Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Borko

lepiej zerwać kontak czy zostać w freandszone?

Polecane posty

zerwałem z moją dziewczyną ale nie wiem czy zerwać kontak czy byc w freandszone, proszę pomużcię

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Jeśli między Wami jest ok to dlaczego by nie mieć koleżeńskiego kontaktu? Wszystko zależy od tego czy będziesz ciekaw co słychać u niej. Jeśli dobrze jej życzysz to fajnie wiedzieć czy układa sobie życie, czy jest szczęśliwa, jak jej się żyje. To, że nam z kimś nie wyszło nie oznacza, że mamy zrywać całkowicie kontakty. Jeśli ktoś był dla nas ważny to fajnie słyszeć, ze w życiu jej się układa. 

Jeśli ktoś budzi w nas negatywne, złe emocje to powinniśmy sobie podziękować za kontakt. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostań w freind zone. Przeczekasz przy niej jej kolejny związek i może jak zerwie z kolejnym będziesz miał szansę ja pocieszyć.

Ale będziesz biegał po prezerwatywy dla jej kolejnego faceta. Nie ma nic za darmo, coś za coś.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Czad napisał:

Zostań w freind zone. Przeczekasz przy niej jej kolejny związek i może jak zerwie z kolejnym będziesz miał szansę ja pocieszyć.

Ale będziesz biegał po prezerwatywy dla jej kolejnego faceta. Nie ma nic za darmo, coś za coś.

Niepotrzebna złośliwość. Moim exom życzę wszystkiego dobrego, jeśli im się w życiu układa to ja bardzo cieszę się. Wy od razu albo nienawiść, albo czekanie jak wierny pies. Wiesz, ze po ludzku można życzyć dobrze nie chcąc nic więcej? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pisałam - znam przykład, gdzie były jest we friendzone. Jeżdżą na zakupy, spędzają razem czas, a ona ma faceta. On sam czeka... Taki friendzone to sqrwysynstwo, ale wiesz ze czasem mamy serca i chcemy wiedzieć, ze u kogoś jest ok? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Borko napisał:

[...] zerwałem z moją dziewczyną ale nie wiem czy zerwać kontak czy byc w freandszone [...]

Zastanów się, czego chcesz i na ile czujesz chęci, by podtrzymywać z byłą kontakt na stopie koleżeńskiej. Poza tym, określenie 'friendzone' jest negatywne, oznacza, że tkwi się w relacji, której nie da się rozwinąć z powodu nieodwzajemnionych uczuć. Skoro to Ty zerwałeś z dziewczyną, to raczej nie chcesz z nią być. To, co postanowi ona, czy chce Cię jako znajomego, to już jej dobrowolny wybór, nie powinieneś brać za niego odpowiedzialności, wystarczy wyraźnie zaznaczyć granice i nie dawać złudnych nadziei. Jeśli źle się będzie czuła w takim układzie, sama odejdzie. Osobiście uważam, że po zakończonym związku zawsze warto się trochę zdystansować, by wyciszyć emocje związane z drugą osobą, i dopiero po czasie móc faktycznie bez urazy kontynuować luźną znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Borko napisał:

zerwałem z moją dziewczyną ale nie wiem czy zerwać kontak czy byc w freandszone, proszę pomużcię

 

Pierwsza sprawa: masz dysortografię? Bo nie wiem czy traktować temat poważnie...

Druga: jak zerwałeś, to lepiej jej nie łudzić. Owszem, pewnie Cię kusi opcja zabezpieczonego bzykania, ale trzeba też trochę uczciwości. Zostanie przyjaciółmi czasami bywa piękne i właściwe, ale w większości przypadków uniemożliwia porzucanej stronie ruszenie w swoją własną drogę. A ona ma prawo w nią ruszyć...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Pierwsza sprawa: masz dysortografię? Bo nie wiem czy traktować temat poważnie...

Druga: jak zerwałeś, to lepiej jej nie łudzić. Owszem, pewnie Cię kusi opcja zabezpieczonego bzykania, ale trzeba też trochę uczciwości. Zostanie przyjaciółmi czasami bywa piękne i właściwe, ale w większości przypadków uniemożliwia porzucanej stronie ruszenie w swoją własną drogę. A ona ma prawo w nią ruszyć...

tak ma dysortografie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z byłymi jestem we friendzone i nie widzimy problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×