Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MariaN

Rany

Polecane posty

Chciałabym przedstawić własną historię leczenia rany pooperacyjnej. Operacja odbyła się 2 lata temu i rana, która pozostała po operacji bardzo nie chciała się goić. Szukałam różnych specjalistów i trafiłam na Przychodnię Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam do tej przychodni. Rana od razu została oczyszczona i odpowiednio zabezpieczona, w trakcie wszystko Pani Agnieszka Głuszczak omówiła i wyjaśniła. Każda rana goi się inaczej, moja zagoiła się po paru miesiącach 🙂 tyle lat złego traktowania rany a tutaj wystarczyło dosłownie kilka miesięcy, aby wszystko było zagojone. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam same dobre doświadczenia z tą Przychodnią. Rozległa rana odleżynowa u mojej babci została sprawnie zagojona w tej przychodni, gdzie lekarze rozkładali ręce i odsyłali od jednego do drugiego... Tak nie powinno traktować się pacjenta z dużym bólem. Na szczęście udało nam się trafić do p. Agnieszki Głuszczak w Przychodni leczenia ran i pielęgnacji stóp. Przejechaliśmy spory kawałek, ale było jak najbardziej warto. Pani Agnieszka to prawdziwa specjalistka z zakresu leczenia ran. Serdecznie polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×