Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Orzeszek13

Problem z zebem

Polecane posty

Czy jest tu jakiś stomatolog lub ktoś to uczy się tego zawodu ?1.5 tyg temu wyrwalam zeba 6. Boli do tej pory i pol dziąsła się zroslo A pol jest mega obolale i coś dziwnego wystaje z tej dziury..nie jest to na pewno kawalek zeba bo jest to miękkie. Sama ekstrakcja była koszmarem. Znieczulenie nie działało ...mam zdjęcie "tego czegos"gdyby ktoś mógł na to zerknąć. Problem w tym ,że choćbym chciała iść wcześniej do dentysty to nie mogę niż przed 21 czerwca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz wcześniej iść do dentysty, bo najwcześniejsze termin do 21 czerwca? Czy z jakiegoś innego powodu? Bo jeżeli chodzi o terminy to moim zdaniem trzeba wymusić na dentyście przyjęcie od razu jak Cię coś niepokoi. Albo chociaż skonsultować się telefonicznie, mailowo - wysłać zdjęcie i opis do dentysty, który wykonywał esktrakcję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego nie mogę iść wcześniej. Ja leczę zęby w Lux Med w Warszawie i zawsze jak mam jakąś nagłą sytuację znajdą termin żeby mnie przyjąć. Myślę, że to podstawa żeby pacjent czuł się zaaopiekowany przez specjalistę do którego chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×