Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jus3564

Lekko zsunięta gumka

Polecane posty

Witam, uprawiałam seks z moim chlopakiem, kontrowaliśmy wszystko co jakiś czas i było okej, jednak za jakimś razem zobaczyliśmy, że gdy wysuwał go ze mnie to gumka zsunela się do połowy, jak widziałam to wszystko było w zbiorniczku, gumka nie pękła, sprawdziliśmy, nie doszedł też we mnie, dodam, że był to 23 dzień cyklu i z moich obserwacji było już to w dni niepłodne, czy jest jakieś ryzyko? Lada dzień powinnam dostać okres, mam bóle podbrzusze, piersi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Skromna Ja napisał:

Szykuj wyprawkę 😎

Chciałabym takie poważne odp 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Mieczwpochwie napisał:

W zamian dostanie 500+

Ciężko ciężko 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się rozmnażać jak Pan Bóg nakazał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Jus3564 napisał:

Chciałabym takie poważne odp 😂😂

Piszę jak najbardziej poważnie 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Skromna Ja napisał:

Piszę jak najbardziej poważnie 😎

A na jakiej zasadzie tak sądzisz ogólnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Skromna Ja napisał:

Piszę jak najbardziej poważnie 😎

W sensie bo zadałam takie samo pytanie doktorce na portalu i powiedziała, że szanse są bardzo niskie, wiec chciałabym wiedzieć na jakich zasadach ty to określiłaś 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.05.2021 o 07:53, Jus3564 napisał:

Witam, uprawiałam seks z moim chlopakiem, kontrowaliśmy wszystko co jakiś czas i było okej, jednak za jakimś razem zobaczyliśmy, że gdy wysuwał go ze mnie to gumka zsunela się do połowy, jak widziałam to wszystko było w zbiorniczku, gumka nie pękła, sprawdziliśmy, nie doszedł też we mnie, dodam, że był to 23 dzień cyklu i z moich obserwacji było już to w dni niepłodne, czy jest jakieś ryzyko? Lada dzień powinnam dostać okres, mam bóle podbrzusze, piersi. 

nie ma ryzyka skoro gumka ściśle obejmowała członka - inna sprawa, że jak nie doszedł to co było w zbiorniczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ddt60 napisał:

nie ma ryzyka skoro gumka ściśle obejmowała członka - inna sprawa, że jak nie doszedł to co było w zbiorniczku?

Preejakulat, było go tam trochę, ale właśnie nie wiem czemu panikuje, skoro nawet właśnie nie doszedł we mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Jus3564 napisał:

Preejakulat, było go tam trochę, ale właśnie nie wiem czemu panikuje

nie doszedł i jeszcze był w kondomie, który przy wyjmowaniu nieco się zsunął. Chyba jednak panikujesz bo w takiej sytuacji nie wiem co musiałoby się stać abyś zaszła w ciążę ale jak widać i powinnaś z tego wyciągnąć wnioski - kondom jest dobrym zabezpieczeniem przed chorobami jeśli współżyjesz z mężczyzną co do którego zdrowia nie jesteś pewna ale kondom nie jest idealnym zabezpieczeniem przeciw ciąży i skoro zamierzasz regularnie współżyć to aby uniknąć lęku także powinnaś pomyśleć o ginekologu i lepszym zabezpieczeniu.

Na wszelki wypadek sprawdzaj zawsze sama, czy gumka była szczelna i nie pękła

https://cdn5-images.motherlessmedia.com/images/84913D2.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
7 godzin temu, Jus3564 napisał:

W sensie bo zadałam takie samo pytanie doktorce na portalu i powiedziała, że szanse są bardzo niskie, wiec chciałabym wiedzieć na jakich zasadach ty to określiłaś 😊

życie...bywa nieprzewidywalne 😎🤣

Edytowano przez Skromna Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ddt60 napisał:

pewnie pani doktor musiałaby zbadać partnera i sprawdzić czy on w ogóle może mieć dzieci 😎

To mi się kojarzy z czasami PRL i pewną Panią dermatolog, która obojętnie z czym byś nie przyszedł, to zawsze trzeba było ściągać majtki.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
34 minuty temu, acordeon napisał:

To mi się kojarzy z czasami PRL i pewną Panią dermatolog, która obojętnie z czym byś nie przyszedł, to zawsze trzeba było ściągać majtki.

no ba ... kto nie bawił się w doktora ? Stary fetysz ...

https://pbs.twimg.com/media/DoGFrn6XgAAdIvF.jpg

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

no ba ... kto nie bawił się w doktora ? Stary fetysz ...

