Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasica28

Jakie metody stosujecie?

Polecane posty

Hej, jakie stosujecie metody antykoncepcyjne? W sumie szukam innych alternatyw, bo ileż można ciągle w tej gumce... Chciałabym w końcu wypróbować finał że środkiem, ale wiadomo czego się boję... Tabletek nie chce, dość się naczytalam skutków ubocznych. Po za tym korzystacie z kalendarzyka? (tak, wiem to żadna forma antykoncepcji) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno plastry są dobre. Moja koleżanka używa i chwali. Korzystam z kalendarza. Od kilku lat. Jednak nigdy nie brałam go pod uwagę jako antykoncepcyji. Bardziej, by zapisywać dzień miesiączki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Migotka95 napisał:

Podobno plastry są dobre. Moja koleżanka używa i chwali. Korzystam z kalendarza. Od kilku lat. Jednak nigdy nie brałam go pod uwagę jako antykoncepcyji. Bardziej, by zapisywać dzień miesiączki. 

Rozumiem, a kończy w Tobie facet w dni niepłodne? Nie masz obaw? Bo to też zależy od regularnego okresu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie staramy się o dziecko więc trochę inna sytuacja. Ale wcześniej używaliśmy prezerwatyw. Ale to rzadko, częściej był przerywany. Przez tyle lat nie zaszłam w ciążę, ale jeśli nie chcesz dziecka to nie polecam tej metody. Idź do ginekologa. Są wkładki, plastry, implanty. Duży wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z kalendarzyka, ale w tzw. nowoczesnej wersji za pomocą komputera cyklu cyclotest mySense z aplikacją antykoncepcyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Milosniczkazakupow napisał:

Może wkładka domaciczna? 

Oj nie chce, koleżanka ma i mówi że dramat. Okresy to teraz u niej masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka też stosuje kalendarzyk i jakoś przez 8 lat nie zaszła w ciążę. 

Ja używałam implantu antykoncepcyjnego. Miałam skutki uboczne i chyba to nie dla mnie jednak był skuteczny i nie musiałam o niczym "pamiętać". Obecnie jestem w ciąży, ale po niej mam zamiar spróbować tabletek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2021 o 21:16, Kasica28 napisał:

Hej, jakie stosujecie metody antykoncepcyjne? W sumie szukam innych alternatyw, bo ileż można ciągle w tej gumce... Chciałabym w końcu wypróbować finał że środkiem, ale wiadomo czego się boję... Tabletek nie chce, dość się naczytalam skutków ubocznych. Po za tym korzystacie z kalendarzyka? (tak, wiem to żadna forma antykoncepcji) 

hejka, ja uzywam diafragma caya i jest to odkrycie zycia serio. wyprobuj a nie pozalujesz!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, kalinka napisał:

hejka, ja uzywam diafragma caya i jest to odkrycie zycia serio. wyprobuj a nie pozalujesz!! 

O nie, chyba za duże to jest. Nie miałam nigdy porodu i sobie nie wyobrażam jak to ma tam wejść... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2021 o 08:24, Kasica28 napisał:

O nie, chyba za duże to jest. Nie miałam nigdy porodu i sobie nie wyobrażam jak to ma tam wejść... 

to moze po prostu stosuj jakis komputer cyklu? lub np jest taki tester na sline afrodyta smart ktory ci pokazuje plodnosc danego dnia na podstawie sliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Biore tabletki (microgynon21) od 6 lat. Wszystko jest w porządku , nie utyłam. Okres w porządku,samopoczucie tak samo. Z czystym sercem --> polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vines to bomba hormonalna o ktora autorka nie pytala. jesli chcesz naturalna antykoncepcje to moze wyprobuj tester afrodyta, ktory ci dokladnie wyznacza dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×