Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
downhiil

czy zwykle jest tak że jak ktoś nam się podoba to my mu też

Polecane posty

5 minut temu, downhiil napisał:

przejęła moje myśli ta dziewczyna już nie myślę o tamtej ale póki co nie widuje jej 

Tracisz czas na iluzje, tylko nie przyzwyczajaj się 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Solero napisał:

Tracisz czas na iluzje, tylko nie przyzwyczajaj się 😉

o czym mówisz? ta dopiero poznalem 

rozkminiam tylko czy sie podobam i tyle

Edytowano przez downhiil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, downhiil napisał:

o czym mówisz? ta dopiero poznalem 

rozkminiam tylko czy sie podobam i tyle

Byleby nie za długo, nie trać czasu, goń króliczka 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solero napisał:

Byleby nie za długo, nie trać czasu, goń króliczka 😜

nie wystartuje póki nie wiem czy wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, downhiil napisał:

nie wystartuje póki nie wiem czy wolna

To pytaj czy wolna ptaszyna 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solero napisał:

To pytaj czy wolna ptaszyna 😜

jeszcze nie jestem pewien czy mam szansę ale zobaczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, downhiil napisał:

jeszcze nie jestem pewien czy mam szansę ale zobaczymy 

Ogol się, włosy na żel, ładny ubiór i perfumy no i nawijaj makaron na uszy 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Solero napisał:

Ogol się, włosy na żel, ładny ubiór i perfumy no i nawijaj makaron na uszy 😉

tez nie ma za bardzo jak kiedy nie jesteśmy sami, to zmora moja ze mam takie sytuacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2021 o 16:12, downhiil napisał:

jak uważacie 

Niestety tak nie jest. Zwykle jest tak, że zanim spotka się swoją drugą połówkę, zalicza się kilka koszów. Są oczywiście wyjątki. Mam dwóch znajomych, którzy mieli w czasach młodości totalne powodzenie. Byłem świadkiem ich podrywów. Nigdy nie zdarzyło się aby przy mnie dostali kosza. Jeżeli upatrzyli sobie jakąś dziewczynę, już na drugi dzień umówieni byli z nią na randkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3/4 kobiet zle interpretuje zachowania facetow i im sie wydaje, ze jak kolega z pracy na korytarzu sie do niej usmiechnie, powie czesc i zamieni z grzecznosci 2 zdania mowiac przy tym jakis komplement, to znaczy ze na nią leci i juz wrzucaja goscia do szufladki "adorator", nastepnie na cala firme rozpowiadaja, ze sie klei do niej...i tym oto sposobem pozniej panie sa przekonane o tym ze maja 30 kandydatow ktorzy chca sie pozabijac o nia, nie rozumiejac co to znaczy zwykla uprzejmosc, kolezenskie zachowanie. nie raz juz musialem takie plotki na swoj temat odkręcać, bo jednej czy drugiej pani sie zaczelo za duzo wydawac, gdzie ja po prostu jestem miły i taki sposob jak z nią, rozmawiam jeszcze z 15 innymi kobietami w pracy. tylko jedne potrafia rozroznić "co jest pięć", a inne sa niekumate i sobie wkręcają niestworzone rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 90%cacao napisał:

huehue 😄

No spoko, możliw 👍

 

Ale czy faceci sa inni?

Usmiechniesz się do nowego kolegi z pracy na powitanie, powiesz dzień dobry. Potem goni Cię po korytarzach żeby pogadać. "Wpada" przypadkiem do pokoju, mimo, że nie łączy nas żadne wspólne zadanie.

To samo.

 

wlasnie mialem zrobic Edit i dopisac, ze w druga strone tez to dziala, ale z tego co widze, nie az w takim stopniu jak u kobiet. babki w rozmowach z kolezankami lubia sobie cukrować jaką to niby maja niezliczona ilosc adoratorow w okol siebie. faceci w rozmowach z kolegami rzadko kiedy robia z siebie plejbojow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 90%cacao napisał:

🤣

Chyba rzadko czytasz tematy na forum 

to forum to stan umyslu. ja mowie o ludziach bez zaburzen psychicznych, jakichs borderlajnow, mizoginow itd. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 90%cacao napisał:

Ja myślę, że w tzw. realu jest wbrew pozorom podobnie.

