Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Angeeelx

youtuberki odpowiadające na pytania tabu/pytania bardzo intymne

Polecane posty

Ostatnio ogladałam filmik Ewy Zawady na temat jej nieudanego pierwszego razu który był jej traumą i taki filmik rozumiem bo może wpłynąc jakoś pozytywnie na bardzo młode dziewczyny ale nie rozumiem mody na robienie q&a typu tabu u niektórych youtuberek typu "ile miałas lat jak straciłaś dziewictwo" "czy używasz wibratora" "ilu mialas partnerów se**ualnych" to raczej nikomu w niczym nie pomoże. Rozumiem, ze takie filmiki się klikają ale czy naprawdę warto dla wyświetleń opowiadać takie rzeczy? mogę tutaj podać przykłady Olivia Nincevicz. Właśnie dodała drugi tego typu filmik, Lucy Wojtacha (opowiadała, że najbardziej dziwnym miejscem w którym uprawiała se** była szkolna toaleta) ale jest ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Angeeelx napisał:

Ostatnio ogladałam filmik Ewy Zawady na temat jej nieudanego pierwszego razu który był jej traumą i taki filmik rozumiem bo może wpłynąc jakoś pozytywnie na bardzo młode dziewczyny ale nie rozumiem mody na robienie q&a typu tabu u niektórych youtuberek typu "ile miałas lat jak straciłaś dziewictwo" "czy używasz wibratora" "ilu mialas partnerów se**ualnych" to raczej nikomu w niczym nie pomoże. Rozumiem, ze takie filmiki się klikają ale czy naprawdę warto dla wyświetleń opowiadać takie rzeczy? mogę tutaj podać przykłady Olivia Nincevicz. Właśnie dodała drugi tego typu filmik, Lucy Wojtacha (opowiadała, że najbardziej dziwnym miejscem w którym uprawiała se** była szkolna toaleta) ale jest ich więcej.

Każdy ma gdzie indziej granicę intymności i o ile nie są to jakieś szczegóły z życia ich dzieci, to niech opowiadają co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2021 o 20:41, Dark Evil napisał:

Bo dla jutuberek to nie są tematy tabu. Dla nich temat tabu to pytanie „ile dostajesz kasy z kodów afiliacyjnych” albo „ile naprawdę zarabiasz na wyswietleniach z yt a ile na reklamach” czy „czy zoperowałas sobie biust/nos”. Albo „dlaczego blokujesz widzów na yt, ktorzy cie nie chwalą tylko krytykują”. 
Jest własna internetowa bańka, są inne tabu. 

hehe, tak jest. Na pytanie z iloma osobami uprawiałaś stosunek nie ma problemu, kiedy był pierwszy raz nie ma problemu a jak są pytania o zarobki to nagle "to zbyt prywatne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×