Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej.  Jestem w 3 miesiącu ciąży i od kilku tygodni mam cukrzycę ciążowa.  Narazie tylko dieta beż insuliny.  Mój lekarz jest na urlopie a ja mam mega ochotę na słodkie,  wiem że w moim przypadku nie ma szans na normalne słodycze... Mam do Was pytanie czy któraś z Was, która miała cukrzycę jadła batony zdrowa kaloria? W składzie nie mają dodatku cukru( tylko taki występujący naturalne) a mój poziom glukozy po takim batonie jest ok. Czy w ogóle można to jeść przy cukrzycy ciążowej czy to może zaszkodzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was mam cukrzycę ciążową lecz jestem tylko na diecie i mam sprawdzać cukier ma czczo, 1h po każdym posiłku indywidualne dodatkowo o 22 kromkę chleba zjeść bym rano miała dobre wyniki. Lecz jednego nie rozumiem mam dzienniczek samokontroli tam gdzie mam wpisywać pomiary z glukometru i w ostatniej rubryce pisze "glikemia w nocy" i z tąd moje pytanie w nocy ? Czyli o 22 czy o 2 w nocy w dzienniczku pisze przy docelowych wynikach jakie powinnam mieć że w nocy między godziną 2 a 4 powinno być 70-90 mg czyli ta ostatnia rubryka właśnie jest do wpisania o tej godzinie 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×