W ogóle internet to nie jest miejsce spotkań kosmitów, tylko tzw. szarych kowalskich, czyli jakby nie było jest to rzut na taśmę sytuacji z reala, z pewnymi niuansami oczywiście wynikającymi z anonimowości. 

hmmm...a moim zdaniem net to wlasnie nie jest odbicie lustrzane spoleczenstwa, tylko zbieranina wlasnie tych "kosmitów" o ktorych mowisz, ludzi wycofanych, introwertykow, ktorzy nie maja zbytnio w realu z kim pogadac na takie tematy i musza szukac towarzsytwa obcych ludzi, i wiem, ze siedzac tu sam sie wrzucam do takiego worka 😄  zreszta wystarczy spojrzec ile jest osob, ktore tu przesiaduja doslownie naście godzin dziennie, od switu do nocy. gdzie niby maja czas na normalne zycie i kontakt z normalnymi ludzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, marinero napisał:

Atrakcja to  nie tylko wyglad .Szczegolnie u kobiet to troche bardziej skompliowane.:)

Mozna nie robic poczatkowego wrazenia  ale po kilku zdaniach nagle sie okazuje ze druga strona zaczyna okazywac zainteresowanie  i zaczyna sluchac i obserwowac czlowieka  ze dposra atencja 🙂 .

Duzy wplyw na to ma osobowosc ktora przejawia sie w sposobie budowania zdan, doborze slow  i jezyku ciala i paru jeszcze innych duperelach ale o kapitalnym znaczeniu! Na tyle ze buduja calkiem atrakcyjny obraz  🙂 To jest to wlasnie "cos "  na co kobiety tak poluja 🙂 

Gdy sie dwoje ludzi spotyka to faceci potrzebuja 3-5 sek aby wyrobic sobie zdanie o kobiecie.

Kobieta zas potrzebuje ok  min 30 sek a nawet czasem 5 min aby wydac opinie czy jej sie ktos podoba czy nie 🙂 i to ze facet jej okazuje ze jest zainteresowany on moze nie wzbudzic w niej wzajemnosci  i na ogol tak bywa 🙂 Musi sie bardziej postarac , niz tylko "pokazac" LOL

Reasumując należy stwierdzić, że jeżeli obie strony nie spodobają się sobie nawzajem przy pierwszym spotkaniu, dalsze starania strony nie podobającej się mające na celu zacieśnienie relacji nie będą miały sensu gdyż nie zakończą się pozytywnie. Ja się z tym zgadzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marinero napisał:

Atrakcja to  nie tylko wyglad .Szczegolnie u kobiet to troche bardziej skompliowane.:)

Mozna nie robic poczatkowego wrazenia  ale po kilku zdaniach nagle sie okazuje ze druga strona zaczyna okazywac zainteresowanie  i zaczyna sluchac i obserwowac czlowieka  ze dposra atencja 🙂 .

Duzy wplyw na to ma osobowosc ktora przejawia sie w sposobie budowania zdan, doborze slow  i jezyku ciala i paru jeszcze innych duperelach ale o kapitalnym znaczeniu! Na tyle ze buduja calkiem atrakcyjny obraz  🙂 To jest to wlasnie "cos "  na co kobiety tak poluja 🙂 

Gdy sie dwoje ludzi spotyka to faceci potrzebuja 3-5 sek aby wyrobic sobie zdanie o kobiecie.

Kobieta zas potrzebuje ok  min 30 sek a nawet czasem 5 min aby wydac opinie czy jej sie ktos podoba czy nie 🙂 i to ze facet jej okazuje ze jest zainteresowany on moze nie wzbudzic w niej wzajemnosci  i na ogol tak bywa 🙂 Musi sie bardziej postarac , niz tylko "pokazac" LOL

czyli co zrobić? myślę że za dużo poradników się naczytalas w internecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×