Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kamilsad

Tęsknię za byłą dziewczyną

Polecane posty

Witam !

Byłem ze swoją dziewczyną 2 lata poznaliśmy na Tinderze , szczerze nie sądziłem że są tam normalne dziewczyny z którymi można wiele przeżyć , a jednak .

Niestety od 2 miesięcy jestem sam coś się zaczęło puść od listopada ubiegłego roku ...

psuć , psuło się już wcześniej z tego co przeanalizowałem i to co ona mi powiedziała .

W skrócie mówiąc to byłem zimny egoista , gdzie ona potrzebowała wsparcia , czułości , wyjść z domu i nie myśleć o tym co będzie, przytłoczona była studiami , rodzinnymi sprawami.

Mało co ja wspierałem w trudnych chwilach, a jest tak wspaniałym kobieta ze teraz nie mogę sobie darować , przez ten okres jestem wrakiem.

Chciałbym ją odzyskać , ale nwm jak , tęsknię za nią , brakuje mi jej obecności , dotyku ...

Wiem że się z kimś spotyka ...

Znajomi, rodzina mówili mi żebym sobie odpuścił , przyjął na klatę wyciągną wnioski i szedł do przodu . "Jak jest nam pisane być to będziemy ... "

Zacząłem wszystko dostrzegać gdy ja traciłem 

Mówiła mi że będąc ze mną czuję się samotna

Mówiła żebym się postarał , zabrał na randkę , gdziekolwiek...

Czy to była miłość czy przywiązanie i dobry sex ?

JEŚLI TO CZYTASZ KASIU, KOCHAM CIĘ I NIGDY NIE ZAPOMNĘ O TOBIE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kamilsad napisał:

Witam !

Byłem ze swoją dziewczyną 2 lata poznaliśmy na Tinderze , szczerze nie sądziłem że są tam normalne dziewczyny z którymi można wiele przeżyć , a jednak .

Niestety od 2 miesięcy jestem sam coś się zaczęło puść od listopada ubiegłego roku ...

psuć , psuło się już wcześniej z tego co przeanalizowałem i to co ona mi powiedziała .

W skrócie mówiąc to byłem zimny egoista , gdzie ona potrzebowała wsparcia , czułości , wyjść z domu i nie myśleć o tym co będzie, przytłoczona była studiami , rodzinnymi sprawami.

Mało co ja wspierałem w trudnych chwilach, a jest tak wspaniałym kobieta ze teraz nie mogę sobie darować , przez ten okres jestem wrakiem.

Chciałbym ją odzyskać , ale nwm jak , tęsknię za nią , brakuje mi jej obecności , dotyku ...

Wiem że się z kimś spotyka ...

Znajomi, rodzina mówili mi żebym sobie odpuścił , przyjął na klatę wyciągną wnioski i szedł do przodu . "Jak jest nam pisane być to będziemy ... "

Zacząłem wszystko dostrzegać gdy ja traciłem 

Mówiła mi że będąc ze mną czuję się samotna

Mówiła żebym się postarał , zabrał na randkę , gdziekolwiek...

Czy to była miłość czy przywiązanie i dobry sex ?

JEŚLI TO CZYTASZ KASIU, KOCHAM CIĘ I NIGDY NIE ZAPOMNĘ O TOBIE 

Z Twojej strony przywiązanie i dobry sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Kjersti napisał:

Z tego co piszesz to związek rozpadł się z Twojej winy. Skoro ona ma kogoś to nie mieszaj jej w głowie. Szkoda, że olśnienie przyszło Ci tak późno.

Bardzo tego żałuję , mam wrażanie że straciłem kobietę życia 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Z Twojej strony przywiązanie i dobry sex.

Teraz czuję zupełnie co innego .

Wiem że szczęścia nie powinno zależeć od drugiej osoby , ale we mnie coś pękło.

Chciałbym do nie wrócić i zacząć życie od nowa .

