Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ola901

Wiarygodność testu ciążowego z krwi beta hcg.

Polecane posty

Witam. Czy gdy zrobiłam test ciążowy z krwi 30 dni po stosunku niezabezpieczonym i wynik wyszedł <1.10mlU/ml to wyklucza ciążę w 100% czy mam powtórzyć? Miesiączka była ale skąpsza. Pobolewają mnie coś uda/jajniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ola901 napisał:

Witam. Czy gdy zrobiłam test ciążowy z krwi 30 dni po stosunku niezabezpieczonym i wynik wyszedł <1.10mlU/ml to wyklucza ciążę w 100% czy mam powtórzyć? Miesiączka była ale skąpsza. Pobolewają mnie coś uda/jajniki. 

Nie jesteś w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Ola901 napisał:

Witam. Czy gdy zrobiłam test ciążowy z krwi 30 dni po stosunku niezabezpieczonym i wynik wyszedł <1.10mlU/ml to wyklucza ciążę w 100% czy mam powtórzyć? Miesiączka była ale skąpsza. Pobolewają mnie coś uda/jajniki. 

Co jakiś czas pytasz o to samo. Nie wierzysz  odpowiedziom na forum, domowym testom ciążowym ani laboratoryjnym badaniom beta hcg. Doszukujesz się objawów ciążowych tam gdzie ich nie ma i liczysz na zapłodnienie nawet bez seksu. Wygląda mi na to że ty bardzo chcesz zajść w ciążę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie i zamiast pytac ciagle o to samo po prostu sie doucz i zakup tester afrodyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×