Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Electra

Czy powiedzielibyście przed zbliżeniem nowemu partnerowi...

Polecane posty

Dnia 15.05.2021 o 20:03, KorpoSzynszyla napisał:

Takie wyznanie jest gorsze niż niewydepilowane nogi 

ale z włosami blond, rudymi, czy jakimi?

Dnia 15.05.2021 o 20:03, KorpoSzynszyla napisał:

Elektra, czy ty masz 16 lat ?  Noż kobieto! Ogranij się skąd te dziwne pytania ? 

no, może od 16Lat nie uprawiała, czyli od pokolenia (wiek córki dorosłej biologicznie po dojrzewaniu)

Dnia 15.05.2021 o 20:05, Electra napisał:

Myślisz, że to jak jazda na rowerze, nie zapomina się? 😉

to po takim czasie można zapomnieć 

Dnia 15.05.2021 o 20:05, Electra napisał:

Dobrze, że mam dzieci. Byłby gotów pomyśleć żem dziewica 😱

i wtedy to prawie jak dziewica właśnie
youtube.com/watch?v=Blvwh4jz4_g
youtube.com/watch?v=r35Nf6dGMe4

youtube.com/watch?v=CMfRcqShP2g

pinterest.com/pin/223561568991809943/
pinterest.com/pin/748793875539008363/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2021 o 10:26, marinero napisał:

Ignorancja przez ciebie przemawia kobieto! LOL Twoj wpis swiadczy ze nie jestes nalezycie wyedukowana  a mowia ze kobiety sa seksualnymi istotami:) 

Juz Owidiusz o tym pisal w swojej "Sztuce kochania"  a wiec jest to technika znana  w sposob udokumentowany 2tys lat.

Owidiusz zapewne opieral sie rowniez na jakiejs wiedzy  wiec mozemy spsokojnie zalozyc ze wiedza ta jest znana od 4 tys lat a moze i dluzej!Nie wykluczam ze od zarania ludzkosci , jednak jak widze tylko dla wtajemniczonych .Ja uwazam ze to zadna wiedza tajemna.W necie o niej w kazdym razie pisza.

Twoi parterzy jak widze to malo wyedukowne wymoczki skoro wsadza i ..poszlo! Z kim sie ty zadajesz?! 

Ja sie tego sam nauczylem majac 20 latek i  z powodzeniem stosuje do dzis:) Moje kobiety nie narzekaja na brak satysfakcji ! 🙂 

Skoro masz z  kochankami  problem, to mozesz im podsunac , aby pocwiczyli swoj korzonek LOL Po ok 2 tygodniach cwiczenia juz sa efekty:) , pozniej to juz od czasu do czasu aby byc w formie 

 🙂 

Nie jestem ignorantką ! Jedyne co przemawia za moją odpowiedzią to wiedza z doświadczenia ,owszem istnieją techniki by facet szybko nie kończył (tantra itp) ale po co?

Skończy raz i rusza drugi raz 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2021 o 10:44, PrawiczekPzn napisał:

ale z włosami blond, rudymi, czy jakimi?

no, może od 16Lat nie uprawiała, czyli od pokolenia (wiek córki dorosłej biologicznie po dojrzewaniu)

to po takim czasie można zapomnieć 

i wtedy to prawie jak dziewica właśnie
youtube.com/watch?v=Blvwh4jz4_g
youtube.com/watch?v=r35Nf6dGMe4

youtube.com/watch?v=CMfRcqShP2g

pinterest.com/pin/223561568991809943/
pinterest.com/pin/748793875539008363/

Ja jestem z Winogrady a ty prawiczku z skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Prawiczek44 napisał:

Ja jestem z Winogrady a ty prawiczku z skąd jesteś ?

