Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
12334567890

WYBRANIE PREZERWATYWY

Polecane posty

Witam przychodze na kafeterie z pytanie do plci meskiej. Jezeli mam penisa  o obwodzie 12cm to jaka szerokosc nominalna mam wybrac. Bo na rozmiarowce durexa jest napisane ze powinienem wybrac cos pomiedzy 54 a 57mm.

 

Prosze o powazne odpowiedzi bo kupuje to pierwszy raz i chce sie dowiedzeic zebym nie kupil za malych albo za duzych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Durex miał kiedyś modele o szerokości 52 mm.  Taka ci się nie zsunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, 12334567890 napisał:

Czyli mam kupic durexy classic czy pojsc w skyny

 

Kup sobie i takie i takie. Przymierz, ( możesz nawet kogoś poprosić by ci w tym pomógł)  i zobaczysz, które leżą ci lepiej 😉 😄 Pamiętaj. Wygląd też się liczy 😉 😄  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z osobistych doświadczeń polegam SKYN, solidna konstrukcja, nie zsuwa się, zawsze zadowolona kobieta, polecam kupić wielopak różnych rodzajów (ten ze słoneczkiem) na spróbowanie. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, digital23 napisał:

Ja mam znowu problem odwrotny. Ciężko jest dobrać prezerwatywę która nie uciska 😞

Exs JUMBO XXL, Durex XL, Pasante King Size, My.Size 69, Unimil Skyn Large, a to na pewno nie wszystko. Może nie kupisz w Rossmannie czy Biedronce, ale przez Internet jak najbardziej. 10 lat tem miałbyś na co narzekać, bo był dostępny dosłownie jeden model, ale teraz…?

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Exs JUMBO XXL, Durex XL, Pasante King Size, My.Size 69, Unimil Skyn Large, a to na pewno nie wszystko.(...)

Skąd ty wiesz takie rzeczy, agencie? 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NULL

Edytowano przez gotb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ONA83 napisał:

Akurat, takie bajki to nie tutaj

Fakt, że coś się do czegoś mieści, nie oznacza, że nie uciska 😛 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2021 o 21:15, 12334567890 napisał:

Witam przychodze na kafeterie z pytanie do plci meskiej. Jezeli mam penisa  o obwodzie 12cm to jaka szerokosc nominalna mam wybrac. Bo na rozmiarowce durexa jest napisane ze powinienem wybrac cos pomiedzy 54 a 57mm.

 

Prosze o powazne odpowiedzi bo kupuje to pierwszy raz i chce sie dowiedzeic zebym nie kupil za malych albo za duzych.

45 sekund Google'a: Durex robi nawet prezerwatywy o szerokości 49mm.  Więc tak jak ci inni radzili, kup kilka różnych, popróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, gotb napisał:

Fakt, że coś się do czegoś mieści, nie oznacza, że nie uciska 😛 

Ok, ale jest teraz już taki asortyment, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni i ten XXL,  żeby nie uciskało i ten z Mini żeby za luźno nie było.

Ale już nic nie piszę, bo nie używam to się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2021 o 20:22, ONA83 napisał:

Ok, ale jest teraz już taki asortyment, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni i ten XXL,  żeby nie uciskało i ten z Mini żeby za luźno nie było.

 

są XXL. Ja kiedyś miałem taką bardzo dużą ale to była taka (była swego czasu moda na takie) gruba, wielorazowa prezerwatywa z wypustkami - taka do lepszego pobudzania kobiety. Bardziej zabawka niż prezerwatywa i zakładało się ją na zwykłą prezerwatywę po to aby nie zabrudzić .... ale są też oczywiście xxl. Natomiast można i zakładać zwykłe wówczas (co czasami zdarzało się też mi) nie dochodzi do końca , do podstawy członka tylko kończy się bliżej czubka ale jeśli dobrze przylega to niczemu to nie przeszkadza. Niemniej jak ktoś ma faktycznie dużego i chce założyć po same jajka to faktycznie powinien wybrać xxl

https://cdn.parfumdreams.de/Img/Art/7/Durex-Kondome-XXL-Extra-Gross-74025.jpg

 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są prezerwatywy dla kobiet... odpada wiele problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, jbsg napisał:

Najlepsze są prezerwatywy dla kobiet... odpada wiele problemów...

nie z kobiecymi jest zawsze więcej problemów zarówno z założeniem jak i z wyjęciem. Trzeba go wcisnąć wkładając głęboko palce do pochwy na szyjkę macicy i tam zaczepić. Gorzej też zabezpieczają przed ciążą i chorobami wenerycznymi oraz oczywiście kobieta może mieć kłopoty z osiągnięciem orgazmu. Dlatego kondom zasadniczo to powinna być męska sprawa a to, że jak jest duży to nie sięga czasami po jaja to inna sprawa.

http://test.healthhunt.in/wp-content/uploads/2019/04/Female-Condoms-3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczepić?! Są modele gdzie trzeba założyć krążek na szyjkę, ale to zbędne ruchy dekoncentrujące... 

6 godzin temu, ddt60 napisał:

Gorzej też zabezpieczają przed ciążą i chorobami wenerycznymi oraz oczywiście kobieta może mieć kłopoty z osiągnięciem orgazmu.

Wierz mi... jeszcze wiele głupot będziesz cytował jeśli bezgranicznie będziesz wierzył internetowi bo z tego co piszesz wynika, że nie używałeś tego rodzaju prezerwatywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, jbsg napisał:

Zaczepić?! Są modele gdzie trzeba założyć krążek na szyjkę, ale to zbędne ruchy dekoncentrujące... 

