Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anulka612

Może dobra dusza pomoże?

Polecane posty

Zawsze myślałam, że jestem heteroseksualna. Poznałam tutaj koleżankę i od jakiegoś czasu fanatazjuję o niej, chcę ją pieścić, kochać się z nią. Nie wiem co mam robić. Patowa sytuacja: znamy się z netu, ja się „chyba” zauraczam. Ona nie ma o tym pojęcia. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anulka612 napisał:

Zawsze myślałam, że jestem heteroseksualna. Poznałam tutaj koleżankę i od jakiegoś czasu fanatazjuję o niej, chcę ją pieścić, kochać się z nią. Nie wiem co mam robić. Patowa sytuacja: znamy się z netu, ja się „chyba” zauraczam. Ona nie ma o tym pojęcia. Co robić?

Go for it! 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Go for it! 😎

Haha, chyba bym chciała😁 ale jak to zrobić? Ta kobieta nie ma pojęcia o tym co mi w głowie siedzi, w dodatku nie wiem czy lubi kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Anulka612 napisał:

Haha, chyba bym chciała😁 ale jak to zrobić? Ta kobieta nie ma pojęcia o tym co mi w głowie siedzi, w dodatku nie wiem czy lubi kobiety 

Nie spytasz, to się nie dowiesz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Nie spytasz, to się nie dowiesz 😉

Ale jak mam się spytać? Taj wprost? A jeśli ją wystraszę bo się domyśli i znajomość się zakończy? Nie chciałabym tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anulka612 napisał:

Ale jak mam się spytać? Taj wprost? A jeśli ją wystraszę bo się domyśli i znajomość się zakończy? Nie chciałabym tego 

Zaproś ją poza Kafe i wtedy się zorientujesz; spytaj co myśli o jakichś detalach w jakimś lesbijskim filmie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
16 godzin temu, Anulka612 napisał:

Ale jak mam się spytać? Taj wprost? 

więc Droga BiGinistko:
Nie wprost, Etapem, zacząć od Trójkąta.
Może Lepiej zacząć od Propozycji Trójkącika ze Mną w jakże Pomocnej Uniżonej Roli Głównej 😋 😎

Edytowano przez PrawiczekPzn
Przykłady Trójkątów BiGinicznych w Podpisie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
17 godzin temu, Anulka612 napisał:

Zawsze myślałam, że jestem heteroseksualna. Poznałam tutaj koleżankę i od jakiegoś czasu fanatazjuję o niej, chcę ją pieścić, kochać się z nią. Nie wiem co mam robić. Patowa sytuacja: znamy się z netu, ja się „chyba” zauraczam. Ona nie ma o tym pojęcia. Co robić?

spotkanie na kawe i do roboty, nie widze problemu, tylko która zapłaci jak obie baby

Edytowano przez szym pans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×