Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
RedWitch

Portale randkowe bez tajemnic

Polecane posty

Witajcie. Moja historia jest bardzo, hm, nudna. Id 6ciu lat jesrem wdową, synowie juz nastoletni. Bratowa, nie mogąc patrzec na moje "nic-nierobienie"  namowila mnie na zalozenie konta na jednym z portali randkowych. Nieufna i niesmialo zalozylsm. Trzy dni byl szal, pisali, klikali polubienia. Teraz to ucichlo, zostali Ci wytrwali. Problem chyba jest po mojej stronie, bo boje sie z nimi spotkac. Nie wiem, czy bedzie o czym rozmawiac. Jak to w ogole zaaranzowac? Doradzcie i tylko prosze, bez zlosliwych komentarxy.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, ile mam lat? Po to na przyklad, zeby nie isc samej na spacer, tak po prostu.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dobrego zdania o portalach randkowych, ale „aranżacją” się nie przejmuj. To facet powinien Cię gdzieś zaprosić, a knajpy już otwarte. Po prostu daj się wyciągnąć gdzieś, niczego nie oczekuj i baw się dobrze.. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się tak spotkać, to wybierz sobie takiego faceta co nie naciska od razu na spotkanie, tylko chce się o tobie czegoś dowiedzieć i przez jakiś czas piszecie do siebie. To ci pozwoli (i jemu) ocenić z kim macie do czynienia, czy macie wspólne zainteresowania itd. W innym przypadku się rozczarujesz.

Generalnie większość facetów na tych portalach to jakaś pomyłka, ale i tam można poznać kogoś fajnego, tylko trzeba cierpliwości. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sylwia1991 napisał:

Jeśli chcesz się tak spotkać, to wybierz sobie takiego faceta co nie naciska od razu na spotkanie, tylko chce się o tobie czegoś dowiedzieć i przez jakiś czas piszecie do siebie. To ci pozwoli (i jemu) ocenić z kim macie do czynienia, czy macie wspólne zainteresowania itd. W innym przypadku się rozczarujesz.

Generalnie większość facetów na tych portalach to jakaś pomyłka, ale i tam można poznać kogoś fajnego, tylko trzeba cierpliwości. 

Przez jaki czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Jeśli chcesz się tak spotkać, to wybierz sobie takiego faceta co nie naciska od razu na spotkanie, tylko chce się o tobie czegoś dowiedzieć i przez jakiś czas piszecie do siebie. To ci pozwoli (i jemu) ocenić z kim macie do czynienia, czy macie wspólne zainteresowania itd. W innym przypadku się rozczarujesz.

Generalnie większość facetów na tych portalach to jakaś pomyłka, ale i tam można poznać kogoś fajnego, tylko trzeba cierpliwości. 

Dokladnie, gdy widzę hasło " znudzony", albi " rozbaw mnie", to spiep**am, bo nie jedtem jakims klaunem do poprawy humoru maczo. Tak postanowilam, ze poczekam na to, az ktos bedzie chcial sie blizej poznac, a nie od razu na spotkania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, TakaJedna napisał:

Właśnie... Jak Cię zaprosi to doisz go do zera, a wcześniej napomknij, że Marzysz o takich a takich perfumach albo biżuterii 😁 dodaj jeszcze swoją smutną historię... Sama zobaczysz efekty.

Nie w moim stylu. Stać mnie na perfumy dla mnie, dla niego. Mize u Ciebie dziala taki plan, u mnie nie wchodzi w grę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, RedWitch napisał:

Dokladnie, gdy widzę hasło " znudzony", albi " rozbaw mnie", to spiep**am, bo nie jedtem jakims klaunem do poprawy humoru maczo. Tak postanowilam, ze poczekam na to, az ktos bedzie chcial sie blizej poznac, a nie od razu na spotkania. 

Co dokładnie rozumiesz przez „bliżej się poznać”? Człowieka najlepiej poznaje się, przebywając z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Co dokładnie rozumiesz przez „bliżej się poznać”? Człowieka najlepiej poznaje się, przebywając z nim.

Rozumiem przez to, ze piszac, oczywiscie szczerze, dowiemy sie czegos o sobie. Pisanie w granicach zdrowego rozsądku, nie pol roku, tak w normie. A nie, że panowie, po wymianie dwoch wiadomosci, wysylaja trzecią "kiedy spotkanie?". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Inicjatywa spotkania sie   powinna w zasadzie  wyjsc od faceta  ale jak 2x z nim popisalas i nic! z jego strony 🙂zadnej inicjatywy aby sie spotkac  to szkoda czasu.Zajmij sie innym 🙂 

Mozesz sama zaproponowac spotkanie ale tylko w wyjatkowych okolicznosciach i  zaznacz ze kazdy placi za siebie 🙂 i jest to spotkanie towarzyskie jedynie 🙂 aby sie poznac.Jesli na zaproszenie nie odpowie to nie przejmuj sie i kontaktuj sie z nastepnym 🙂 Tego kwiatu jest pol swiatu ! 🙂 

Nie daj sie naciagac na pozyczki czy wspomaganie finansowe 🙂 bo sporo oszustow szaleje na takich portalach i szukaja naiwnych kobitek .Nie ujawniaj tez szybko swoich danych osobowych zanim druga strona ich  nie ujawni.To takie minimum bezpieczenstwa.

