Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kafeforum

Pomożecie mi wznowić tą znajomość? Sama zerwałam...

Polecane posty

Ponad miesiąc temu poinformowałam go, że nie chcę się już spotykać, że nie jest to co mnie cieszy, nie zwracał się do mnie po imieniu, pisał nieregularnie, często urywał bez cześć. 

Ja teraz po kilku tygodniach myślę, że mogłam mu to powiedzieć a nie po prostu kończyć spotkania...

Szczerze to ja się odezwałam pierwsza po miesiącu, on tylko lajkowal moje zdjęcia i obserwował w social mediach. Po moim odzewie, pisał miło jak zawsze ale mija tydzień i cisza. Myślicie, że poczuł się odrzucony i niewarty? Kiedyś mi już powiedział, że ja mam to gdzieś, "że mam wyj...bane"...ale nie mam. Nie wiem co robić by było dobrze dla mnie i dla niego. Chyba nie wiem od czego zacząć.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś typem dziewczyny co się zniechęca po pierdołach. Myślisz, że na początku facet będzie stawał na głowie jak nie jest w desperacji, żeby Cie zdobyć pomimo, że go zlałaś ? Wiesz faceci mają swój honor, chyba że wrzucasz wszystkich facetów do wora z Twoimi adoratorami co zrobią wszystko, żebyś ich zauważyła. Niestety tak to nie działa w przypadku facetów co mają jakieś swoje zasady.

Masz bardzo prostą w gruncie rzeczy sprawę. Wystarczy, że schowasz ego do swojej kieszeni i patrząc trzeźwo na sprawę to piłka leży po Twojej stronie i w zasadzie Ty powinnaś zaproponować spotkanie. Po co sama komplikujesz sobie tak prostą sprawę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lorenzo01 napisał:

Jesteś typem dziewczyny co się zniechęca po pierdołach. Myślisz, że na początku facet będzie stawał na głowie jak nie jest w desperacji, żeby Cie zdobyć pomimo, że go zlałaś ? Wiesz faceci mają swój honor, chyba że wrzucasz wszystkich facetów do wora z Twoimi adoratorami co zrobią wszystko, żebyś ich zauważyła. Niestety tak to nie działa w przypadku facetów co mają jakieś swoje zasady.

Masz bardzo prostą w gruncie rzeczy sprawę. Wystarczy, że schowasz ego do swojej kieszeni i patrząc trzeźwo na sprawę to piłka leży po Twojej stronie i w zasadzie Ty powinnaś zaproponować spotkanie. Po co sama komplikujesz sobie tak prostą sprawę ? 

Kurcze wiem, masz dużo racji. 

Tylko ja naprawdę nie chcę jemu zrobić nic złego czy powiedzieć, nie chciałam tego komplikować a wyszło jeszcze gorzej. Mamy dobry kontakt/mieliśmy, zakończyłam spotkania grzecznie. 

No faktycznie...chyba wystarczy, że znów wrócę do tego i zaproponuję je pierwsza. Tylko teraz chodzi mi po głowie myśl czy on nie poczuje się z tym źle, że traktuję go niepoważnie...nie chcę tego 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kafeforum napisał:

Ponad miesiąc temu poinformowałam go, że nie chcę się już spotykać, że nie jest to co mnie cieszy, nie zwracał się do mnie po imieniu, pisał nieregularnie, często urywał bez cześć. 

Ja teraz po kilku tygodniach myślę, że mogłam mu to powiedzieć a nie po prostu kończyć spotkania...

Szczerze to ja się odezwałam pierwsza po miesiącu, on tylko lajkowal moje zdjęcia i obserwował w social mediach. Po moim odzewie, pisał miło jak zawsze ale mija tydzień i cisza. Myślicie, że poczuł się odrzucony i niewarty? Kiedyś mi już powiedział, że ja mam to gdzieś, "że mam wyj...bane"...ale nie mam. Nie wiem co robić by było dobrze dla mnie i dla niego. Chyba nie wiem od czego zacząć.:(

eh ta wasza babska psychologia, nawet same nie rozumiecie własnych zachowań.... też bym cie olał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, porwał mnie jaszczomp napisał:

eh ta wasza babska psychologia, nawet same nie rozumiecie własnych zachowań.... też bym cie olał

...ale ja mu powiedziałam, że ja nie umiem się odnaleźć w tej relacji...miałam go oszukiwać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.06.2021 o 14:47, kafeforum napisał:

...ale ja mu powiedziałam, że ja nie umiem się odnaleźć w tej relacji...miałam go oszukiwać? 

Jak masz problemy ze sobą i swoją psychiką to pogadaj z kimś. 

I co zaproponowałaś to spotkanie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2021 o 17:16, Lorenzo01 napisał:

Jak masz problemy ze sobą i swoją psychiką to pogadaj z kimś. 

I co zaproponowałaś to spotkanie ? 

Tak, zaproponowałam, oczywiście, że się zgodził i ucieszył... Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mewa kontratakuje napisał:

Jakie to popularne u kobiet... najpierw działa pod wpływem impulsu, a potem żałuje podjętej pochopnie decyzji.

Najpierw ma wy...ne, a uświadamia sobie co miała dopiero gdy to straci...

 

I jak my Ci mamy pomóc? To Ty musisz działać, może nawet uderzyć się w pierś.

No to przeczytaj wyżej co jest napisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×