Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
la_manzana

W końcu Was posłuchałam...

Polecane posty

I wyznałam mu co czuję. Niestety, nie wyglądało to jak w filmie i nie będzie happy endu. Jak żyć? 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O... opowiadaj 🙂

Jak konkretnie to zrobiłas i czy facet w ogóle mogł się tego spodziewac? Tzn. czy wcześniej była między wami jakas bliskośc inna niż rozmowa..nie wiem, głębokie patrzenie w oczy, dotyk..? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, la_manzana napisał:

I wyznałam mu co czuję. Niestety, nie wyglądało to jak w filmie i nie będzie happy endu. Jak żyć? 😞 

Żyjesz dalej i nie zawracasz sobie nim głowy, proste.

Edytowano przez Nowy Dzień Nowa Ja
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

O... opowiadaj 🙂

Jak konkretnie to zrobiłas i czy facet w ogóle mogł się tego spodziewac? Tzn. czy wcześniej była między wami jakas bliskośc inna niż rozmowa..nie wiem, głębokie patrzenie w oczy, dotyk..? 😉 

Chyba się nie spodziewał, ale to nie tak, że wyskoczyłam z tym jak filip z konopii. Wyszło samo w trakcie rozmowy. Musiałam to w końcu zrobić, bo trwało to już zbyt długo. Teraz przynajmniej wiem, że nic z tego nie będzie. Bolesne, ale w końcu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nowy Dzień Nowa Ja napisał:

Żyjesz dalej i nie zawracasz sobie nim głowy, proste.

Łatwiej by było, gdybyśmy nie widywali się dosyć często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, la_manzana napisał:

Chyba się nie spodziewał, ale to nie tak, że wyskoczyłam z tym jak filip z konopii. Wyszło samo w trakcie rozmowy. Musiałam to w końcu zrobić, bo trwało to już zbyt długo. Teraz przynajmniej wiem, że nic z tego nie będzie. Bolesne, ale w końcu przejdzie.

No kumam, przykre.

Ale nie wyczuwałaś nic, że on może nie odwzajemniać? Nie, ze Cię obwiniam , czy coś, tlyko ja mam tak, ze zwykle widze w oczach takie rzeczy albo w zachowaniu.. dużo jest przesłanek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

No kumam, przykre.

Ale nie wyczuwałaś nic, że on może nie odwzajemniać? Nie, ze Cię obwiniam , czy coś, tlyko ja mam tak, ze zwykle widze w oczach takie rzeczy albo w zachowaniu.. dużo jest przesłanek 

Ciężko było wyczuć, naprawdę. Tyle czasu nie mogłam go rozgryźć i naprawdę się zbliżyliśmy do siebie. Tylko, jak się okazuje, on to widział zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, la_manzana napisał:

Ciężko było wyczuć, naprawdę. Tyle czasu nie mogłam go rozgryźć i naprawdę się zbliżyliśmy do siebie. Tylko, jak się okazuje, on to widział zupełnie inaczej.

Hmm.. Zwykle jak "nie możesz kogoś rozgryźć" to w praktyce nie ejst zbytnio zainteresowany.

Nigdy mi się  nie zdarzyło żeby zainteresowany facet nie próbował sam z siebie dawac znaków i sygnałów tego zainteresowania i to dośc jednoznacznie. Nieważne czy chdoziło tylko o przygodę czy coś więcej.

Wiec jak nie ma jasności co do tego zainteresowania to zwykle go nie ma.

A możesz wymienić w jaki sposob to zbliżanie sie u was wygladało, jakie to były konkretniej rzeczy?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, la_manzana napisał:

Łatwiej by było, gdybyśmy nie widywali się dosyć często...

Albo zmieniasz widywawanie się, albo nastawienie.

Edytowano przez Nowy Dzień Nowa Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, la_manzana napisał:

Ciężko było wyczuć, naprawdę. Tyle czasu nie mogłam go rozgryźć i naprawdę się zbliżyliśmy do siebie. Tylko, jak się okazuje, on to widział zupełnie inaczej.

