Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Milenaaxx94

Chłopak egoista

Polecane posty

Hej chciałabym was się doradzić bo już nie wiem co robić a nie mam komu się wygadać  

Po pierwsze : jestem z moim chłopakiem prawie 2 lata w związku na początku było  cudowanie starał się itd. Zaznaczę odrazu na początku ze 5 msc temu pocałował się po pijaku z dziewczyna która poznał na imprezie powiedział mi o tym odrazu byłam wściekła ale dałam sobie 3 tyg na przemyślenie tego i wybaczyłam 

Po drugie : od dwóch msc widzę jakaś zmianę w nim nie stara się jest egoistyczny patrzy tylko siebie nie obchodzi go co się u mnie dzieje nawet w łóżku patrzy tylko siebie aby mu dobrze było 

Po trzecie : gdy kłócimy się zawsze mi mówi żebym zmieniła chłopaka ze życie mi zmarnuje a ja potrzebuje tylko rozwiązania danego problemu obgadania tego a nie podawania się na każdym kroku. Tez boli mnie to ze wytyka mi moja wagę fakt ze oststnio przytyłam ale mam dużo zalet i staram się dla niego a krytykowanie NON STOP mojej wagi tylko dołuje mnie coraz bardziej. 

Po czwarte : nie wiem już co robić czy nie odpuścić sobie tego związku ? Czy myślicie ze dobrze zrobiłam wybaczając mu może powinnam była wtedy urwać kontakt ? Może jestem po prostu nawina myśląc ze się zmieni. Tez czasem przyłapuje go ze pisze z była swoją dziewczyna chociaż twierdzi ze to nic takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walcz. Ten mężczyzna to skarb. Drugiego takiego nie znajdziesz. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Milenaaxx94 napisał:

Może jestem po prostu nawina myśląc ze się zmieni.

Owszem, jesteś bardzo naiwna a do tego zupełnie nie masz szacunku do samej siebie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Milenaaxx94 napisał:

Hej chciałabym was się doradzić bo już nie wiem co robić a nie mam komu się wygadać  

Po pierwsze : jestem z moim chłopakiem prawie 2 lata w związku na początku było  cudowanie starał się itd. Zaznaczę odrazu na początku ze 5 msc temu pocałował się po pijaku z dziewczyna która poznał na imprezie powiedział mi o tym odrazu byłam wściekła ale dałam sobie 3 tyg na przemyślenie tego i wybaczyłam 

Po drugie : od dwóch msc widzę jakaś zmianę w nim nie stara się jest egoistyczny patrzy tylko siebie nie obchodzi go co się u mnie dzieje nawet w łóżku patrzy tylko siebie aby mu dobrze było 

Po trzecie : gdy kłócimy się zawsze mi mówi żebym zmieniła chłopaka ze życie mi zmarnuje a ja potrzebuje tylko rozwiązania danego problemu obgadania tego a nie podawania się na każdym kroku. Tez boli mnie to ze wytyka mi moja wagę fakt ze oststnio przytyłam ale mam dużo zalet i staram się dla niego a krytykowanie NON STOP mojej wagi tylko dołuje mnie coraz bardziej. 

Po czwarte : nie wiem już co robić czy nie odpuścić sobie tego związku ? Czy myślicie ze dobrze zrobiłam wybaczając mu może powinnam była wtedy urwać kontakt ? Może jestem po prostu nawina myśląc ze się zmieni. Tez czasem przyłapuje go ze pisze z była swoją dziewczyna chociaż twierdzi ze to nic takiego. 

Skupmy się na trzecim punkcie. Facet właśnie zakomunikował Ci: „nie zamierzam rozwiązywać z Tobą żadnych problemów, bo nie jesteś dla mnie ważna - jeśli Ci to nie odpowiada, wynoś się z mojego życia”.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Bimba napisał:

Owszem, jesteś bardzo naiwna a do tego zupełnie nie masz szacunku do samej siebie.

 

Masz racje, przed związkiem z nim byłam pewna siebie radosna i z twardymi zasadami dziewczyna a gdy tylko on wkroczył i pomału zaczął mi wmawiać te wszystkie rzeczy gdzies straciłam to wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale cham 😕 czesto jestem zly na zone ale tak bym jej np nie powiedzial, pozatym on nie oferuje Ci wsparcia, jak 95 to twoj rocznik to zluzuj, jestes mloda i znajdziesz kogos lepszego, chyba ze faceci z tych mlodych rocznikow tacy sa do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Milenaaxx94 napisał:

Hej chciałabym was się doradzić bo już nie wiem co robić a nie mam komu się wygadać  

Po pierwsze : jestem z moim chłopakiem prawie 2 lata w związku na początku było  cudowanie starał się itd. Zaznaczę odrazu na początku ze 5 msc temu pocałował się po pijaku z dziewczyna która poznał na imprezie powiedział mi o tym odrazu byłam wściekła ale dałam sobie 3 tyg na przemyślenie tego i wybaczyłam 

Po drugie : od dwóch msc widzę jakaś zmianę w nim nie stara się jest egoistyczny patrzy tylko siebie nie obchodzi go co się u mnie dzieje nawet w łóżku patrzy tylko siebie aby mu dobrze było 

Po trzecie : gdy kłócimy się zawsze mi mówi żebym zmieniła chłopaka ze życie mi zmarnuje a ja potrzebuje tylko rozwiązania danego problemu obgadania tego a nie podawania się na każdym kroku. Tez boli mnie to ze wytyka mi moja wagę fakt ze oststnio przytyłam ale mam dużo zalet i staram się dla niego a krytykowanie NON STOP mojej wagi tylko dołuje mnie coraz bardziej. 

Po czwarte : nie wiem już co robić czy nie odpuścić sobie tego związku ? Czy myślicie ze dobrze zrobiłam wybaczając mu może powinnam była wtedy urwać kontakt ? Może jestem po prostu nawina myśląc ze się zmieni. Tez czasem przyłapuje go ze pisze z była swoją dziewczyna chociaż twierdzi ze to nic takiego. 

nie znadziesz lepszego, nie kombinuj, ciesz się z bycia kołem zapasowym i że cie ktoś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Stała napisał:

Walcz. Ten mężczyzna to skarb. Drugiego takiego nie znajdziesz. 

Dokładnie, powinna być wdzięczna życiu że trafiła na takiego 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×