Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kwiatek555

Nie mam już siły :(

Polecane posty

Ostatnią miesiączkę mialam 15 kwietnia. 6 maja kochałam się z chłopakiem. Miesiaczki mam nieregularne ale mniej więcej po 34-40 dni miesiączka się pojawiała. Dodam że kochaliśmy się w zabezpieczeniu bez wytrysku w środku, z prezerwatywa było też wszystko w porządku. Po 16 i 20 dniach od stosunku zrobilam testy które wyszly negatywne więc CHYBA wykluczam ciążę. Brałam luteine przepisana przez ginekologa z powodu nieregularnych miesiaczek przez ostatni tydzień pierwszy raz i teraz czuję bol piersi i podbrzusza. Czy mogę obawiać się ciazy? Okres spoznia mi się dłużej niż zwykle... luteine odstawiłam 4 dni temu a okresu nadal nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, nie ma szans na ciążę. Uspokój się troszkę 🙂 a jeśli masz nieregularne miesiączki polecam zaopatrzyć się w komputer cyklu cyclotest mySense, dzięki niemu możesz monitorować swój cykl. Powodzenia i pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy nieregularnych cyklach i aktywnym życiu seksualnym cykle trzeba zapisywać. Warto mieć monitor płodności, zobacz Afrodyta Smart, mi bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wejdź sobie na spokojnie na stronke Naturalna Płodność Pl i poszukaj artykułów na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2021 o 23:17, Sylwusia napisał:

przy nieregularnych cyklach i aktywnym życiu seksualnym cykle trzeba zapisywać. Warto mieć monitor płodności, zobacz Afrodyta Smart, mi bardzo pomaga

potwierdzam afrodyta smart bardzo pomaga w wyznaczaniu płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisałaś o bólu piersi - czy robisz samobadanie piersi w domu? Warto mieć taką specjalną rękawicę femiglove do samobadania, szybko można wykryć zmiany i ewentualnie uspokoić się, że takich zmian nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zanim zadasz takie pytanie to zacznij kontrolowac swoj cykl, bo nikt nie jest w stanie tego przewidziec. polecam urzadzenia afrodyta smart. jest bezproblemowe i latwe w obsludze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×