Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bloderek

Chce ze mną być czy nie?

Polecane posty

Chcę ze mną być czy nie?

Witam. Znam sie z pewna dziewczyna od 4 lat. Na poczatku bylismy przyjaciolmi, potem urwal nam sie kontakt przez jej chlopaka, po zerwaniu(2 lata temu od teraz) napisala do mnie. Spotykalismy sie, calowalismy sie, wszystko dążylo do zwiazku. Skonczylo sie na tym ze ona chciala ze mna byc, ale ja po prostu bylem za mlody i nie chcialem byc w zwiazku(16 lat) i powiedzialem ze tez cos do niej czuje, ale nie jestem gotow. Zostalismy kolegami, pol roku po tym zaczela chodzic z nowym chlopakiem. W tym czasie nadal pisalismy ze soba, czasem sie widywalismy. W styczniu tego roku, nasze pisanie przeistoczylo sie w cos wiecej. Wygladalo to jakby ona chciala znowu ze mna cos sprobowac. Ale ja myslalem ze jest nadal ze swoim chlopakiem, wiec nei chcialem jej psuc zwiazku. Zaczelismy sie spotykac, te spotkania nie wygladaly juz jak przyjaciele, tylko jakby chciala zwiazku(nie calowalismy sie). W marcu powiedzialem ze musimy porozmawiac. Zapytalem ja o to wszystko, powiedziala ze w styczniu zerwala z chlopakiem i chciala sprobowac ze mna bo nadal od tamtych 2 lat cos do mnie czuje i o mnie mysli, ale ja nie wyrazalem nia zainteresowania. I wrocila do swojego bylego, lecz żaliła mi się, ze jest z nim nieszczesliwa i chce z nim zerwac. Powiedziala mi zebym dal jej czas. Przez miesiac spotykalismy sie, siedzielismy po 3/4godziny razem. Nagle to wszystko sie zepsulo. Zapytalem ja o co chodzi, powiedziala ze zerwala z chlopakiem i nie chce pchac sie w nic powaznego narazie, ale nie chce tracic ze mna kontaktu. Ciagnie sie to juz poltora miesiaca, widujemy sie bardzo rzadko, jedynie przypadkiem. Piszemy kilka wiadomosci dziennie. I teraz moje pytanie. Czy sobie odpuscic czy czekac co sie z tego rozwinie? Pisac do niej pierwszy, czy czekac az to ona bedzie wszystko inicjowac? Ciagnie sie to za mna dlugi czas, od dawna mi sie podoba, lecz jak zaczelismy krecic w styczniu, pokochalem ja bardzo. Dogadujemy sie wysmienicie, ona tez twierdzi, ze z nikim nie spedza tak przyjemnie czasu jak ze mna.

Co o tym wszystkim sadzicie? Jak powinienem postepowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×