Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam

Ostani okres miałam 6 kwietnia, wtedy też odstawiłam antykoncepcję. 10 kwietnia okres się skończył, a od 13 do 16 dostałam krwawienia. Od czasu odstawienia anty nie ograniczaliśmy się z partnerem, wszystko bez zabezpieczenia. Wg kalendarza powinnam dostać miesiączkę 2 maja i cisza.. Od niedzieli do wtorku bardzo bolał mnie lewy jajnik i podbrzusze, bóle te ustały za to zaczęły bolec mnie bardzo sutki. W poniedziałek i wtorek robiłam test i negatywny. Czy to było za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że po odstawieniu tabletek potrzeba troche czasu żeby się organizm przestawił, choć mogę się mylić bo w tym temacie doświadczenia nie mam. Objawów ciąży tak wcześnie nie ma się co doszukiwać. Poczekaj kilka dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie rzeczywiście nie jesteś w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to na pewno ciąża.

Co prawda objawy powinny wystąpić co najmniej po 6 tygodniach, ale tak, u ciebie to na pewno ciąża. Jeśli chcesz wiedzieć na pewny to zadaj sobie pytanie: czy boli cię lewy łokieć? Jeśli tak, to na pewno ciąża. Jeśli nie, to musisz szybko przywalić w szafkę i wtedy na pewno cię rozboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Nazwauzytkownikanieznana napisał:

Tak, to na pewno ciąża.

Co prawda objawy powinny wystąpić co najmniej po 6 tygodniach, ale tak, u ciebie to na pewno ciąża. Jeśli chcesz wiedzieć na pewny to zadaj sobie pytanie: czy boli cię lewy łokieć? Jeśli tak, to na pewno ciąża. Jeśli nie, to musisz szybko przywalić w szafkę i wtedy na pewno cię rozboli.

Szybko przywal głową w szafkę może zaczniesz pisać mądrzejsze i więcej wnoszące do dyskusji komentarze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pinkaa napisał:

Szybko przywal głową w szafkę może zaczniesz pisać mądrzejsze i więcej wnoszące do dyskusji komentarze 😉

No prosze Cie, troszke to smieszne bylo.:) 

Zazwyczaj przy takich tematach dziewczyny sa ostrzejsze.

Idz zrob badanie krwi. Z niego sie dowiesz czy zaciazylas czy nie. Jezeli bardzo sobie wmawiasz ciaze to i okres moze Ci sie spozniac. Zreszta dotychczas cykle regulowaly Ci tabsy, teraz organizm uczy sie na nowo jak sam ma to robic. 

Na pierwsze objawy ciazy trzeba poczekac, co wiecej w wiekszosci sa podobne do tych ktore zwiastuja nadchodzaca miesiaczke. Spokojnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pinkaa napisał:

Szybko przywal głową w szafkę może zaczniesz pisać mądrzejsze i więcej wnoszące do dyskusji komentarze 😉

Kochanie, to nie ja nie mam żadnej wiedzy o ludzkiej płodności tylko ty. Mądra osoba wie, że zdecydowanie za wcześnie na objawy ciąży, więc daruj sobie. Proponuję też wrócić do szkoły i douczyć się z układu rozrodczego, bo to totalna kompromitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję również się douczyć,bo okazało się,że to były pierwsze objawy ciąży 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend

Równie dobrze to mogły być pierwsze objawy zapalenia pęcherza albo odstawienia leków. Trochę rzeczywiście pomyslunku by Ci się przydało zamiast zadawać głupie pytania na forum i burzyć się bo ktoś śmiesznie odpowiedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odstawieniu antykoncepcji organizm może różnie zareagować. Teoretycznie ból piersi miałam jako objaw przy pierwszej ciąży. 

Mówi się że po odstawieniu anty powinno się odczekać i poczekać aż okres się ustabilizuje. U mnie było jednak tak że w listopadzie wyciągnęłam implant. 12 dokładnie a podobno lekarz wyliczył i wszystko wskazywało na to że 13 listopada czyli dzień później zaszłam w ciążę. 

Poczekaj jeszcze trochę. Może z kolejny miesiąc i może wtedy zrób ponownie test 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie? Brak okresu w terminie, co dało mi do myślenia i potwierdziło się na teście 🙂 A jeżeli chodzi o inne objawy te pojawiły się stosunkowo późno, bo na przełomie 2/3 miesiąca. Ogólnie silne zmęczenie, mogłabym spać całymi dniami, aż musiałam wziąć urlop w pracy bo nie dawałam rady wysiedzieć przed komputerem. Później pojawiło się większe łaknienie, a potem odwrotnie - ciągłe mdłości i wymioty. W sumie do teraz mi nie przechodzą odruchy wymiotne, a startuje mi 5 miesiąc.

 

Małe edit: no i nie można zapomnieć o ciągłych wizytach w toalecie oraz wstawaniem w nocy na siusiu, nawet jak przed snem poszło się do toalety kilka razy dla pewności.

Edytowano przez SaineK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×