Przed tym jak ja poznałem byłem wesołym zajebistym chłopakiem dziś zupełnie na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Niby normalny napisał:

A my za nią nie tęskinimy.

Fajnie . 

Dzięki za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ...***m WIEM o tym ...

Szukam jakiegoś wsparcia i jakoś przez przypadek tu trafiłem , ludzie piszą tu swoje problem więc sam przedstawiłem swoją sytuację. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marinero napisał:

Dla faceta w twoim wieku to byl dobry seks i zaspokajanie fizycznego pozadania  ale widac ze cos ci sie jednak zapetlilo w emocjach

Prawda jest taka ze ty tesknisz za dobrym seksem z nia.To boli , gdy brak 🙂 Powinienes miec rownolegle 2-3 dziewczyny:) 

Ja bym do niej wyslal jakis  sms np z tytulu imienin urodzin, czy nawet bez okazji  i napisal " Zawsze cieplo o tobie mysle.Zadzwon jak bedziesz miala ochote " Tylko tyle(!) Teraz ruletka ruszy i od niej zalezy jak bardzo jej ciebie brakuje.Jesli mialaz toba dobry seks to po ok 3 miesiacach powinna wyslac sms lub zadzwonic.Moze wczesniej :)?! 

Taki jej kontakt  uznaj ze chce sie spotkac i zaproponuj konkretna randke  ale u ciebie .Ma przyjsc a ty masz stworzyc warunki do seksu.Nie rozkminiaj co bylo ! , tylko skup sie na tym aby bzyknac i aby bylo fajnie tj radosnie, wesolo, zabawnie.Ma to odebrac jako fajny czas z toba.Nic wiecej.Unikaj rozmow o przeszlosci.Nie wyznawaj ze ja kochasz  i ze teskniles.Srks, seks, seks! Od tej pory nie wolno ci z nia pierwszy nawiazywac kontaktu.To ona ma to robic  a ty za kazdym razem traktuj to ze ma ochote sie spotkac z toba ...na seks.I to rob! 

O milosci, tesknocie mozesz z nia rozmawiac dopiero jak ci wyzna milosc lub sama zaproponuje abyscie byli "para" , ale ja bym odradzal za dlugie referaty o twoich emocjach. Mozesz jej szepnac w ucho w czasie orgazmu "kocham cie " i tyle ! Wystarczy! 

Gdy dzwoni pierwsza i chce pogadac ograniczaj takie pogaduchy do max 15 min bo"akurat masz cos waznego...:) i zapraszaj na spotkanie z toba to"sobie swobodnie pogadacie" ale pierwsze co zrobisz to bedziesz sie z nia kochal a pogaduchy jej zostaw! 

Gdy jednak ci odmowi 2 razy pod rzad  to mowisz"Szkoda ze nie masz dla mnie czasu ale jak znajdziesz jakas luke w swoim planie zajec to znasz moj numer.Buziak! ....i rozlaczasz sie !Nie rozkminiasz.

W ogole przyjmij zasade aby z nia nie rozmawiac dlugo przez telefon czy Skypa czy jakis czat .Po ok 15 min zawsze proponuj  konkretne spotkanie i rozlaczaj sie bo..masz cos waznego do zrobienia ! 

Bledem facetow jest ze mysla ze przez telfon nawiaza wiez  z kobieta  a tymczasem takie telefoniczne rozmowy czynia go tylko bardziej znajomym a wiec i mnie atrakcyjnym! 

Powiem tak naczytałem się książek Jak wrócić do eX i koleś tam napisał żeby udawać przez jakiś czas "przyaciela" więc też tak uczyniłem , ale ona na to że za wcześnie to wszystko i musi sobie jeszcze poukładać w głowie. Nie chce też naciskać bo po rozstaniu robiłem to bez opamiętania , targały mną emocje. Że znów robię to samo że cały czas tylko ja i ja.

Mówiła że się odezwie za jakiś czas 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marinero napisał:

To znaczy ze cie olala! 

