Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maciekgaciek

Dziewczyna wrocila do bylego

Polecane posty

Spotykalem sie z dziewczyna dwa miesiace ,pierwszy miesiac fajnie ,potem troche zaczelismy sie klocic , byly zaczal do niej wysylac kwiaty nalegal zeby wrocila.. Caly czas powtarzala ,ze niewie czego chce,az wkoncu powiedziala ,ze niby nie wie czego chce i lepiej bedzie jak sie rozstaniemy ,bo niechce zebym sie zakochal... Tylko o to chodzi ,ze ja juz sie zakochalem..Nigdy jej tego nie powiedzialem. Powiedzialem tylko przy rozstaniu, no ze tak bedzie chyba lepiej ,ze nie pasujemy do Siebie-co chyba nie powinienem powiedziec... Chyba wrocila do bylego ,nie jestem pewien. Wrocila do niego juz chyba 5ty raz. Nadal ma aplikacje randkowa przez ktora my sie poznalismy ,czesto na nia wchodzi.. Czego tez nie potrafie zrozumiec skoro wrocila do bylego. Zalezy Mi na tej dziewczynie , niewiem co robic .. I czemu wogole zaczela sie ze mna spotykac skoro i tak do niego wrocila? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maciekgaciek napisał:

Spotykalem sie z dziewczyna dwa miesiace ,pierwszy miesiac fajnie ,potem troche zaczelismy sie klocic , byly zaczal do niej wysylac kwiaty nalegal zeby wrocila.. Caly czas powtarzala ,ze niewie czego chce,az wkoncu powiedziala ,ze niby nie wie czego chce i lepiej bedzie jak sie rozstaniemy ,bo niechce zebym sie zakochal... Tylko o to chodzi ,ze ja juz sie zakochalem..Nigdy jej tego nie powiedzialem. Powiedzialem tylko przy rozstaniu, no ze tak bedzie chyba lepiej ,ze nie pasujemy do Siebie-co chyba nie powinienem powiedziec... Chyba wrocila do bylego ,nie jestem pewien. Wrocila do niego juz chyba 5ty raz. Nadal ma aplikacje randkowa przez ktora my sie poznalismy ,czesto na nia wchodzi.. Czego tez nie potrafie zrozumiec skoro wrocila do bylego. Zalezy Mi na tej dziewczynie , niewiem co robic .. I czemu wogole zaczela sie ze mna spotykac skoro i tak do niego wrocila? 

Przypuszczalnie dlatego, że chciała aby były poczuł się zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Maciekgaciek napisał:

[...] Powiedzialem tylko przy rozstaniu, no ze tak bedzie chyba lepiej ,ze nie pasujemy do Siebie-co chyba nie powinienem powiedziec [...]

Dlaczego nie, skoro taka jest prawda? Nie pasujecie do siebie, ponieważ Tobie zależy, a jej najwyraźniej nie, skoro odeszła. 

4 godziny temu, Maciekgaciek napisał:

[...] Chyba wrocila do bylego ,nie jestem pewien. Wrocila do niego juz chyba 5ty raz. Nadal ma aplikacje randkowa przez ktora my sie poznalismy ,czesto na nia wchodzi.. Czego tez nie potrafie zrozumiec skoro wrocila do bylego. [...]

Nie jest już istotne, czy wróciła do byłego, czy nie. Najważniejszy jest fakt, że nie zaangażowała się w relację z Tobą na tyle, by zostać. 

4 godziny temu, Maciekgaciek napisał:

[...] Zalezy Mi na tej dziewczynie [...]

Chyba na problemach Ci zależy... Oceń ją obiektywnie. Ma niezamknięty rozdział i widocznie nie chce, albo nie potrafi go zamknąć, przez co naraziła Cię na nieprzyjemną sytuację. Pożegnała się z Tobą i mając wciąż byłego "w tle" nadal wertuje portal randkowy zapewne z nadzieją, że trafi jej się lepszy, i od Ciebie i od byłego, kiedy już nie będzie miała żadnych wątpliwości co do poważnego związku. 

4 godziny temu, Maciekgaciek napisał:

[...] czemu wogole zaczela sie ze mna spotykac skoro i tak do niego wrocila? 

Może pograła tamtym facetem dokładnie tak, jak Tobą? Może właśnie nie jest warta waszych starań i czasu. 

5 godzin temu, Maciekgaciek napisał:

[...] niewiem co robic [...]

Myślę, że poszukać sobie innej. Fajnych dziewczyn nie brakuje i na pewno trafi się wśród nich taka, która podzieli Twoje zainteresowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×