Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coffetime

Życie uczuciowe

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Od 3 lat jestem w związku z chłopakiem 3 lata starszym. Ja mam 19 lat. Na początku świątynie się dogadywaliśmy, było jak w bajce. Od pewnego czasu stał się nie rozniesienia cały czas wytyka mi wady poprawia mnie jak poprawnie się mówi. Naśmiewa się ze mnie jak coś źle zrobię. Z góry zakłada, że coś mi się nie uda, uważa, że nic nie potrafię. Dodam jeszcze, że nie mieszkamy razem. Jego matka uważa, że zatrzymałam się w rozwoju w wieku 12 lat. Mówi jak powinnam się ubierać i jak malować. Mówi, ze ona w moim wieku się tak nie malowała kiedy ja naprawdę bardzo lekko i naturalnie się maluję. Chłopka ostatnio w padł w szał kiedy powiedziałam, że nie chce, żeby odwoził swoje koleżanki i dziewczyny z imprez. Bardzo go kocham. 

Edytowano przez Coffetime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku to był chaos.

Zawsze na początku jest świątynie. Potem już świetnie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Coffetime napisał:

Bardzo go kocham

No to masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musicie dojść do porozumienia albo kontynuacja związku nie ma sensu. Zachowuje się dziecinnie z tym poprawianiem i wytykaniem, jego mama także. Jeśli nie zmieni tego, to będzie ciężko. A czy nie dasz rady przymknąć oko na odwozenie koleżanek? To już trochę ograniczanie wolności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On każde mi pisać gdzie wychodzę nawet jak idę do sklepu nie mogę pisać z kolegami, sprawdza mi telefon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na tym portalu. Licze na poradę do robić dalej. Jak się zachować w tej sytuacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Coffetime napisał:

 Bardzo go kocham. 

Za co? Za to, że cię poniża i matce też pozwala. 

To nie jest miłość jeśli ktoś cię tak traktuje.

Kopnij go zanim on kopnie ciebie. Masz 19 lat szkoda czasu na kogoś kto źle cię traktuje. 

Pierwszy chłopak to normalne, że się wkręciłaś. Poznasz potem innego i bedziesz myśleć jaka to ja głupia byłam, że takiego buca kochałam.

Lepiej nie będzie, a tylko gorzej. Nie szanuje ciebie twojego zdania. Zaraz będzie cię zdradzał u mówił, że to twoja wina, bo się źle malujesz. Uciekaj.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ci kontakt z jego matką? Jeździsz tam? Przestań. Zajmij się sobą, szanuj siebie, wymagaj szacunku. Jaki masz wzorzec z domu? Jak się odnoszą do siebie rodzice? T co piszesz to dla mnie kosmos. Albo patola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×