Gdy nie podala kiedy sie  odezwie czytaj "adieu!"my Lord!

Powinienes w tych swoich "ksiazkach" to znalezc  a tak widac ze czytales a nic nie zrozumiales 🙂

Musiał byś przeczytać zanim się wypowiesz 😉

Ale nie wierzę już w te ksiązki , podobno szkoda czasu , lepiej poznać nową , ale jednak mi na tej zależy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marinero napisał:

Zalujesz bo masz swiadomosc ze .... ona ma innego .

Teraz to poswiec czas na czytanie literatury i rozpamietnianie swoich grzeszkow :).To bedzie dla ciebie czas nie zmarnowany jesli dobrze sie do tego zabierzesz:)

Możliwe że tak jest. Też głupią rzecz robię że przeglądam prawie codziennie jej ig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, marinero napisał:

Zaczynasz pisac rozsadnie.Szukaj drugiej a jak sie pierwsza odezwie miej sobie 2 znajome 🙂 i bzykaj je! Docenisz taki uklad ! 

Tak tylko jak spotykam się z innymi laskami to po takim spotkaniu czuję bardziej jak mi jej brakuje i szczerze to chyba nie chce na ten moment innej laski po prostu organizm mówi nie...

Druga sprawa że tak bym chyba nie mógł jak napisałeś 

Edytowano przez Kamilsad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, marinero napisał:
58 minut temu, marinero napisał:

Ja bym do niej wyslal jakis  sms np z tytulu imienin urodzin, czy nawet bez okazji  i napisal " Zawsze cieplo o tobie mysle.Zadzwon jak bedziesz miala ochote " Tylko tyle(!) Teraz ruletka ruszy i od niej zalezy jak bardzo jej ciebie brakuje.Jesli mialaz toba dobry seks to po ok 3 miesiacach powinna wyslac sms lub zadzwonic.Moze wczesniej :)?! 

 

 

Za niedługo ma urodziny , na pewno z tego skorzystam 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Znajdź se może jakieś hobby. 

Zawsze mnie jarała STRAŻ , miałem poprawiać maturę by się tam dostać , ale k***a od 2 miesięcy jestem rozbity i nie chce mi się dosłownie nic.

Leże do 12 i przeglądam pierdoły bo na nic innego nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Wyjdź gdzieś z kumplami na plener i napij się jak człowiek, nie narzekając jak to jest ci źle gdy nie ma jej.

Nie ty jeden mi to powiedziałeś , gdzie się da to wychodzę bo bym ocipi@ł w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kamilsad napisał:

Za niedługo ma urodziny , na pewno z tego skorzystam 

Tylko jedynie gdzie to mogę wysłać to ma meila bo na ig dostałem blocka a na fb ignoruje moje wiadomosci, a nr tele usunałem chyba że sis ma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, marinero napisał:

Niemniej zupelnie sie do niej nie odzywaj ani nie odwiedzaj na portalach spolecznych.Zero kontaktu.Po 3 miesiacach powinnio sie wyjasnic czy olala na 100% czy cos jednak ma w sercu:)

 

Mam wrażenie że właśnie nadużyłem tego 😕 

Po wpływem emocji ... serio głupoty robiłem 

Jeśli chodzi czy mnie kochała ... to tak Kochała i to bardzo , zrobiła wszystko dla mnie .

Szczerze żadna za mną tak nie latała jak ona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

jelsi sam sie nie wezmiesz w garsc to stracisz wszytsko! Te resztki jej emocji do ciebie po prostu uciekna.

To dla ciebie jedyna szansa - nie kontaktowac sie w ogole !

A poki co uprawiaj jakis wysilkowy sport np bieganie, sztanga, plywanie  itd  Pomoze sie pozbierac psychicznie ! 

Dzięki Wielkie, jako jedyny Ty podniosłeś mnie na duchu i dałeś jakąś rade 

Życzę Ci szczęścia przyjacielu i miłości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×