Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ginger2003

Pierwszy raz

Polecane posty

mam niecałe 18 lat. nie dawno przezylam swoj pierwszy raz z moim chlopakiem. Nie bylo jakos super i jestem troche zawiedziona. Moze mógłby tu ktos powiedzieć jak zaczynała sie jego przygoda z erotyka? pierwszy pocałunek, pierwsza miłość, pierwsze zauroczenie i pierwszy seks. licze na ciekawe historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ksiazki nie znam ale poszukam.  od kilku dni mysle o tym co sie wydarzylo i zaczynam myslec ze seks jest przereklamowany. a jaki był twoj pierwszy raz?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Ginger2003 napisał:

mam niecałe 18 lat. nie dawno przezylam swoj pierwszy raz z moim chlopakiem.

pierwszy raz w zasadzie nigdy nie jest super. Trzeba nad tym popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Ginger2003 napisał:

mam niecałe 18 lat. nie dawno przezylam swoj pierwszy raz z moim chlopakiem. Nie bylo jakos super i jestem troche zawiedziona. Moze mógłby tu ktos powiedzieć jak zaczynała sie jego przygoda z erotyka? pierwszy pocałunek, pierwsza miłość, pierwsze zauroczenie i pierwszy seks. licze na ciekawe historie.

A co konkretnie Cię rozczarowało i czego tak właściwie oczekiwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.06.2021 o 22:46, Ginger2003 napisał:

mam niecałe 18 lat. nie dawno przezylam swoj pierwszy raz z moim chlopakiem. Nie bylo jakos super i jestem troche zawiedziona. Moze mógłby tu ktos powiedzieć jak zaczynała sie jego przygoda z erotyka? pierwszy pocałunek, pierwsza miłość, pierwsze zauroczenie i pierwszy seks. licze na ciekawe historie.

To temat rzeka. Napiszę w skrócie gdyż jestem w pracy. Nie mogę się rozpisywać. Początki mojego życia uczuciowego były fatalne. Powodem była nieśmiałość, która poważnie utrudniała moje życie w czasach gdy miałem te 17- 20 lat. Co z tego, że  miałem jako takie powodzenie u dziewczyn skoro nie byłem w stanie tego wykorzystać. Na domiar złego moje pierwsze uczucie do dziewczyny było nieodwzajemnione. Miałem wtedy 18 lat. Ona wolała kogoś innego. Wczesniej było pierwsze zauroczenie w dziewczynie z mojego liceum. Miałem 17 lat. Ona była rok młodsza. Nie bylem w stanie wykonać pierwszego kroku. Przepadło mimo tego, że miałem szanse. Nieśmialosc triumfowała. Pierwszy pocałunek mogłem zaliczyć w wieku 20 lat, ale stchórzylem. Zachowałem się żałośnie. W tym momencie byłem już kandydatem na wiecznego prawiczka skoro nie byłem w stanie przełamać się mając okazję do 1 go pocałunku. Pierwszy pocałunek i coś jeszcze zaliczyłem w wieku 22 lat. Od tamtego momentu sprawy potoczyły się szybko. Zyskalem pewność siebie. Od tamtej pory korzystałem z uroków młodości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×