Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziś dzień mamy . Nie mieszkam z mamą od 4 lat zawsze jechałam do niej z prezentem  ale dziś wiedziałam że jest w pracy do 18  więc postanowiłam pojechać do niej wieczorem dzwoni do mnie o 15 z pretensjami że nie złożyłam jej życzeń zaczęła mnie wyzywać od najgorszych jaka to jestem nie dając mi dojść do słowa rozłączyła się po chwili znowu dzwoni odebrałam i do mnie coś chciałaś powiedzieć mówię jej że zaplanowałam przyjechać wieczorem to do mnie że zapomniałam i teraz to już nie muszę się wysilać. Miałyście kiedyś tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc się nie wysilaj już. Zwykla manipulacja emocjonalna. Twoja mama jest dorosla i nie powinna zachowywać się jak dziecko tym będziej że zarówno ty jak i ona macie swoje życie i obowiązki. Twoje życzenia dla niej powinny iść z serca a nie bo tego wymaga i strzela fochy. 

Moj maz w zeszłym roku wysłał swojej mamie duży bukiet kwiatów i wino, kurier zostawił u sąsiadki a tesciowa powiedziała,że nie będzie latac pi sąsiadach po kwiaty. Także w tym roku maz powiedział że sobie daruje i wyślę jej sms. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×