Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Karolina Moo

Pomocy! problem z kuzynem

Polecane posty

5 minut temu, Niby normalny napisał:

może się zgubiła w internecie a może to kolejny troll, nie lubie tak z góry od razu zakładać.

Potem się traci ufność do kogokolwiek, bo wiesz że każdy cię może oszukać.

Jest to zupełnie prawdziwa historia bo ja nie lubię oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

wieje ale co się stanie jak się normalnie odpowie ? 

Nic, to nawet urocze, ze troszczysz sie o kafeteryjne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Niby normalny napisał:

teraz się zastanawiam w jakim sensie czy chodzi ci o te dorosłe czy zagubione w internecie na stronach ewidentnie dla nich nie przeznaczonych🤔

A mniejsza z tym.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauroczenie.

Miłość do kuz samo wydaje się irracjonalne, w sm żeby go odepchnąć olewaj go, jego temat, odpisuj po kilku godz, zajmij się czymś co ci wręcz zabroni myslec o byle czym.

Powiedz o sytuacji komus z rodziny zeby wybił kuzynowi nawet krkr myśl zeby się zbliżyć dammt

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ewciaa napisał:

Zauroczenie.

Miłość do kuz samo wydaje się irracjonalne, w sm żeby go odepchnąć olewaj go, jego temat, odpisuj po kilku godz, zajmij się czymś co ci wręcz zabroni myslec o byle czym.

Powiedz o sytuacji komus z rodziny zeby wybił kuzynowi nawet krkr myśl zeby się zbliżyć dammt

 

Powiedzialam kuzynce ktora pierwsza to zauwazyla 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Ewciaa napisał:

Zauroczenie.

Miłość do kuz samo wydaje się irracjonalne, w sm żeby go odepchnąć olewaj go, jego temat, odpisuj po kilku godz, zajmij się czymś co ci wręcz zabroni myslec o byle czym.

Powiedz o sytuacji komus z rodziny zeby wybił kuzynowi nawet krkr myśl zeby się zbliżyć dammt

 

Tak, wiem że to zauroczenie i próbuję póki nie jest za późno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to że napisał na yt nie zdarzylo sie tylko na yt, ale na zapytaj.onet.pl też pisał coś w stylu np. Każda Karolina jest ładna ale taka jak moja kuzynka to nie ma drugiej, czy Kocham moją kuzynkę która jest utalentowana,ładna itp. I ludzie też pisali mu pod tym że zwariował, żeby się odkochał a on napisał że nie da rady. I wtedy już stwierdziłam że sprawa jest poważna. 

Ps. Twierdzicie że mam nienormalną rodzinę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawil się nowy problem bo on pól godz temu wstawil post na yt że mnie bardzo kocha, przeprasza że mnie okłamywał ( bo wyjasnialam z nim tą sprawe i zaprzeczyl temu) i zapytal sie czy z nim bedę. Jak teraz sprawdzalam to usunąl ten post i kanał na yt, i przed chwilą zapytal sie mnie jaka jest odpowiedz na jego pytanie na yt. I się załamałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Karolina Moo napisał:

Pojawil się nowy problem bo on pól godz temu wstawil post na yt że mnie bardzo kocha, przeprasza że mnie okłamywał ( bo wyjasnialam z nim tą sprawe i zaprzeczyl temu) i zapytal sie czy z nim bedę. Jak teraz sprawdzalam to usunąl ten post i kanał na yt, i przed chwilą zapytal sie mnie jaka jest odpowiedz na jego pytanie na yt. I się załamałam...

Bo kiedys na yt tez tak napisal i dzis tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Karolina Moo napisał:

Pojawil się nowy problem bo on pól godz temu wstawil post na yt że mnie bardzo kocha, przeprasza że mnie okłamywał ( bo wyjasnialam z nim tą sprawe i zaprzeczyl temu) i zapytal sie czy z nim bedę. Jak teraz sprawdzalam to usunąl ten post i kanał na yt, i przed chwilą zapytal sie mnie jaka jest odpowiedz na jego pytanie na yt. I się załamałam...

Mam go ignorować, ale on ciągle do mnie pisze. I jeszcze nie odpowiedzialam na jego pytanie czy będe z nim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Karolina Moo napisał:

Mam go ignorować, ale on ciągle do mnie pisze. I jeszcze nie odpowiedzialam na jego pytanie czy będe z nim 

I domaga się odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×