Generalnie nie okazuj za duzej ufnosci tym nowo poznanym .Najpierw poznaj kto to zacz zanim przejdziesz do subtelniejszej znajomosci 🙂 i nie daj sie porwac emocjom tak na raz dwa trzy.Dystans.!

Uwazam jednakl ze dobrze ze zaczelas korzystac z tych portali.Poznasz sporo tez ciekawych ludzi.

Dziękuję, takiej odpowiedzi oczekiwalam. Serio. Może jestem z innej epoki😜😃? Za szybko się "to" wszystko teraz dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, RedWitch napisał:

Rozumiem przez to, ze piszac, oczywiscie szczerze, dowiemy sie czegos o sobie. Pisanie w granicach zdrowego rozsądku, nie pol roku, tak w normie. A nie, że panowie, po wymianie dwoch wiadomosci, wysylaja trzecią "kiedy spotkanie?". 

Pół roku nikt zdrowy emocjonalnie nie będzie czekał na spotkanie. Biorąc pod uwagę, że każdy z nas jest zajęty, „w normie” oznacza tydzień, ew. dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Nie zgodziłabym się z tym. Może pisać z kilkoma na raz i poznawać ich jednocześnie. Jak któryś okaże się ciekawy to się z nim spotka. Warto popisać z kimś dłużej zanim się go pozna bliżej.

Tylko jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Tylko jak długo?

No nie tak długo, bo przecież o czym mozna pisac i pisac?  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

1. Zawsze wybieraj miejsca gdzies  w bardzo centralnej czesci miasta, kawiarnie raczej, w restauracjach nie ma "klimatu" na rozmowy.

2. Rozmawia sie w zasadzie o wszystkim i o niczym.Mozesz zaczac od jakichs osobistych pytan czy ma np  zone ?:)  ile ma dzieci , jak maja na imie  itd lub jaki fajny film ostatnio widzial?

. Zreszta pozwol rozmowie toczyc sie swobodnie.Dopiero jak zauwazysz "ciazaca cisze" mozesz zaczac sama podsuwac tematy.

Rozmowa w sumie sluzy do poznania  pierwszego wrazenia jakie na tobie zrobi a ty na nim.Nie musi byc spotkania nr 2 🙂 jesli cos tam wam sie nie spodobalo 🙂 Sa ludzie ktorzy z randkowania uczynili  sposob na spedzanie czasu 🙂 Tak rozrywka w "poznawanie nowych ludzi" 🙂 lub  spsob na dozywianie 🙂 

Jelsi facet proponuje restauracje powinnas  sie uchylic bo mozoe sie okazac ze zjedliscie kosztowny obiad a on "zapomnial portfela" LOL

Duzo wiesz, dzieki za cenne rady, marinero. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

1. Zawsze wybieraj miejsca gdzies  w bardzo centralnej czesci miasta, kawiarnie raczej, w restauracjach nie ma "klimatu" na rozmowy.

2. Rozmawia sie w zasadzie o wszystkim i o niczym.Mozesz zaczac od jakichs osobistych pytan czy ma np  zone ?:)  ile ma dzieci , jak maja na imie  itd lub jaki fajny film ostatnio widzial?

. Zreszta pozwol rozmowie toczyc sie swobodnie.Dopiero jak zauwazysz "ciazaca cisze" mozesz zaczac sama podsuwac tematy.

Rozmowa w sumie sluzy do poznania  pierwszego wrazenia jakie na tobie zrobi a ty na nim.Nie musi byc spotkania nr 2 🙂 jesli cos tam wam sie nie spodobalo 🙂 Sa ludzie ktorzy z randkowania uczynili  sposob na spedzanie czasu 🙂 Tak rozrywka w "poznawanie nowych ludzi" 🙂 lub  spsob na dozywianie 🙂 

Jelsi facet proponuje restauracje powinnas  sie uchylic bo mozoe sie okazac ze zjedliscie kosztowny obiad a on "zapomnial portfela" LOL

To nie problem. Zawsze może przecież poprosić barmana, by użyczył mu telefonu, a znajomy wpadnie z pieniażkami. Ewentualnie jakoś to odpracuje. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

Pytanie jak dlugo?! 🙂 Sama fotka daje tylko wyobrazenie o osobie  a dlugie "gryzmolenie " zabija atrakcyjnosc !

