Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
stormwitch

Seks w prezerwatywie bez wytrysku w dni płodne

Polecane posty

Witam. 
21.03 kochałam się z chłopakiem, według kalendarzyka przypadały mi wtedy dni płodne, gdyż śluz był nitkowaty i przeźroczysty. Cykl mam 28dniowy. 
Przed stosunkiem partner pocierał członkiem o wargi sromowe, a dopiero po paru minutach założył prezerwatywę. Stosunek nie skończył się jednak wytryskiem. 
I tu moje pytanie - u partnera wydzielił się prejakulat w czasie pocierania się o mnie i czy jest duże prawdopodobieństwo, że mogłam zajść w ciążę? 
Dziś powinnam dostać okres, lecz wciąż go nie mam (prawie zawsze chodził jak w zegarku), dodatkowo często przed menstruacją mialam PMS i ciągnące się bóle podbrzusza, a tymczasem nic mi nie jest. 
Bardzo proszę o odpowiedź. Bardzo stresuje mnie ta sytuacja od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, stormwitch napisał:

Witam. 
21.03 kochałam się z chłopakiem

W marcu? 

Tak czy inaczej szanse na ciążę z tego stosunku są prawie zerowe. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kliop napisał:

W marcu? 

Tak czy inaczej szanse na ciążę z tego stosunku są prawie zerowe. 

Przepraszam, pomyliłam się. W kwietniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się stresujesz. Stres też ma wpływ na cykl, wyluzuj. Jeśli cię to uspokoi to test możesz zrobić dla świętego spokoju. Nie wiem z jakiej aplikacji korzystasz, ale mi do wyznaczania dni płodnych pomaga Afrodyta Smart, bo to masz tester owulacyjny na ślinę plus aplikacja na telefon. Powodzenia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.05.2021 o 10:11, stormwitch napisał:

Witam. 
21.03 kochałam się z chłopakiem, według kalendarzyka przypadały mi wtedy dni płodne, gdyż śluz był nitkowaty i przeźroczysty. Cykl mam 28dniowy. 
Przed stosunkiem partner pocierał członkiem o wargi sromowe, a dopiero po paru minutach założył prezerwatywę. Stosunek nie skończył się jednak wytryskiem. 
I tu moje pytanie - u partnera wydzielił się prejakulat w czasie pocierania się o mnie i czy jest duże prawdopodobieństwo, że mogłam zajść w ciążę? 
Dziś powinnam dostać okres, lecz wciąż go nie mam (prawie zawsze chodził jak w zegarku), dodatkowo często przed menstruacją mialam PMS i ciągnące się bóle podbrzusza, a tymczasem nic mi nie jest. 
Bardzo proszę o odpowiedź. Bardzo stresuje mnie ta sytuacja od kilku dni.

ja tez mysle ze za duzo stresu, tez kiedys mi sie spoznial dlugo wlasnie przez to . postaw na relaks i tak jak tutaj pisala kolezanka wyzej mozesz wyprobowac tester afrodyty ktory na podstawie sliny pokazuje Ci dzien cyklu. wystarczy ze przed stosunkiem sie zbadasz i bedziesz wiedziala czy jest sie o co martwic 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane, do dziś nie dostałam okresu. Zawsze śledziłam z aplikacją FLO, tam wypadało na 4 maja, a w innych aplikacjach czy nawet na stronach online wyliczylo, że okres powinnam dostać 6 maja. Więc nie wiem od czego to zależy. 
W każdym razie okresu brak, ale bóle przedmiesiączkowe pojawily się od dwoch dni. Bóle jajników, bóle podbrzusza, dolnego odcinka kręgoslupa, takie jak zwykle miałam w czasie PMS. Nie wiem kiedy mogę się go spodziewać, a denerwuję się coraz bardziej, że mogę być w ciąży. Jutro dla świętego spokoju idę kupić test ciążowy. 
Ten stres sprawia, że w ciągu dnia nie potrafię na niczym innym się skupić. To jest też spowodowane tym, że chłopak mnie zostawil w tym samym dniu, kiedy odbyliśmy stosunek (z prezerwatywą). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam dziś popołudniu jakby brązowy śluz, bóle okresowe, więc czy myślicie, że to zbliżający się okres? 
Naczytałam się tez o krwawieniu implatacyjnym i totalnie moja głowa już wariuje. 
Mam 26 lat, a zachowuję się jak dzieciak. Nie potrafię poradzić sobie ze stresem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jak sytuacja? mam nadzieje ze dostalas! pamietajj nigdy apki nie sa miarodajne, lepiej serio wydac te nie wiem 100zl na ten tester co ci wczesniej pisalam i miec spokojna glowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×