Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MłodaMama

6 miesiąc ciąży a potworny ból na dole pleców

Polecane posty

Dobry wieczór. 

Obecnie jestem w 25 tygodniu ciąży. Jest to moja druga ciąża i zaznaczam, że w pierwszej nigdy nie miałam takich problemów. 

Chodzi o to że od kilkunastu tygodni strasznie bolą mnie korzonki, albo raczej tamte okolice. Jeśli mam być dokładna to wiecie gdzie mamy dołeczki w plecach? Dokładnie to miejsce w prawym dołeczku. 

Rano jest nawet znośnie, ból pojawia się około południa a wieczorem jest nie do wytrzymania. 

O położeniu się na wznak już nie wspomnę bo mam później ogromny problem się przekręcić na bok (boli niemiłosiernie, że mam ochotę krzyczeć) albo wstać. 

Czy która z was tak miała? To normalne? Jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszła do gina, żeby zrobił ci USG dopochwowe. Mnie bolało tak w okolicy 22 tc i okazało się, że to skraca się szyjka. No i już 3 miesiąc leżę. Obecnie leci nam 34 TC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Agibp napisał:

Ja bym poszła do gina, żeby zrobił ci USG dopochwowe. Mnie bolało tak w okolicy 22 tc i okazało się, że to skraca się szyjka. No i już 3 miesiąc leżę. Obecnie leci nam 34 TC.

Mieszkam w Anglii i tu nie chodzę do ginekologa tylko do położnej i oni nie zrobią mi USG dopochwowego. Wizytę będę miała teraz ale coś czuję że jak powiem jej o bólu to powie że to normalne (taki mają zwyczaj mówić) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszej ciazy mialam taki bol plecow. Od 4 miesiaca.  Utrzymalo sie do konca ciazy. Nie dalo sie znalezc pozycji zeby choc na chwile od niego odpoczac. Bol odcinka ledzwiowego. Myslalam, ze oszaleje. Maz masowal mnie czasem nawet kilka razy dziennie. Ulga byla raczej psychiczna niz fizyczna. Przeszlo zaraz po urodzeniu corki. W drugiej ciazy bol krzyzy pojawil sie znacznie pozniej i byl o wiele slabszy. Ja jednak mam pewne zwyrodnienia kregoslupa wiec wplyw na ten bol zapewne mial sposob ulozenia corki. Lekarz mi tego nie wytlumaczyl tylko pocieszal, ze czasami tak jest, a dziecku nic nie grozi. Warto jednak chociaz porozmawiac o tym z polozna. Nie ma dwoch takich samych ciaz i cos co u jednej z nas bylo niegrozne u innej ciezarnej moze byc niepokojace. I odwrotnie. To co dla u jednej nie jest dobrym sygnalem u drugiej nie wskazuje na najmniejszy problem. Jestes jeszcze mlodziutka- to pewnie kwestia ulozenia dziecka, w Twoim wypadku wszystko powinno grac. 🙂 Ot odkrywasz nowy "urok" ciazy.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki ból gdy połknę duży kawałek jedzenia przez przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×