A co to jest Winograda? 😴

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marinero napisał:

Dlatego uwazam, ze faceci powinni nauczyc sie sterowac swoim wytryskiem aby dawac swojej kobiecie maximum odprezenia nic nie tracac przy tym z wlasnej satysfakcji 

Zadowolenie kobiety nie opiera się tylko na ruchach frakcyjnych. Tymbardziej, że nie każda kobieta jest w stanie osiągnąć orgazm "pochwowy" który wg. uczonych pochodzi tak naprawdę od łech.taczki🤷🏼‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marinero napisał:

Dlatego uwazam, ze faceci powinni nauczyc sie sterowac swoim wytryskiem aby dawac swojej kobiecie maximum odprezenia nic nie tracac przy tym z wlasnej satysfakcji 

Zadowolenie kobiety nie opiera się tylko na ruchach frakcyjnych. Tymbardziej, że nie każda kobieta jest w stanie osiągnąć orgazm "po.chwowy" który wg. uczonych pochodzi tak naprawdę od łech.taczki🤷🏼‍♂️

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marinero napisał:

Dlatego uwazam, ze faceci powinni nauczyc sie sterowac swoim wytryskiem aby dawac swojej kobiecie maximum odprezenia nic nie tracac przy tym z wlasnej satysfakcji 

Zadowolenie kobiety nie opiera się tylko na ru.chach frakcyjnych. Tymbardziej, że nie każda kobieta jest w stanie osiągnąć or.gazm "po.chwowy" który wg. uczonych pochodzi tak naprawdę od łech.taczki🤷🏼‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2021 o 19:08, Electra napisał:

... Że wspomnienie ostatniego seksu jest okryte centymetrowym kurzem, pajęczynami i zawalone rupieciami?😉 

Czy wyznanie, że latami nie uprawiało się seksu powinno paść? Czy umniejsza nam w jakimś stopniu? 

Zaczynam jąkać się na widok listonosza. Strach pomyśleć, gdy facet zechce mnie mieć... 😅😉

jeżeli to było ze 40 lat bez współżycia to raczej zarosłaś mchem niż pajęczyną. weź faceta z samojezdną kosiarką i dobrymi grabiami, możesz zapytać czy jest posiadaczem konta w banku to wyslesz go od razu do mrówki po sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2021 o 19:08, Electra napisał:

... Że wspomnienie ostatniego seksu jest okryte centymetrowym kurzem, pajęczynami i zawalone rupieciami?😉 

Czy wyznanie, że latami nie uprawiało się seksu powinno paść? Czy umniejsza nam w jakimś stopniu? 

Zaczynam jąkać się na widok listonosza. Strach pomyśleć, gdy facet zechce mnie mieć... 😅😉

Nie powiedziałabym  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, Angel123456 napisał:

Nie powiedziałabym  😄

Jak już będziemy na tyle blisko, żeby kochać się to sam będzie wiedział co trza. Jeśli z kimś będę to będzie to uczuciowy, ciepły facet. Pewne rzeczy pójdą bez słów, ale nade wszystko będzie zrozumienie i brak przedmiotowości. 

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Electra napisał:

Jak już będziemy na tyle blisko, żeby kochać się to sam będzie wiedział co trza. Jeśli z kimś będę to będzie to uczuciowy, ciepły facet. Pewne rzeczy pójdą bez słów, bla nade wszystko będzie zrozumienie i brak przedmiotowości. 

Electra - ważniejsza jest relacja, miłość i empatia a nie techniczne doświadczenie w seksie. Jeśli się kochacie to sobie poradzicie z seksem, bliskością oraz osiągniecie satysfakcję w zbliżeniach . Czyli nie martw się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

Electra - ważniejsza jest relacja, miłość i empatia a nie techniczne doświadczenie w seksie. Jeśli się kochacie to sobie poradzicie z seksem, bliskością oraz osiągniecie satysfakcję w zbliżeniach . Czyli nie martw się tym.

Wysoka była choinka z której zerwałeś się, ale dziękuję za dobre słowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×