Nie pasujecie do siebie,  kobieta coś poczuje jest miła,  nie oznacza  zmieni swoje zachowanie obycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Hmm.. Zwykle jak "nie możesz kogoś rozgryźć" to w praktyce nie ejst zbytnio zainteresowany.

Nigdy mi się  nie zdarzyło żeby zainteresowany facet nie próbował sam z siebie dawac znaków i sygnałów tego zainteresowania i to dośc jednoznacznie. Nieważne czy chdoziło tylko o przygodę czy coś więcej.

Wiec jak nie ma jasności co do tego zainteresowania to zwykle go nie ma.

A możesz wymienić w jaki sposob to zbliżanie sie u was wygladało, jakie to były konkretniej rzeczy?  

U mnie się zdarzyło, jak się okazało, tamten facet był mocno nieśmiały.

No ale wracając... Nie chcę ze szczegółami opowiadać, natomiast była to duża bliskość emocjonalna. Zwierzaliśmy się sobie, potrafił nawet dzwonić w przerwie w pracy. Chętnie przyjmował moje zaproszenia, by pobyć razem. Jak siadałam bardzo blisko niego, nie odsuwał się. Sam mnie ciągle zagadywał, jakby szukał pretekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, la_manzana napisał:

U mnie się zdarzyło, jak się okazało, tamten facet był mocno nieśmiały.

No ale wracając... Nie chcę ze szczegółami opowiadać, natomiast była to duża bliskość emocjonalna. Zwierzaliśmy się sobie, potrafił nawet dzwonić w przerwie w pracy. Chętnie przyjmował moje zaproszenia, by pobyć razem. Jak siadałam bardzo blisko niego, nie odsuwał się. Sam mnie ciągle zagadywał, jakby szukał pretekstu.

Hmm.. to ja tak miewałam z kolegami z fajki 😆 W sesnie podobny rodzaj "bliskości", którzy oni mogli podobnie interpetowac. Jeden tak samo wyznał mi uczucia, a ja w szoku.

Po prostu rozmawialam z nim chętnie na fajce i tak, siadalismy blisko   wtedy, bo go lubilam..ale to tyle.

Także ewidentnie inne sygna ly miałyśmy obie na mysli i to może wiele wyjasniac 😉 

Edytowano przez 90%cacao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadmienię, że na samym początku, on bardziej dążył do pogłębienia znajomości, nie ja. Wcześniej gadaliśmy jedynie krótko i o pierdołach, typu pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Hmm.. to ja tak miewałam z kolegami z fajki 😆 W sesnie podobny rodzaj "bliskości", którzy oni mogli podobnie interpetowac. Jeden tak samo wyznał mi uczucia, a ja w szoku.

Po prostu rozmawialam z nim chętnie na fajce i tak, siadalismy blisko   wtedy, bo go lubilam..ale to tyle.

Także ewidentnie inne sygna ly miałyśmy obie na mysli i to może wiele wyjasniac 😉 

No brakowało jakiejś bliskości fizycznej, teraz to widzę. Ale ja w ogóle inaczej podchodzę do tych spraw, bo dla mnie na pierwszym miejscu jest bliskość emocjonalna i szczerze, to pierwszy facet, który mi taką dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Donero napisał:

Nie znam historii. Komu i dlaczego wyznałas? 

Facetowi, bo się zakochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Donero napisał:

nie myślałaś żeby się zbliżyć jakoś inaczej zamiast wyznań? 

Np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, la_manzana napisał:

No brakowało jakiejś bliskości fizycznej, teraz to widzę. Ale ja w ogóle inaczej podchodzę do tych spraw, bo dla mnie na pierwszym miejscu jest bliskość emocjonalna i szczerze, to pierwszy facet, który mi taką dał.

