Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monikaw12

Sen 13 miesięcznego dziecka

Polecane posty

Witam . Mam problem z moim synkiem.  Ma 13 miesięcy od miesiąca budzil się w nocy tylko raz , wypił mleko I spal dalej,  potrafił też sam zasypiać na noc i w nocy jak się przebudził też potrafił sam zasnąć.  Od tygodnia niestety to sie zmieniło jest bardziej płaczliwy i marudny,  ciężko mu zasnąć na drzemkę i cały czas by chciał być na rękach.  Dodatkowo ma zalwgakacy katar I może zeby idą ale nic narazie nie widać.  W nocy budzi sie minimum 2 razy i ciężko go uspic ponownie.  Nieraz trwa to ponad godzinę zaśnie i zaraz placze przez sen. Co może być powodem ? Czy to kiedyś minie ? Co mogę zrobić?

Ma dwie drzemki po 1.5 h 

Edytowano przez Monikaw12
Zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie zaczynają się pojawiać pierwsze ząbki? Jeśli się bardziej ślini niż zwykle i dziąsła są nabrzmiałe to całkiem prawdopodobne. U mojej córci też pojawiał się katarek jak zaczynały się wyżynać ząbki... Jeśli dziąsła są nabrzmiałe/ opuchnięte to polecam żel Gengigel ząbkowanie, u nas sprawdził się rewelacyjnie, bo nie spływa tak, ma dobry skład, dodatek kwasu hialuronowego i można go stosować nawet 6 razy w ciągu dnia. Jeśli synuś będzie też częściej paluszki wkładał do buzi niż zwykle to u nas sprawdziły się też takie gryzaki które można włożyć do lodówki i schłodzić. Szczególnie teraz jak jest tak ciepło powinno to przynieść ulgę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, happyMumy napisał:

Może faktycznie zaczynają się pojawiać pierwsze ząbki? Jeśli się bardziej ślini niż zwykle i dziąsła są nabrzmiałe to całkiem prawdopodobne. U mojej córci też pojawiał się katarek jak zaczynały się wyżynać ząbki... Jeśli dziąsła są nabrzmiałe/ opuchnięte to polecam żel Gengigel ząbkowanie, u nas sprawdził się rewelacyjnie, bo nie spływa tak, ma dobry skład, dodatek kwasu hialuronowego i można go stosować nawet 6 razy w ciągu dnia. Jeśli synuś będzie też częściej paluszki wkładał do buzi niż zwykle to u nas sprawdziły się też takie gryzaki które można włożyć do lodówki i schłodzić. Szczególnie teraz jak jest tak ciepło powinno to przynieść ulgę 🙂

Synek ma już 8 ząbków jedynki I dwójki Górne I Dolne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Widzę że nastąpiła u was chwilowa poprawa. Tak jak kiedyś pisałam, że zacznie spać sam i prześpi całą noc. U mnie było to samo. Już było ok i spał całe noce a teraz znowu się budzi 2-3 razy. Tez ma katar. Może dlatego jest marudny i gorzej mu się śpi. Tak samo mam teraz problem z drzewkami. Ciężko go usypiać. Widocznie to przez katar albo jakiś ząb. Nic raczej nie zrobimy trzeba cierpliwie czekać aż przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, 31190 napisał:

Hej. Widzę że nastąpiła u was chwilowa poprawa. Tak jak kiedyś pisałam, że zacznie spać sam i prześpi całą noc. U mnie było to samo. Już było ok i spał całe noce a teraz znowu się budzi 2-3 razy. Tez ma katar. Może dlatego jest marudny i gorzej mu się śpi. Tak samo mam teraz problem z drzewkami. Ciężko go usypiać. Widocznie to przez katar albo jakiś ząb. Nic raczej nie zrobimy trzeba cierpliwie czekać aż przejdzie:)

A ile ma ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, 31190 napisał:

Hej. Widzę że nastąpiła u was chwilowa poprawa. Tak jak kiedyś pisałam, że zacznie spać sam i prześpi całą noc. U mnie było to samo. Już było ok i spał całe noce a teraz znowu się budzi 2-3 razy. Tez ma katar. Może dlatego jest marudny i gorzej mu się śpi. Tak samo mam teraz problem z drzewkami. Ciężko go usypiać. Widocznie to przez katar albo jakiś ząb. Nic raczej nie zrobimy trzeba cierpliwie czekać aż przejdzie:)

Całej nocy to nigdy nie przespał niestety 

 W najlepszym przypadku budzil się raz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×