Wierz mi... jeszcze wiele głupot będziesz cytował jeśli bezgranicznie będziesz wierzył internetowi bo z tego co piszesz wynika, że nie używałeś tego rodzaju prezerwatywy...

w dziedzinie zapobiegania chorobom wenerycznym żeński wykazuje niewielką ale nieistotną statystycznie przewagę

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12916135/

w dziedzinie zapobiegania ciąży męski kondom jest znacząco skuteczniejszy

https://www.news-medical.net/health/Male-Condom-versus-Female-Condom.aspx

co do trudności w założeniu i potem zdejmowaniu żeńskiego sprawa jest oczywista, ponieważ kobiecy trzeba założyć wcześniej i bardzo też ostrożnie wyjąć skręcając go tak aby nie wyciekła sperma

No to oczywiście ktoś zapyta jaką zaletę ma żeński kondom. Mianowicie jest faktycznie bardziej polecany gdy potrzebne jest zabezpieczenie a mężczyzna ma niepełne erekcje albo erekcja może zaniknąć w trakcie i tu faktycznie jest przewaga. Prawdą jest także to, że tego typu kondomy nowszej generacji faktycznie są już prawie równie skuteczne jak męskie - kobieta może je też założyć na kilka godzin przed zbliżeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wierzysz w to wszystko co zacytowałeś? Żadna grupa reprezentatywna nie przedstawia wszystkich przypadków ani nie tłumaczy wszystkich przyczyn i skutków...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, jbsg napisał:

 nie używałeś tego rodzaju prezerwatywy...

z tym się akurat zgodzę. Nie używałem, bo w czasach kiedy musiałem używać - to używałem męskiego. A teraz nie muszę używać, więc nie używam żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jbsg napisał:

I wierzysz w to wszystko co zacytowałeś? Żadna grupa reprezentatywna nie przedstawia wszystkich przypadków ani nie tłumaczy wszystkich przyczyn i skutków...

 

w coś trzeba wierzyć - skoro dane podawane są przez edukatorów zdrowotnych i lekarzy - bo takie dane podałem. To chyba można wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

z tym się akurat zgodzę. Nie używałem, bo w czasach kiedy musiałem używać - to używałem męskiego. A teraz nie muszę używać, więc nie używam żadnego.

Ja używałem i dlatego twierdzę, że czasami piszesz bzdury podpierając się wątpliwymi autorytetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

w coś trzeba wierzyć - skoro dane podawane są przez edukatorów zdrowotnych i lekarzy - bo takie dane podałem. To chyba można wierzyć.

Wierzysz w jakiekolwiek słowo reżimowych środków masowego przekazu? Nie jesteś chyba aż tak naiwny...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ddt60 napisał:

w coś trzeba wierzyć

Powtórzę za nieodżałowaną Marią Czubaszek... : " W coś trzeba nie wierzyć..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, jbsg napisał:

Ja używałem i dlatego twierdzę, że czasami piszesz bzdury podpierając się wątpliwymi autorytetami...

no nie - przesadziłeś - pokazuje akurat źródła medyczne i to zresztą nie reżimowe i nie polskie ale dane z wiarygodnych źródeł. Medycyna dawno przestała być narodowa i stała się międzynarodowa - dotyczy to wszelkich standardów profilaktyki, diagnostyki i leczenia.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, jbsg napisał:

Ja używałem i dlatego twierdzę, że czasami piszesz bzdury podpierając się wątpliwymi autorytetami...

skoro używałeś i masz dobre doświadczenia z własną partnerką to ok. Nic w tym nie przeszkadza zwłaszcza jeśli bardzo perfekcyjnie i dobrze ją zakładacie.

Ale ogólne dane statystyczne przemawiają jednak na korzyść męskich. Kwestia wygody i preferencji jest oczywiście indywidualna ale trudniejsza w użyciu jest żeńska prezerwatywa stąd osoby mniej staranne i mniej doświadczone łatwiej mogą popełnić błędy i dlatego jest mniej skuteczna.

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś jako głos w dyskusji powiedział, że masz dobre doświadczenia co nie zmienia ogólnych danych statystycznych

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ddt60 napisał:

skoro używałeś i masz dobre doświadczenia z własną partnerką to ok. Nic w tym nie przeszkadza zwłaszcza jeśli bardzo perfekcyjnie i dobrze ją zakładacie.

Ale ogólne dane statystyczne przemawiają jednak na korzyść męskich. Kwestia wygody i preferencji jest oczywiście indywidualna ale trudniejsza w użyciu jest żeńska prezerwatywa stąd osoby mniej staranne i mniej doświadczone łatwiej mogą popełnić błędy i dlatego jest mniej skuteczna.

A Ty znowu o danych statystycznych... znasz to? Są małe kłamstwa, wielkie kłamstwa i jest statystyka... Nie jest wcale trudniejsza w użyciu, a doznania są takie jakby jej nie było... chroni lepiej od męskiej bo jest zdecydowanie większa i obejmuje większy obszar chroniony, zakładanie wcale nie jest takie trudne jak to przedstawiłeś na ilustracjach, a usuwanie jest jeszcze prostsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Najwygodniej to mieć jednego stałego partnera i nie używać gumek. Ja bardzo ich nie lubię i prawie wcale ich nie używałam, ale miałam tylko kilku parterów.

Zgadza się... ale nawet przy jednym partnerze czasami bywają przypadki, że trzeba się zabezpieczyć nie tylko przed niechcianą ciążą czy chorobami wenerycznymi...

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

robięjaklubię

Intryguje mnie Twój nick... kiedy zdradzisz co lubisz? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×