Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mimi909090

Taka zła ja

Polecane posty

Jestem z związku 1,5 roku .

I nagle strzał , dowiaduje się że jest źle że facet przeze mnie cierpi ,że ma nerwobóle ,że ciągle nakręcam afery itd ......

Proszę uwierzyć że jestem w szoku , na palcach jednej ręki mogę policzyć nasze kłótnie , ostatnia przy której to wyszło to prośba o rozwód kościelny .....

Gdzie zaznaczyłam że jest to rozmowa nie próba kłótni itp 

Martwi mnie to , nie mogę nic zrobic i powiedzieć  , wszystko musi być na tip top , bo jak wyskoczy jakaś sprzeczka nie kłótnia raz na pół roku to dla niego to koniec świata i nieszczęśliwy związek 

Niewiem co mam myśleć ,strasznie mi przykro myślałam dosłownie że po tylu złych chwilach wyszło dla mnie słońce ..   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mimi909090 napisał:

Jestem z związku 1,5 roku .

I nagle strzał , dowiaduje się że jest źle że facet przeze mnie cierpi ,że ma nerwobóle ,że ciągle nakręcam afery itd ..

.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja 

To coś co mnie martwi . Pokłócić się o drobna sprawę i tak rzadko ,a gdzie do poważnych problemów . Ja mam 34 lata on 35 ,nie chce mi się już marnować czasu .

Może i tak ,mało ważne .Ale zwykle zapytanie ,odbierane jako atak , nawet słyszałam że afera jest .:) 

Śmieszne dla mnie . Ja byłam w związku 4 lata  a później 8 lat . Próbowałam naprawiałam , pomagałam . A teraz kłótnia i nic u dowiaduje się że on taki nie szczęśliwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, robięjaklubię napisał:

Dbaj o niego, wiesz najlepiej jak mu dogodzić i mów mu o tym jak ty byś chciała mieć takiego męża, jaka to byś była szczęśliwa, spełniona i dumna.

🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Trzeba wiedzieć jaki jest cel i jak go zdobyć jak na wojnie

Tym celem jest utrzymanie portek w domu za cenę godności???

Autirka ma mu się podlizywać byle tylko został?

No chyba  żartujesz!

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, robięjaklubię napisał:

To nie mój cel tylko Pani, która chce unieważnienia małżeństwa. Jak tylko dałam wskazówkę, którędy droga do celu na skróty.

Jak nie ma komunikacji to droga na skróty może doprowadzić do bagna... Z celem po jego drugiej stronie... 

Edytowano przez Skb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie komunikacja szwankuje. Bez niej nic nie zbudujecie choc tego sie da nauczyc. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, robięjaklubię napisał:

Tak, najgorzej jak ludzie walczą ze sobą zamiast współdziałać

Współdziałanie wymaga dania czegoś od siebie... a to duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, z twoich poprzednich tematow wynika, ze nie macie o czym specjalnie rozmawiac, seks baaardzo rzadko, facet uwaza ze przez ciebie cierpi i dla ciebie najwiekszym problemem jest jego slub koscielny??? aaa, bo niby jestes wierzaca (jak to napisalas w innym temacie), no ale zycie w " grzechu" ci juz nie przeszkadza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Lolka1975 napisał:

Sorry, z twoich poprzednich tematow wynika, ze nie macie o czym specjalnie rozmawiac, seks baaardzo rzadko, facet uwaza ze przez ciebie cierpi i dla ciebie najwiekszym problemem jest jego slub koscielny??? aaa, bo niby jestes wierzaca (jak to napisalas w innym temacie), no ale zycie w " grzechu" ci juz nie przeszkadza????

Zatem już teraz jest "rewelacyjny związek"... A po ślubie to miód będą spijać sobie z dziubków. Facet nie chce unieważnienia ślubu kościelnego i ponownego ślubu bo widzi, że to jest pic na wodę i fotomontaż... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ,jak się zakłada że jak nam jest dobrze to komuś też ,szczególnie jak nie zgłasza sprzeciwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×