Już napisała, że dwa tygodnie. Jest to czas, na który byłbym się w stanie zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

To nie problem. Zawsze może przecież poprosić barmana, by użyczył mu telefonu, a znajomy wpadnie z pieniażkami. Ewentualnie jakoś to odpracuje. 😜

Niech każdy płaci za siebie,  chyba ustalic to trzeba na poczatku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

Tak najlepiej ! ale wciaz panuje przekonanie ze jak facet zaprasza to ma zaplacic 🙂 

To straszne, prawda? Ja nawet słyszałem, że kiedy ktoś zaprasza na urodziny, to powinien gościom jakieś ciasto i kawę postawić. Ewidentnie społeczeństwo chyli się upadkowi! Przecież wiadomo, że najlepiej, aby każdy przyniósł co tam lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marinero napisał:

Ja juz bylem i w maseczce ! LOL

Dlaczego w maseczce? Nie ma od wczoraj obowiazku noszenia jej na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Jeśli są iskry to są i taka rozmowa mnie nie nudzi. Jeżeli nudzi to znaczy, że to nie to. Jest tyle tajemnic do odkrycia, sam głos to już jest LOL, można sobie bajeczkę na noc opowiedzieć. Można pogadać przez kamerkę, to też dużo mówi. 😄😄😄

Nienawidzę rozmawiać przez kamerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Ja jestem mocno stapajacy po ziemi i wiem ze czeka nas jeszcze 4ta fala  covida i moze byc to naprade olbrzymia fala wiec lepiej sie zabezpieczyc.Troche znam medycyne i wiem ze covid sie jeszcze nie poddal a szczepionki sa wciaz daleko w polu:) Qrwa! 🙂 ja jeszcze nie jestem zaszczepiony! LOL bo grafik pokazuje ze mi sie jeszcze nie nalezy!!!!! Ot Cala Polsza ! Privislanskaja strana ! 🙂

Udusisz się w niej latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, marinero napisał:

Wiem ! dlatego ma specjalna bawelniana chuste , podwijna  ale dosc przwiewna i zamierzam w niej paradowac ! Ostentacyjnie !aby gl.up.olom robic pod wlos ! 🙂

Ja mam już na to wywalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Czemu? Ja bardzo lubię.😄

Za mało we mnie vlogera.

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, robięjaklubię napisał:

Mnie to zawsze zaszokuje i nie wiem co powiedzieć. I tak rozkminiam czy to ja jestem zacofana czy coś jest nie halo. Dlatego wolę wcześniej zweryfikować czego mogę się spodziewać, żeby potem nawet jeśli nic nie wyjdzie dobrze się z tą osobą bawić. Nie wiem jakie są dziewczyny na tych portalach, ale z mężczyzny raczej nie powinno się tam szukać.

Napisz proszę o swych doświadczeniach. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, robięjaklubię napisał:

Mnie to zawsze zaszokuje i nie wiem co powiedzieć. I tak rozkminiam czy to ja jestem zacofana czy coś jest nie halo. Dlatego wolę wcześniej zweryfikować czego mogę się spodziewać, żeby potem nawet jeśli nic nie wyjdzie dobrze się z tą osobą bawić. Nie wiem jakie są dziewczyny na tych portalach, ale z mężczyzny raczej nie powinno się tam szukać.

Hej, nie zdążyłem wczoraj przeczytać odpowiedzi bo zostawiłem sobie na później bo musiałem coś zrobić i teraz widze temat usunięty 😞

a co do Tematu to np ja nie mam co szukać na tego typu portalach bo nie jestem wstanie przebić się przez konkurencję, zarówno przez wygląd czy charakter 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Napisz co chcesz wiedzieć na prv

No jak to co, wszystko! Zagadnienia z psychologii relacji międzyludzkich nieodmiennie mnie ciekawią. (Napisałem.)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marinero napisał:

No! chca wiedziec kiedy nastepna randka 🙂

A skąd wiedzą, że będzie następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, robięjaklubię napisał:

Wygląd to kwestia gustu, a dla wielu dziewczyn najważniejsze będzie to jaki jesteś. Jedno jest tylko pewne, musisz zadbać o pewność siebie i nie narzekać.

Czasem to silniejsze odemnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Bo sa przekonane ze musi byc skoro taka gwiazda tu przyszla 🙂 

W takim razie chyba by spokojnie czekały, bo skoro gwiazda, to na pewno będzie termin następnej schadzki. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×