Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niespodzianka55

Jak sie z tego wyplatac? Pomocy

Polecane posty

Na studiach poznalam Klaudie, szybko sie zaprzyjaznilysmy. Spotykamy sie czesto mimo ze studia juz dawno skonczylysmy. Jej chlopak poprosil ja o reke, planuja slub w przyszlym roku. Ktoregos dnia dala mi aluzje ze obym wtedy byla dyspozycyjna czy cos w tym stylu lecz nie podlapalam. Dopiero moja siostra uswiadomila mi ze ona moze chciec mnie na swiadkowa!! Miesiac temu poprosila mnie czy bede jej towarzyszyc przy ogladaniu sali to sie zgodzilam, bo uznalam ze to nic takiego. Ale czy to nie sa wlasnie obowiazki swiadkowej? Wiem jedno, nie chce byc swiadkowa, kompletnie sie do tego nie nadaje, stresuja mnie ludzie, nie lubie tego typu rzeczy i multum innych powodow. Nie bede robila niczego wbrew sobie. Co mam zatem zrobic jesli ona mnie bezposrednio nie poprosila o to tylko sie domyslam? Co innego jakby padlo pytanie wprost. A takto mam odmowic nie slyszac jeszcze nawet pytania? Prosze Was bardzo o rade! Bo na sama mysl juz mi sie robi slabo. Czy jechac z nia ogladac ta sale? Takto bym mogla jej doradzic ale nie chce byc swiadkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to chodzi mi o wesele a nie slub. O te przygotowania, uczestnictwo w oczepinach, durnych zabawach, latanie wokol panny mlodej, urzadzanie panienskiego itp itd. Sama nie robilam wesela bo nie pasuje mi takie zamueszanie po prostu wiec rymbardziej nie chce u kogos zaprzatac sobie tym glowy. Jak z tego wybrnac by sie nie obrazila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapyta kto będzie druhną. Tyle. Potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×