Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Iwona36

Blokowanie na Facebooku

Polecane posty

Spotykałam się z mężczyzną od 8 miesięcy w trakcie ,, związku,, na poczatku myślałam że jest dobrze często się spotykaliśmy  pisaliśmy do siebie dzwoniliśmy z jego strony było zainteresowanie moją osobą. Im dalej i dłużej było gorzej. Odkryłam że zaczyna mnie kłamać nawet w najbardziej prostej sprawie, zaczął unikać częstych spotkań sporadycznie pisał. Zaczął też pisać do innych kobiet. Aż do całkowitego zakończenia znajomości tzn. zablokował mnie na fb zablokował również mój numer telefonu odciął się całkowicie. Zanim się rozstaliśmy kupiłam mu koszule, które musiałam zanieść do jego znajomej żeby mu je dała, ponieważ ze mną on nie ma zamiaru utrzymywać kontaktu. Dowiedziałam się dzisiaj że rzeczy odebrał nawet nie usłyszałam dziękuję tak jakbym wogole nie istniała. Takie traktowanie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Iwona36 napisał:

Zanim się rozstaliśmy kupiłam mu koszule, które musiałam zanieść do jego znajomej żeby mu je dała, ponieważ ze mną on nie ma zamiaru utrzymywać kontaktu. Dowiedziałam się dzisiaj że rzeczy odebrał nawet nie usłyszałam dziękuję tak jakbym wogole nie istniała. Takie traktowanie boli.

Ja napiszę że dobrze zrobiłaś. Niech ma ten ostatni prezent, zapamięta i może czasem wspomni. Zachowałaś się najlepiej jak tylko mogłaś.

Radzę jednak o nim zapomnieć i spróbować poszukać kogoś komu na Tobie będzie zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet nie jest zainteresowany, nie ma obowiazku z Toba byc. Nie bardzo wiem czego oczekujesz. A koszule powinnas odniesc do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Iwona36 napisał:

[...] Im dalej i dłużej było gorzej. Odkryłam że zaczyna mnie kłamać nawet w najbardziej prostej sprawie, zaczął unikać częstych spotkań sporadycznie pisał. [...]

Dlatego podjęłaś się ostatecznego desperackiego sposobu i sprezentowałaś mu koszule? 😜 Mogłaś chociaż załączyć informację, że masz nadzieję, że zrobią z niego faceta i przestanie się zachowywać, jak niedojrzały palant... 

15 godzin temu, Iwona36 napisał:

[...] Zanim się rozstaliśmy kupiłam mu koszule, które musiałam zanieść do jego znajomej żeby mu je dała, ponieważ ze mną on nie ma zamiaru utrzymywać kontaktu. Dowiedziałam się dzisiaj że rzeczy odebrał nawet nie usłyszałam dziękuję tak jakbym wogole nie istniała. [...]

Ponieważ dla niego już nie istniejesz i ani przekupstwo, ani podkładanie się nie pomoże. Skoro stracił zainteresowanie Tobą i się odciął, powinnaś zachować godność i postąpić tak samo, tymczasem dobrowolnie naraziłaś się na paskudne potraktowanie i dodatkowo przez to cierpisz. Nie warto było, szanuj siebie, swój czas i nerwy. To w jego osobistym obowiązku leżało odebranie koszul, jeśli już. A jeśli nie, zawsze można było zwrócić do sklepu, albo wykorzystać jako szmatę do podłogi... tak na przyszłość. Głowa do góry, na pewno wkrótce spotkasz faceta wartego uwagi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×