Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć. Mam do Was kobiety pytanie i prośbę o interpretacje sytuacji.

Jakiś czas temu odnowiłem dawną znajomość. Historia niespełnionej miłości sprzed lat jak wiele innych. Kilkadziesiąt upojnych nocy, wspólne wyjazdy, wspólne plany na przyszłość, miłość jakiej każdy chciałby doświadczyć, coś wyjątkowego.

Nie trwało to jednak długo i przeszło przez nasze życia jak tsunami. Ogromna fala uczuć pozostawiła po sobie tylko zgliszcza . Co jakiś czas dzwonimy jeszcze do siebie ale to już nie to samo..no ale nie o tym 

Jakiś czas temu napisała mi, że ma kłopoty zdrowotne. Niestety nie powiedziała dokładnie o co chodzi. Zacząłem się bardzo o nią martwić i denerwować. Nalegałem by powiedziała co się stało oferowałem pomoc. W końcu powiedziała tylko że będzie operowana za granicą, że to poważna sprawa ale znów żadnych szczegółów. Niestety do dziś nie wiem co się dzieje.

Przez wiele tygodni zamartwiania się i błagania o jakieś konkretne informacje otrzymywałem odpowiedzi w stylu-nie martw się o mnie ja sobie radę dam.

Nawet jak to piszę to mnie szlag trafia.. w końcu coś we mnie pękło i naubliżałem jej. Wg mnie to nienormalne, że chce się kogoś zainteresować swoimi kłopotami, nie podając konkretów, nie oczekując pomocy, nie mówiąc o co chodzi, odrzucając również propozycje przyjazdu. W końcu doszło do tego, że krzyczała na mnie bym dał jej już spokój, że chce uwolnić się ode mnie raz na zawsze. Puściły mi nerwy. Teraz oprócz zmartwień o jej zdrowie, mam wyrzuty sumienia, że swoim zachowaniem mogłem jeszcze pogorszyć jej sytuację. To min tego typu, niezrozumiałe dla mnie, zachowania (oprócz obustronnej zazdrości) były powodem naszego rozstania-nie dawałem/liśmy już rady psychicznie i często kłóciliśmy się przez telefon(mieszkamy daleko od siebie bo ona na jednym krańcu Polski ja na drugim). Jestem zwolennikiem rozmów i wyjaśnień. Niedopowiedzenia rodzą domysły w rezultacie prowadzi to do konfliktu.  Nie ma nic gorszego niż rzucony temat o którym się namiętnie ...milczy -bez sensu i logiki

Moje pytanie brzmi. Co chce osiągnąć takim zachowaniem? Jak mam się zachować w tej sytuacji. Ma męża wiec nie mogę pojechać i sam się przekonać co się wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mąż zapewne zaczął  coś podejrzewać wiec trzeba się było jakoś wymiksować z układu który może i na początku był fajny ale potem nudny i nie rokujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, początkowe wielkie uczucie rzeczywiście przerodziło się w czysty seks, a jak wiadomo związki oparte na seksie nie rokują. Potem wpadliśmy w rutynę ..spotkanie-sex do rana - rozstanie - rozumiem, że mogło się znudzić ale, żeby udawać śmiertelnie chorą tylko dlatego, że mąż zaczął coś podejrzewać? Przecież taka informacja wywołuje ogromne emocje. Wiesz że dzieje się coś złego, a nie możesz nic zrobić, do głowy przychodzą różne myśli. Naprawdę byłem już spakowany by jechać, a przecież mój przyjazd raczej nie zagłuszyłby podejrzeń męża. Coś takiego mógłby wymyślić ktoś całkowicie pozbawiony zdolności przewidywania i empatii. Jestem, może dlatego bo tak to przedstawiła, niemal pewien że dzieje się coś złego z jej zdrowiem i nie rozumiem dlaczego pozostawia mi taką informację bez wyjaśnienia. Chce bym się nią zadręczył? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znudziła się owijaniem w bawełnę. Przeszło jej zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak jej odwagi, aby zakończyć to tak, jak powinna. Cóż, standard. 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma kryzys w związju i deficyt uwagi. Przypomniała sobie o Tobie i trafiła na podatny grunt. Potrzebuje zaintetesowania, trochę litosci, ale jest " dużą dziewczynką" i sobie poradzi. Mąż ją pewnie  olewa, a ona musi byc w ventrum czyjejś uwagi. Padło na Ciebie. Czy pisała prawdę? Raczej nie. Było bez szczegółów, bo ba nich mogłaby sie wysypać.  To ten typ, ktory uwielbia, jak siedzi  innym w glowie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×