Nie no, wiadomo - bliskość emocjonalna. Od tego się zaczyna 🙂

Ale jednak faceci dążą do tego dotyku.. przynajmniej z moich doświadczeń. Nie musi to byc zaraz chwycenie za  tyłek oczywiste..ale np. takie "przypadkowe" położenie ręki na biodrze czy na ramieniu jak przechodzisz przez drzwi. Albo jak podaje Ci kubek z kawa czy coś tam, to te dlonie sie dotykaja dłużej niż powinny i nikt ich nie cofa zmieszany 😉

takie drobne acz wiele mówiące sygnały, że ludzi ciągnie do siebie także fizycznie i jest to dla nich naturalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
49 minut temu, la_manzana napisał:

I wyznałam mu co czuję. Niestety, nie wyglądało to jak w filmie i nie będzie happy endu. Jak żyć? 😞 

Bardzo dobrze zrobiłaś, było to uczciwe, szczere, ważne i określające waszą przyszłość. Wiesz czego chcesz i albo on  się ogarnia i dotrzymuję ci kroku, albo idziesz po swoje dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Donero napisał:

nienwiem jakos nawiązać do checi spotykania sie, albo zapytać jaki mma charakter znajomość 

sam bylem w takiej sytuacji ze sie zakochalem moze i z wzajemnoscia ale ona byla zajeta wiec juz nie zaryzykowakem i nie wyznałem, uznalem ze to by nic nie zmienilo, a na wyznania jest czas jak jestes juz z kims

Źle odczytałam sygnały, postanowiłam zaryzykować i tyle. Z drugiej strony, tkwienie w takiej znajomości dalej, byłoby złe.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Bardzo dobrze zrobiłaś, było to uczciwe, szczere, ważne i określające waszą przyszłość. Wiesz czego chcesz i albo on  się ogarnia i dotrzymuję ci kroku, albo idziesz po swoje dalej. 

W końcu coś mądrego napisałeś. Tego postaram się trzymać 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, 90%cacao napisał:

Nie no, wiadomo - bliskość emocjonalna. Od tego się zaczyna 🙂

Ale jednak faceci dążą do tego dotyku.. przynajmniej z moich doświadczeń. Nie musi to byc zaraz chwycenie za  tyłek oczywiste..ale np. takie "przypadkowe" położenie ręki na biodrze czy na ramieniu jak przechodzisz przez drzwi. Albo jak podaje Ci kubek z kawa czy coś tam, to te dlonie sie dotykaja dłużej niż powinny i nikt ich nie cofa zmieszany 😉

takie drobne acz wiele mówiące sygnały, że ludzi ciągnie do siebie także fizycznie i jest to dla nich naturalne. 

Szczerze, tak czy siak, pogrążałam się w uczuciu. Tkwienie w tym dalej i udawanie lub ukrywanie, nie przyniosłoby nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, la_manzana napisał:

Szczerze, tak czy siak, pogrążałam się w uczuciu. Tkwienie w tym dalej i udawanie lub ukrywanie, nie przyniosłoby nic dobrego.

No zapewne tak.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

No zapewne tak.

Idziemy stąd? Zobacz jaka jest cisza, ciepło i gwiazdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Donero napisał:

nie jest powiedziane ze zle odczytalas, rownie dobrze on moze miec powody do takiej a nie innej odpowiedzi

ludzie często nie sa szczerzy

Tzn? Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, la_manzana napisał:

Tzn? Co masz na myśli?

Mi kiedyś dziewczyna też coś ważnego powiedziała. Tylko dla mnie było to po grecku, przez Afrykanina, który wiadomość niósł z Tokio kurierem  z Islandii. Dopiero teraz naukowcy dowiedli, że to była prawdziwa miłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

Mi kiedyś dziewczyna też coś ważnego powiedziała. Tylko dla mnie było to po grecku, przez Afrykanina, który wiadomość niósł z Tokio kurierem  z Islandii. Dopiero teraz naukowcy dowiedli, że to była prawdziwa miłość. 

😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niby normalny napisał:

Spróbuj z kimś innym

Chyba zrobię sobie przerwę od facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
5 minut temu, Niby normalny napisał:

Spróbuj z kimś innym

Z druhem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Z druhem. 

Ty druha we mnie masz, ty druha we mnie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, la_manzana napisał:

Ty druha we mnie masz, ty druha we mnie masz...

Ja się z Tobą dobrze rozumiem i z mojej strony fajnie się pisało. Dopiero teraz dotarło pytanie, dlaczego nie mam numeru do Ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×