 

Ona we wszystkim doszukiwała się przyczyn wenerycznych. Zarówno u kobiet jak i facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, acordeon napisał:

Ona we wszystkim doszukiwała się przyczyn wenerycznych. Zarówno u kobiet jak i facetów.

to już obsesja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, ddt60 napisał:

to już obsesja

 

W obecnych czasach ktoś mógłby to zakwalifikować pod molestowanie, chociaż nie mam pojęcia, czy to się kwalifikuje jeżeli lekarz powie, że miał podejrzenia o chorobę weneryczną. Ale dawniej nikt się tym nie przejmował. Lekarz każe się rozebrać, to widocznie tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, acordeon napisał:

W obecnych czasach ktoś mógłby to zakwalifikować pod molestowanie, chociaż nie mam pojęcia, czy to się kwalifikuje jeżeli lekarz powie, że miał podejrzenia o chorobę weneryczną. Ale dawniej nikt się tym nie przejmował. Lekarz każe się rozebrać, to widocznie tak musi być.

Takie zboczenie....zawodowe 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, acordeon napisał:

To mi się kojarzy z czasami PRL i pewną Panią dermatolog, która obojętnie z czym byś nie przyszedł, to zawsze trzeba było ściągać majtki.

Pewnie niejednemu się to podobało 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Marcin40 napisał:

Pewnie niejednemu się to podobało 😄 

Tego już nie wiem. Na tamte czasy ta Pani miała już +/- 50lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

Tego już nie wiem. Na tamte czasy ta Pani miała już +/- 50lat

Byłeś? Widziałeś? Jakaś dorodna MILF-etka? 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Marcin40 napisał:

Byłeś? Widziałeś? Jakaś dorodna MILF-etka? 😉 😄 

Nie byłem, ale to była tzw przychodnia przyzakładowa. Należąca do dwóch dużych molochów. W jednym pracował mój ojciec, ja chodziłem do szkoły która należała do drugiej firmy. Dlatego mięliśmy wspólną przychodnię i widziałem tą Panią, ale za cholerę nie pamiętam jak wyglądała. Natomiast każdy kto u niej był, mówił to samo. Kiedyś do mojego ojca przyszli kumple na imieniny i też poruszali ten temat😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, acordeon napisał:

 kumple na imieniny i też poruszali ten temat😁 

myślę, że nie jeden dojrzalszy pan skorzystał na tej poradzie .... nie wiem, czy bezpośrednio w gabinecie ale może się umówili "na potem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, acordeon napisał:

Nie byłem, ale to była tzw przychodnia przyzakładowa. Należąca do dwóch dużych molochów. W jednym pracował mój ojciec, ja chodziłem do szkoły która należała do drugiej firmy. Dlatego mięliśmy wspólną przychodnię i widziałem tą Panią, ale za cholerę nie pamiętam jak wyglądała. Natomiast każdy kto u niej był, mówił to samo. Kiedyś do mojego ojca przyszli kumple na imieniny i też poruszali ten temat😁 

Hahaha...... Pewnie każdemu oglądała 😄   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ddt60 napisał:

myślę, że nie jeden dojrzalszy pan skorzystał na tej poradzie .... nie wiem, czy bezpośrednio w gabinecie ale może się umówili "na potem"

Ha! Przyszła mi do głowy scena z filmu `` Kosmiczni Kowboje``, gdzie panowie grupowo stanęli przed lekarką, która miała ich badać na okoliczność wenery. Kilku miało ręce z przodu, a tylko jeden z tyłu 😄  Ten chyba skorzystał 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×