaczyć, to w końcu telewizja, może reżyser programu doczepił mu młodą pannę a w tle dodali odgłosy płaczącego dziecka, tak dla rozbudowania postaci.:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Leżaczek napisał:

Po co mam zgłaszać, ja nic nie wymyślam, ośmieszasz się próbujac mnie wrzucić do jednego worka z przemkiem i tyle. A 50m2 to nie klitka. Gdybym chciał kupić nieruchomośc to bym kupił. I nie ma czegoś takiego jak prawdziwe życie i nie prawdziwe. Portfel pokrywa koszty życia to nie pracujesz. Proste jak budowa pcta.

Dodam jeszcze, że jestem na dobrej drodze do pozyskania ciekawych materiałów, także zdjęć, na Twój temat od byłych użytkowników forum Kowbojki 😄

Tak że stay tuned mitomańska ofermo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Czepek nad kanałem sułeski napisał:

Jaka kryptowaluty warto teraz kupić? Już mamy bitcoiny atrium i jakaś jeszcze niepamietam nazwy

Przykro mi Agatko, ale tym bardziej teraz urządź sobie jakieś cudowne urodziny, aby kojarzyły Ci się z czymś miłym.

14 minut temu, Leżaczek napisał:

Prawdziwi o portfelu i grach. Ale to trzeba spotkać kogoś wybitnego.

Samochwała w kącie stała. I pewnie znów nie zauważasz tego, jak gardzisz innymi, insynuując, że każdy, kto prowadzi inny tryb życia, niż Ty, nie jest prawdziwym mężczyzną. Zresztą niby dlaczego „prawdziwy mężczyzna” miałby mieć cokolwiek wspólnego z grami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

W skrócie klasa wyższa.

Wolę być plebsem, niż taką klasą wyższą jak Sernik i Ty.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, moon 30 napisał:

To teraz se przypomniałem jeszcze jedną rzecz która was łączy:

ŻADEN Z WAS NIE UPRAWIAŁ SEKSU Z KOBIETĄ

Jasne, bardzo dużo nas łączy. Może podpowiem: mamy po dwie nogi, ręce, a nawet jedną głowę. Podobieństwo w uj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×