Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Milunia25

Wynajmuję Dom potrzebuje porady

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam. Nie wiem ,czy dobrze trafiłam ,ale może znajdę jakąś dobrą duszyczkę która udzieli mi odpowiedzi na moje pytanie a mianowicie wynajmuję dom z ogrodem oraz kawałek podwórka oraz garaż . Odkąd się wprowadziliśmy właścicielka chodzi po podwórku oraz za oknami wraz z całą rodziną. Ostatnio,gdy jej zwróciłam uwagę ,że nie jest nam to na rękę ,ponieważ na czas wynajmowania posesja należy do najemcy usłyszałam odpowiedź ,że posesja należy do niej i będzie robiła to co będzie uważała za stosowne a jak nam nie pasuje to możemy sobie szukać czegoś innego ,bo na nasze miejsce ma 10chetnych. Dodam ,że nie zalegamy z żadnymi opłatami płacimy zawsze na czas o podwórko równiez dbamy . Moje pytanie więc co mogę zrobić w tej sytuacji ? Już nie wiem sama co mam o tej sytuacji myśleć . 

Edytowano przez Milunia25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz podpisaną z nią jaką umowę wynajmu czy tylko wynajmujesz tak na słowo?

  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.05.2021 o 15:48, Milunia25 napisał:

Odkąd się wprowadziliśmy właścicielka chodzi po podwórku oraz za oknami wraz z całą rodziną. Ostatnio,gdy jej zwróciłam uwagę ,że nie jest nam to na rękę ,ponieważ na czas wynajmowania posesja należy do najemcy usłyszałam odpowiedź ,że posesja należy do niej i będzie robiła to co będzie uważała za stosowne a jak nam nie pasuje to możemy sobie szukać czegoś innego ,bo na nasze miejsce ma 10chetnych. 

 

4 godziny temu, Milunia25 napisał:

Wynajmuje bez umowy powiedziała ,że nie jest jej na rękę podpisywać umowę . 

Szukasz nowego lokum a panią właścicielkę zgłaszasz do Urzędu Skarbowego żeby zapłaciła podatek plus karę.

Ludzi trzeba uczyć kultury, skoro rodzice ich nie nauczyli.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A musisz wynajmowac ? Ostatnio widzę coraz większą zgubę młodych ludzi. Parują się bez ślubu, bez niczego na kocią łapę i idą mieszkac do obcych ludzi tak jakby swoich rodziców mieli gdzieś. Zamieszkajcie u rodziców i zobaczycie jak Wasza połówka ich traktuje bo tak  samo traktowac będzie Was. No ale po co ? Ważniejsze przecież zadowalanie zmysłów, prywatnośc tak zwana 😄 Kasę płacic a póżniej nawet kawałka ściany nie miec. Po 30-stce będzie kredycik na resztę życia najwyżej 😄 No i prawie bankowy rozwód 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, milytwardziel napisał:

A musisz wynajmowac ? Ostatnio widzę coraz większą zgubę młodych ludzi. Parują się bez ślubu, bez niczego na kocią łapę i idą mieszkac do obcych ludzi tak jakby swoich rodziców mieli gdzieś. Zamieszkajcie u rodziców i zobaczycie jak Wasza połówka ich traktuje bo tak  samo traktowac będzie Was. No ale po co ? Ważniejsze przecież zadowalanie zmysłów, prywatnośc tak zwana 😄 Kasę płacic a póżniej nawet kawałka ściany nie miec. Po 30-stce będzie kredycik na resztę życia najwyżej 😄 No i prawie bankowy rozwód 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, milytwardziel napisał:

A musisz wynajmowac ? Ostatnio widzę coraz większą zgubę młodych ludzi. Parują się bez ślubu, bez niczego na kocią łapę i idą mieszkac do obcych ludzi tak jakby swoich rodziców mieli gdzieś. Zamieszkajcie u rodziców i zobaczycie jak Wasza połówka ich traktuje bo tak  samo traktowac będzie Was. No ale po co ? Ważniejsze przecież zadowalanie zmysłów, prywatnośc tak zwana 😄 Kasę płacic a póżniej nawet kawałka ściany nie miec. Po 30-stce będzie kredycik na resztę życia najwyżej 😄 No i prawie bankowy rozwód 😄 Proszę Pana jak byśmy z mężem mieli taką możliwość abyśmy mogli zamieszkać u rodziców to byśmy zamieszali a nie wynajmowali . Nie pytałam o poradę gdzie mogę zamieszkać ,czy też kupić lub postawić  dom . Więc dziękuje serdecznie za odpowiedź . Pozdrawiam Pana serdecznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Bimba napisał:

 

Szukasz nowego lokum a panią właścicielkę zgłaszasz do Urzędu Skarbowego żeby zapłaciła podatek plus karę.

Ludzi trzeba uczyć kultury, skoro rodzice ich nie nauczyli.

Dokładnie również o tym myślałam . Przeprowadzka to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie w naszej sytuacji ludzie to świnie za przeproszeniem chcieli by wynajmować i jednocześnie z tego korzystać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×