Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gotb

Jak wam się zmieniła waga przez ostatni rok?

Polecane posty

...w tej izolacji pandemicznej?  Kto schudł?  Kto przytył? 

Mnie ubyło jakieś 3-4 kg.  Mniej jedzenia w knajpach, gdzie porcje zazwyczaj są duże, mniej chlania piwa (lub ośmiu) ze znajomymi w knajpie, bo knajpy zamknięte.  No a skoro zamknięte, to można iść na rower czy spacer...

Żeby było erotyczniej: szczuplejsi i szczuplejsze są fajniejsi i fajniejsze, nieprawdaż?  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, gotb napisał:

Żeby było erotyczniej: szczuplejsi i szczuplejsze są fajniejsi i fajniejsze, nieprawdaż?  🙂 

Niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, acordeon napisał:

Niekoniecznie.

Jeden lubi gry komputerowe a inny grochówkę.  Ja wolę pasztet na kanapce a nie w łóżku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gotb napisał:

Jeden lubi gry komputerowe a inny grochówkę.  Ja wolę pasztet na kanapce a nie w łóżku 🙂

A kto Ci każe jeść pasztet w łóżku. Nie dziw się później, że Ci spada z kanapki i ląduje w pościeli. Weź sobie na drugi raz rybkę, ale jak spadnie na pościel możesz mieć później kuter.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

A kto Ci każe jeść pasztet w łóżku. Nie dziw się później, że Ci spada z kanapki i ląduje w pościeli. Weź sobie na drugi raz rybkę, ale jak spadnie na pościel możesz mieć później kuter.

Właśnie: rybkę, taką szprotkę czy sardynkę, ale nie kaszalota, choć to ponoć ssak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gotb napisał:

Właśnie: rybkę, taką szprotkę czy sardynkę, ale nie kaszalota, choć to ponoć ssak...

Nigdy nie mów hop póki nie przeskoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, acordeon napisał:

Nigdy nie mów hop póki nie przeskoczysz.

Jeśli jest opcja przeskoczyć, to jeszcze znośnie.  Gorzej, gdy jest to wspinaczka.  Raki, czekany, liny poręczowe i tlen w drugim obozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gotb napisał:

Jeśli jest opcja przeskoczyć, to jeszcze znośnie.  Gorzej, gdy jest to wspinaczka.  Raki, czekany, liny poręczowe i tlen w drugim obozie.

Nikt nie mówi, że taternik ma się wspinać na Mount Everest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, acordeon napisał:

Nikt nie mówi, że taternik ma się wspinać na Mount Everest.

Parę tygodni temu na plaży (bo zimę należy w ciepłych krajach spędzać) widziałem kobietę.  Ważyła chyba więcej niż cała moja rodzina wraz z odległymi kuzynkami.  W stroju zaskakująco skąpym, składającym się głównie z tasiemek.  Była radosna i swobodna, ewidentnie bez kompleksów, brawa dla niej.  Jej partner był tylko trochę mniejszy niż jej udo.  No i nie, to nie mój gust... Kobietę powinno się dać objąć własnoręcznie albo nawet i podnieść bez wózka widłowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gotb napisał:

Parę tygodni temu na plaży (bo zimę należy w ciepłych krajach spędzać) widziałem kobietę.  Ważyła chyba więcej niż cała moja rodzina wraz z odległymi kuzynkami.  W stroju zaskakująco skąpym, składającym się głównie z tasiemek.  Była radosna i swobodna, ewidentnie bez kompleksów, brawa dla niej.  Jej partner był tylko trochę mniejszy niż jej udo.  No i nie, to nie mój gust... Kobietę powinno się dać objąć własnoręcznie albo nawet i podnieść bez wózka widłowego.

O gustach trudno dyskutować. Mam parę znajomych, które kiedyś były jak sprężynki, a obecnie po nastu latach, dzieciach, niektóre ważą kilkanaście kg więcej i cały czas są pełne seksapilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, acordeon napisał:

O gustach trudno dyskutować. Mam parę znajomych, które kiedyś były jak sprężynki, a obecnie po nastu latach, dzieciach, niektóre ważą kilkanaście kg więcej i cały czas są pełne seksapilu.

Seksownie może wyglądać i 45 kg, i 90 kg, ale ja wolę kobiety bliższe tej dolnej części skali.  De gustibus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, agent of Asgard napisał:

67  => 65 => 67 => 69 => 67 => 64...

To razem będzie... 399!  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że dwa kilo w dół , trzymam dziewięćdziesiątke 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
11 godzin temu, gotb napisał:

...w tej izolacji pandemicznej?  Kto schudł?  Kto przytył? 

Mnie ubyło jakieś 3-4 kg.  Mniej jedzenia w knajpach, gdzie porcje zazwyczaj są duże, mniej chlania piwa (lub ośmiu) ze znajomymi w knajpie, bo knajpy zamknięte.  No a skoro zamknięte, to można iść na rower czy spacer...

Żeby było erotyczniej: szczuplejsi i szczuplejsze są fajniejsi i fajniejsze, nieprawdaż?  🙂 

A mi się podobają i pełniejsze kobiety. Nieładnie tak nazywać je pasztetami lub kaszalotami. 

Edytowano przez witek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, witek napisał:

A mi się podobają i pełniejsze kobiety. Nieładnie tak nazywać je pasztetami lub kaszalotami. 

Pomijając skrajności, to mam podobne zdanie w tym temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, acordeon napisał:

Pomijając skrajności, to mam podobne zdanie w tym temacie. 

Hmm No tak, skrajnie otyłe osoby nie są atrakcyjne. Niemniej to nie powód, by mowić o nich w taki sposob. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, witek napisał:

Hmm No tak, skrajnie otyłe osoby nie są atrakcyjne. Niemniej to nie powód, by mowić o nich w taki sposob. 

Oczywiście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chce mi się śmiać, jak osoba ze znaczną nadwagą, wyzywa kogoś podobnego do siebie od grubasów, spasionych świń itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

Zawsze chce mi się śmiać, jak osoba ze znaczną nadwagą, wyzywa kogoś podobnego do siebie od grubasów, spasionych świń itp. 

To jest tak zwany selbsthass. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.05.2021 o 13:08, witek napisał:

Hmm No tak, skrajnie otyłe osoby nie są atrakcyjne. Niemniej to nie powód, by mowić o nich w taki sposob. 

Do konkretnych osób nigdy bym się tak nie odezwał.  Ale przy opisie całej kategorii takich grubasek to w sumie czemu nie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie chudnąc, bo w kosmosie musi byc zachowana równowaga materii i ja przez Was tyję.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie powinienem się wypowiadać xd 

78-99 no to jest wynik godny szefa xd hahah kuchni co je za 10 

Teraz redukcja na 75kg i będę zadowolony 🙂

wzrost 187 cm ( więc kg nie widać tak mocno 🙂 o tyle dobrze.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×