Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
masochistka3333

Zimny drań czy twarda skorupa

Polecane posty

Jak w temacie

Mam roblem z rozgryzieniem faceta

Spotykam sie z facetem dla sexu obydwoje mamy swoje pewne preferencje wiele osób tego nie zrozumie on jest w łóżku sadystą a ja uwielbiam jak mój tyłek na drugi dzień jest w kolorze śliwkowym ale nie w tym rzecz. Chodzi o to że to miał być tylko sex (kiedyś byliśmy parą) on jest w trakcie rozwodu. Jakiś czas po tym jak mi oznajmił że sie rozwodzi powiedział że żałuje że sie kiedyś rozstaliśmy i jest gotów walczyć o mnie wiec wróciły wspomnienia i dawne uczucie. Przez krótki czas pozwoliił sobie na czułość potem nagle wszystko sie zmieniło pisze tylko jak chce przyjechać. Przyjeżdża szybki numerek i wychodzi. 

Stąd moje pytanie czy on sie zamknął w swojej twardej skorupie bojąc sie znów zaangażować czy jest poprostu zimnym draniem a chwilowa czułość była tylko po to żeby mnie przy sobie zatrzymać i mieć mnie na tel jak bedzie miał ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malinka 123 napisał:

Relacja będzie krótka, jeśli tylko szybki numerek i wychodzi. Kobiety lubią sypiac z mężczyznami, to tworzy więź u nich. Bez więzi,  przyjść odfajkowac fiuta to tylko prostytutka umie, 

Nie taka krótka bo już prawie 3 lata z przerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×